Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tea for Two
 
Kaili 08. november 2011, kl 07.25
Kas kellelegi on kogemusi selle kohtingufirmaga? Kas mehi on ka ikka seal registreerunud? Mul ei ole ju mõtet maksta 100 euri ja ootama jääda, kui seal on hordide viisi naisi, kes oma printsi ootavad ja mehi pole :)
 
ei ole. 08. november 2011, kl 10.47
mõtet. äriprojekt nendele, kel 100€ ajaviitele kulutada pole probleem, aga arvestama peab, et keegi teine valib Su eest
 
Kuidas vōtta 08. november 2011, kl 16.58
Nad valivad seal meestele naisi, mitte vastupidi. Ja sellel on suur erinevus. Ehk sellist asja , et sulle hakatakse ankeetidest meest otsima, lihtsalt nad ei tee kahjuks. Jääb üle loota, et oled ise imeline , pole ühtegi pahet, siis ilmselt on vōimalus saada kohtinguid.
 
Teadja 08. november 2011, kl 23.57
Venemaal käib selline asi juba ammu. Üüratuid summasid kasseeritakse nii registreerimise kui ka kohtingu eest. Tõsi küll, söök ja jook restoranis on kohtumisel hinna sees. Samas aga on kohtingufirma palgal ka nn. libatutvujad, nii provntsist pärit atraktiivseid lauljaid kui ka näitlejaid ja modelle, kes teatud tasu eest käivad soovijatega kohtamas ja lootust andmas, et asjad ikka toimivad ning raha pole asjatult tuulde lastud. Mingit garantiid nad igatahes ei anna. Polegi ju millele midagi anda!
 
olen kuulnud... 09. november 2011, kl 17.38
....samuti, et need, kes selle ettevõtmise taga on, on orienteeritud neile, kel tõesti pole midagi ette võtta rahaga. Ja et see firma on ellu kutsutud mitte siira sooviga Eestis pakkuda tõelist inimeste kokkuviimise teenust...minu arvates on see kallis, arvestades, et neil on väike andmebaas ja Eestis pole lihtsalt vabu väärikaid mehi väärikatele naistele paraku.Liiga väike koht, et pakkuda sellist teenust ja kvaliteetsena.

Nagu nende tutvumisportaalidegagi-seal võib teha iga friik, pervert või tõsimeelne otsija konto ja keegi ei kontrolli isegi, kelel pilt ülesse saab.Pannakse modellide, näitlejate pilte jne.JA siis sa maksa veel sellisele portaalile, et kirju lugeda jne. Samas kui olen kuulnud, et Saksamaal on mitmed saidid läinud seda teed, et kui tahad tutvuda, tõesta, et sul on tõsi taga. Seal ei lasta ilma pildita üldse ülesse ja nõutakse ID dokumendiga tõestust, et oled ka tõeliselt olemas. Tegelikult hoiab see igasugused veidrikud eemal ja on täiesti põhjendatud. Samas on andmebaasis ka valikut. Need, kes soovivad nalja teha, neile on siis veel palju teisi portaale!
Vot sellise hea portaali eest olen tõesti nõus välja käima raha, aga mitte Tea for Two`le ehku peale minemiseks ja et usaldada nende valikut!
Ega sellised projektid kaua ei kesta ja Eestis pole selle jaoks turgu-pigem alusta missioonitundega ja siis hiljem, kui on areng toimunud, tõsta teenuse hinda kõrgele, kui on teatud kvaliteet saavutatud ja inimeste poolt usaldus võidetud!
 
john7 09. november 2011, kl 17.47
Siit paistab üsna kehv tagasiside. Mõtlesin kord ise selle peale et äki oleks siiski huvitav vaatama minna.
Muide; millsed "paramertrid" peavad ühel mehel olema et sind jutule võetakse..
 
... 09. november 2011, kl 18.35
Ei usu, et seal oleks suurem võimalus leida see, keda otsitakse. Mingis saates räägiti, et neil on mehi andmebaasis ca. 250. Valik pole just suur või siis tark mees oma raha sinna ei vii ja leiab õige naise teisel viisil.

Võib teemat arendada, milline üks mees võiks olla(mis ei pretendeeri mingile lõplikule tõele, vaid on lihtsalt minu vaatenurk):ta võiks olla avatud (mitte ülijutukas, vaid aktiivne oma arvamusega kaasa lööma, rääkima oma mõtetest, kuigi see viimane olevat meestel raske, aga proovida ju võiks), ta võiks olla tõsiseltvõetav ( pean silmas, et täidab antud lubadusi, mis sõltub temast või ei anna neid üldse välja ja et sõnade taga oleks ka mõni tegu),ta võiks olla viisakas ja hooliv naise suhtes (tähelepanu talle pöörata, "ust avada", pean silmas härrasmehelikke omadusi), teda võiksid inspireerida peale naise ka globaalsemad asjad ja mõned hobid, tal võiks olla maailmaasjade kohta oma arvamus ja oskus arutleda, ta peaks olema usaldusväärne. Kokkuvõtvalt ja igast juhtumist lähtudes on mehi ja naisi oma soovidega erinevaid ja eks otsime endale sarnast, aga kõige elementaarsem, mida üks naine võib mehelt oodata, ongi usaldusväärsus, koosveedetud hetked ja inimlikkus.
 
intervjuu 09. november 2011, kl 19.00
see on seal kindel, et igaüks sinna tegelikult ei pääse, sest tehakse ju kõigile intervjuu näost näkku ehk see on välistatud nagu eelpool " olen kuulnud" kurtis.
Meestel, kellel pole aega reaalselt väljas käija tutvumas, siis neile on see küll hea koht, sest tegelikkuses ju naisedki seal ju kes ise majanduslikult hakkama saavad ehk on ka rohkem juuste all peidus ajus , kui hallis massis:)
 
linnapreili 21. aprill 2012, kl 22.03
Olen ise mitu korda kaalunud selle tutvumisagentuuriga ühendust võtta, aga ühel või teisel põhjusel on asi seni katki jäänud. Need negatiivsed kommentaarid, mida siin lugeda võib, panevad mind veelgi enam kõhklema...Kuid samas, kui tahan tõepoolest leida partnerit, kellega oleks ühised väärtushinnangud ja maailmavaade, siis võib see siiski parim koht olla. Ja kui leiaksin selle abil enda kõrvale väärt mehe, kes saab eluga hakkama ja on härrasmehelik, siis ei ole summa, mida nad küsivad tegelikult liiga suur.
 
totta 21. aprill 2012, kl 22.05
Olen nõus 50 euri eest.
 
