Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kus peidavad end püsipartnerit otsivad naised?
 
Direktor 02. märts 2015, kl 21.19
Viimasel ajal tutvun vaid naistega, kes otsivad lõbusat seiklust, kuigi räägitakse paljudest püsisuhteid otsivatest naistest. Minu kohatud naiste väärtushinnangud on väga vildakad. Mina räägin püsisuhtest ja sõprusest aga nemad nõuavad, et ma osaleksin nende grupiseksiüritustel. Mehe korralik ja karske eluviis on neile suur miinus. Neile meeldib paralleelselt olla lähedane mitme mehega. Mõned neist teatavad, et otsivad meest, kes neid ülal peaks, et nemad saaksid ilusad olla ja ei peaks tööle minema. Tundub, et võiks proovida tutvuda Soome naistega, äkki on normaalsemad? :)
 
olen püsiv 02. märts 2015, kl 21.23
otsija. Kui vana/noort prouat otsitakse
 
Direktor 02. märts 2015, kl 21.26
Otsitav on proua vanuses 25 kuni 35.

Kontakti saab aadressil tramontonobile@gmail.com
 
Oma kodu direktriss 02. märts 2015, kl 21.26
Ma küsiks sama vastu? Kus on elujõus mehed vanuses 45-50, kes tahaks veel harmoonilist kooselu ja hubast kodu luua?
Ma pole selliseid mitmeid aastaid kohanud.
 
see on 02. märts 2015, kl 21.28
 
Direktor 02. märts 2015, kl 21.33
Ei ole liba ja seda on lihtne kindlaks teha kirjutades meilile ja leppides kokku kohtumise. Minu sõna selle peale.
 
Laidur 02. märts 2015, kl 21.33
Oma kodu direktriss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma küsiks sama vastu? Kus on elujõus mehed vanuses
> 45-50, kes tahaks veel harmoonilist kooselu ja hu
> bast kodu luua?
> Ma pole selliseid mitmeid aasta
> id kohanud.
Kui sa oled sale, pikemate juuste, hoolitsetud kehaga, siis võetakse sind selle vanusegrupi poolt ära küll.
Kui aga sinu sisemine ilu on nii suur, et see ka kehas väljendub ja välja punnitab siis tegele endaga ja proovi paari aasta pärast uuesti, sest see vanusegrupp soovib neid harvu isendeid kes end heas korras ja kasutuskõlblikuna on hoidnud.
 
Direktor 02. märts 2015, kl 21.36
Tean mõnda sellist vaba meest vanuses ca 45-50. Minu teada maksavad nad senini neid võlgu, mida eelmised naised neile tekitasid. Lahkuminekul jääb ju maja naisele ja võlg mehele. Selge see, et teist korda sellesse ämbrisse ei soovita astuda.
 
noh mehed 02. märts 2015, kl 21.37
Oma kodu direktriss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma küsiks sama vastu? Kus on elujõus mehed vanuses
> 45-50, kes tahaks veel harmoonilist kooselu ja hu
> bast kodu luua?
> Ma pole selliseid mitmeid aasta
> id kohanud.

mis küsimus, mansion ghost otsib, peni ja koll vist selke vanuse sisse ei mahu, pane paar aastat juurde ja on kogunisti 3 elujõus meest olemas:D
 
püsisuhet otsijad 02. märts 2015, kl 21.41
siin foorumis küll ei klõbista,siin teistsugused püsikad, kellest ammu kõigil siiber ja nii ongi siit ära kolinud, kus tutvutakse normaalselt.
Seegi teema võib olla püsika tehtud, eks nad ise tunnevad end ja las klõbistavad edasi.
 
Oma kodu direktriss 02. märts 2015, kl 21.43
Paluks mitte üldistada. Kindlasti on siin nii nais, kui ka mehi, kes just midagi tõsisemat ja püsivat hingest sooviksid.
 
