Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
50 punast varjundit
 
Kristo 22. veebruar 2015, kl 08.51
Kui üks teatud film tekitas Sinus mõtte, et oled paha tüdruk ja peaksid saama veidi vitsa, siis võta ühendust.
Olen teemas kogenud, pind kohtumisteks ja vitsad/rihmad minu poolt.

kristos@online.ee
 
eelmisele 22. veebruar 2015, kl 09.20
Sa vist ei saanud selle filmi mõttest aru? nägid vaid piitsu ja paljast ihu koos punaste varjunditega?

Film räägib äärmiselt oskuslikust ja heal mat. järjel olevast manipulaatorist, kes kogenematu noore neiu oma tähelepanuga hulluks ajab... Ja siis teatab, et tead, sa mulle ei sobi, sest mul on hoopis teistsugused ihad ja soovid... Ja siis see õnnetuke on juba peast nii segi, et püüab end nende ihade järele painutada... mõni aeg see õnnestub... aga siis mis liig see liig ja lahkuminek on kindel...

mida sina otsid... lihtsalt liha, mida tampida???
 
to eelmisele 22. veebruar 2015, kl 11.16
Mis lahkuminekust sa räägid...ma olen kuulnud, et see kirjanikutädi kirjutas esimesele osale veel kaks järge ja lõpuks nad abielluvad ja saavad lapse.
 
plumps 22. veebruar 2015, kl 11.20
Mees peksab naisest lapse välja?
 
Lady 22. veebruar 2015, kl 11.33
Kristo, Kristo... ise veel kogenud ja otsid siit endale sub-i. Rumal Kristo, endale sulle vaja veidi piitsaga õpetust.
 
filmist 22. veebruar 2015, kl 12.26
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa vist ei saanud selle filmi mõttest aru? nägid v
> aid piitsu ja paljast ihu koos punaste varjunditeg
> a?
>
> Film räägib äärmiselt oskuslikust ja hea
> l mat. järjel olevast manipulaatorist, kes kogenem
> atu noore neiu oma tähelepanuga hulluks ajab... Ja
> siis teatab, et tead, sa mulle ei sobi, sest mul
> on hoopis teistsugused ihad ja soovid... Ja siis s
> ee õnnetuke on juba peast nii segi, et püüab end n
> ende ihade järele painutada... mõni aeg see õnnest
> ub... aga siis mis liig see liig ja lahkuminek on
> kindel...
>

Film ei olnud suurem asi, pigem sellise romantilise sisuga ja ei toonud Grey probleemse mineviku mõjutusi, ükskõiksust, piisavalt hästi esile.
 
kas 22. veebruar 2015, kl 14.36
anaaltrapike on läikima löödud?;)
 
kadakatupp 22. veebruar 2015, kl 19.01
misasi see trapike veel on? mingi linnuliik minu teada. erilised gurud siin koos, autor kaasaarvatud.
nägi mingit soft perefilmi ja hakkas ennast selle tohmanist peategelase asemele kujutlema. ilgelt kogenud, loomulikult. pihu poleerimises.
 
eelmisele 22. veebruar 2015, kl 19.05
No su peale ei hakka keegi riista püksistki välja võtma.
 
eelmisele 22. veebruar 2015, kl 19.09
Oma riistataolist kusemisripatsit ei julge tegelikult öösel vetsuski välja võtta. Äkki keegi näeb ja hakkab naerma.
 
ignum35 25. veebruar 2015, kl 13.12
Lady, kust sina siis neid sub´e endale otsid/leiad või kuidas nad sinu juurde tee leiavad?
sellised liikvel ju igal pool, inimesed nemadki. miks D nii eriline paik siis on? saabki siit sellise värskema vere, kes alles alustamas ning leidmas meeldivat harrastust.
ise olen D-st leidnud väga häid kaaslasi.
pealegi, mis sina siin töllerdad? tahad peale tööd ka nn. tavalist saada, mitte olla ainult andja rollis?
 
mhmh 25. veebruar 2015, kl 13.21
50 varjundit oli sadmo-maso inimeste tutvustamine ühiskonnale, nagu ka teisi seksuaalvähemusi on hakatud avalikkusele tutvustama.
Eesmärgiks on, et inimesed saaks aru, et pole mõtet varjata ja tabuna tunda osasid inimsuse tahkusid vaid parem avalikult nende olemasolu tunnistada.
 
kadakatupp 26. veebruar 2015, kl 13.21
kui see oli sado-maso, siis olen mina kuukulgur.
*huvitav, millal ilmub siivsate koduperenaiste ja vitaalsete pensionäride rõõmuks järgmine suurteos koeratrukkijatest või laibalembestest kodanikest? kui juba kapist välja, siis täiega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakatupp 26.02.2015 13.24.
 
10 naist 01. märts 2015, kl 00.24
10 naist kel erinevat värvi menstruatsiooniveri 5 päeval, et kui ära rihtida, saad ju kogemusi 50 päeva jooksul 10 naisega, 5 päevaste menstruaalstsüklitena. peaks ju piisavalt erutav olema? on, ju tillu Kristo- ninnu- nännu.
 
VotNii 01. märts 2015, kl 00.26
http://naistekas.delfi.ee/ilumood/trendid/uus-trend-kosmeetilises-kirurgias-habemekingu-rasvaimu?id=70898709
 
kadakatupp 04. märts 2015, kl 09.24
image aga jah viimasedki sootunnused naisest välja, et järgi jääks ainult kolisev luustik, mida anorektikufetishiga onklitel siis hea näppida. järgmine trend on ilmselt tisside rasvaimu või tupe ümberkujundamine urruauguks. mida totram, seda trendikam!
*samal ajal loomulikult ei väsi samad onklid imestamast, kuhu on kadunud terved sünnitamishuvilised naised. ilmselt pole kuulnudki, et alates KMI langemisest teatud piirini võib naisel kaduda võime rasestuda. mitte et luukerel jätkuks energiat ja soovigi elu edasi anda- niigi palju tegemist enda püstihoidmisega tuule käes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!