ära 02. märts 2015, kl 21.51
ära iial ütle proua 25-35 vanustele naistele
 
Direktor 02. märts 2015, kl 21.52
Hea küll, kolin oma soovidega Õigusabi foorumisse. :)
 
Direktor 02. märts 2015, kl 21.53
Mõtlesin selle peale, kas öelda proua või kuidagi teisiti. Siis meenus, et valimisstuudios öeldi noortele naiskandidaatidele siiski proua. Ametliku kirja peale peab ju ka proua kirjutama, mitte näiteks lugupeetud neiu või austatud lehtsaba. :)
 
Eedi, tln 02. märts 2015, kl 21.54
Otsin isegi örna südamega saledat naist, kes möistaks suppi keeta ja kala grillida, peaks lugu ka kortistamisest ja vabal ajal remondiks ka minu autut.
Aga ei ole sellist kuskilt vötta ju?!
 
sisselogimata madu 02. märts 2015, kl 21.56
Kui küsida tohib, siis mis alal direktor sa oled ja palju alluvaid on?
 
siin ma olen 02. märts 2015, kl 21.58
Eedi, tln Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Otsin isegi örna südamega saledat naist, kes möist
> aks suppi keeta ja kala grillida, peaks lugu ka ko
> rtistamisest ja vabal ajal remondiks ka minu autut
> .
> Aga ei ole sellist kuskilt vötta ju?!


Kui sa mulle piisavalt taskuraha annad, on need tööd kõik tehtud, kui sa väsinuna uksest sisse astud ja mina ootan sind puhanuna uksel:)
 
Direktor 02. märts 2015, kl 21.58
Ei lähe sellele liimile, et siin tähenärijaile konti annaksin.
 
:) 02. märts 2015, kl 22.00
madu on siin silma pistnud labasuste ja tupekuulidega.
praegu ikka ilusti sees?
 
psihhiaater 02. märts 2015, kl 22.02
Meil on hetkel palju direktoreid, mõned presidendid ja isegi üks Napoleon puhkab jalga:)
 
Eedi, tln 02. märts 2015, kl 22.03
to siin ma olen
no aga saada siis oma bikiinides fotu, et ma saaksin hinnata esmamulje abil sinu kala grillimise ja supi keetmise oskusi.
 
kui vana siis ise oled 02. märts 2015, kl 22.18
kui otsid nii oort naist,kas 55-75 või?
 
maalt 02. märts 2015, kl 22.19
Eedi, ma tulin maalt obesega kohale, et sulle potitäie supilurri tuua ja püüdsin paljaste kätega Ülemiste järvest kala sulle grilli peale panekuks. Singerimassina võtse ka kaasa, kassil on pojad, teda ma kaasa vedima ei hakanu. Nüüd kolkse su usse taga, aga ei kippu ega kõppu. Viskan nüüd oma blondi patsi üle õla ja istu trepile aru pidama. Kas Eedi on häbelik ja ei tee oma elamise ust lahti või minestas ära.
 
Eedi, tln 02. märts 2015, kl 22.26
Fotut ei ole ju, kuidas siis niimoodi saab sinu grillimise oskusi hinnata?
 
maalt 02. märts 2015, kl 22.39
Eedi, ära plära. Delfis oli artikkel, kus keegi kiljatas suurest õnnest, et Eesti naised on ikka väga ilusad vms. Usalda ilma pildita kandidaate, kõik on nagunii imeilusad.:)
 
peipsi äärest 02. märts 2015, kl 22.39
kas sa kala oled saanud
 
maalt 02. märts 2015, kl 22.42
Vot, peipsiäärse naise võiksid võtta hoopis. Saad sealt hurmavat suitsulatikat, mis keele alla viib. Aus kaup ja üle prahi igasugustest marketites müüdavatest koolnud ja jää peal aastaid lebotavatest kaladest.
 
mutt 02. märts 2015, kl 22.47
vöta mind, ma olen tagatoas, linade sees
 
maalt 02. märts 2015, kl 22.49
Eedil muumia voodis. Selge see, et ust lahti ei tee. Ega midagi, asutan end kuskile mujale majuliseks.:)
 
mutt 02. märts 2015, kl 22.54
kirsturaha sul on v
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!