Õnneseen 21. aprill 2012, kl 22.21
tutvusin alles ja täitsa tasuta, kuid mitte sellest tutvumisfirmast ja ammugi mitte siit.Edu teilegi!
 
Mees 21. aprill 2012, kl 22.22
Olen Teafor Two tegemisi jälginud ja neil pole kahjuks ette näidata palju paare, kes oleks kokku jäänud. Ainult üks paar, kes ühel üritusel kokku said aga ülejäänutele ainult-meil kohtusid 8 paari, aga mitte ühtegi sõna, et edasine tutvus oleks edenenud. Minu jaoks ka kallivõitu, kuigi ise olen keskmine eesti mees.
 
oi 21. aprill 2012, kl 22.29
nuta või naera :D
 
linnapreili 21. aprill 2012, kl 22.32
Huvitav, millest see nende ebaedu küll tuleneb? Ometi peaks seal ju paaride kokkuviimisele eelnema taustauuring. Või on sinna kokku sattunud lihtsalt ülivalivad inimesed, kellele tundub, et kusagil on keegi veel parem...
Tegelikult teeb see natuke nukraks, sest kui elu käib kiires rütmis töö-trenn-hobid-kodu, siis ei väga palju aega tutvumiseks ning sellised agentuurid võiksid vägagi palju aidata. Muidugi võib vahel juhtuda nagu muinasjutus, et põrkad printsiga lihtsalt tänaval kokku, aga sellise toreda juhuse tõenäosus on ilmselt 0,1% või veelgi väiksem.
 
Prints´ 21. aprill 2012, kl 22.52
Aga kus printsessid?
 
linnapreili 21. aprill 2012, kl 22.57
Iga naine on võib kellegi jaoks printsess olla. Või siis pigem juba kuninganna. Mitte selles mõttes, et teda peaks kätel kantama, vaid selles mõttes, et teda austatakse, armastatakse ja temaga arvestatakse.
 
hm 21. aprill 2012, kl 23.07
jah, olen isegi tähele pannud, et paljud mehed jumaldavad oma naisi, täiesti tavalised mehed-naised.
Seda on liigutav vaadata kõrvalt..
 
linnapreili 21. aprill 2012, kl 23.17
See vist ongi tõeline armastus. Isegi kui see otsa saab mingil hetkel, nagu kõik head asjad, on see midagi sellist, mille saabumist ja lahkumist ei tohiks karta.
 
pealinna piiga 21. aprill 2012, kl 23.24
Kindlasti on mehi alati vähem ning mehed ju valivad. Printsi ei otsi, aga sellist südamlikku eesti meest-kellega oskad arvestada ning tema ikkagi arvestab ka minuga. Väheke rohkem hoolivust üksteise suhtes. Kui mõni selline mees siin liigub, siis võiks ju kirjutada marge6@hot.ee, olen ilusasti endaga hakkama saav, sõbralikum.
 
hm 21. aprill 2012, kl 23.37
mis sest ikka karta, ikka pigem oodata
 
linnapreili 21. aprill 2012, kl 23.41
Ma ootangi...hea tunne on midagi ilusat oodata :-)
 
meelike 28. aprill 2012, kl 13.43
Kõrget hinda põhjendab ilmselt põhjus, et pole ohtu kohtingul kokku sattuda alkoholilõhnadega eluheidikuga. Esialgu proovin siiski tasuta variante :)
 
hm 28. aprill 2012, kl 18.04
Tavaliselt leitakse ikka kaaslane sõprade-sõprade ringist või töökaaslaste seast. Agentuuridesse küll usku poleks, tõesti, eriti Eestis.
 
jaana 13. mai 2012, kl 21.56
Ise käisin ka selle firma vestlusel. Profiili loomine maksis 200 eurot.
Aega on läinud juba pea 4 kuud sellest ja mitte mingit tagasidet pole neilt siiani saanud. Juba hakkab peas tiksuma möte, et se oli paha investeering ja valesamm. vöetakse raha nö tunni ajalise vestluse eest?
 
edgar 13. mai 2012, kl 22.01
eks kergeusklikke lüpstakse kõikide vahenditega
 
Mees 13. mai 2012, kl 22.11
To Jaana.
Miks sa 200 EUR maksid, kui hinnakirjas hoopis teine summa, miks sa mulle ei kirjutanud.
 
Mees2 13. mai 2012, kl 22.38
Sooviksin tutvuda ühe toreda iseseisva naisega kuni +42. (alates 35). Teafor Two valikut olen mõelnud aga ürituste hinnad lähevad 70 EUR per kord, tundub nagu ühe korra eest veini juua liiga ülepaisutatud. Aga kui leidub selliseid inimesi, kes on nõsu tasuma, Teafor Twole palun väga.
 
Tore iseseisev naine alla 42 13. mai 2012, kl 22.49
Ürituste hinnad lähevad siis 2 x 70 ju, mõlemad maksavad :) Mõtlesin ka sinna konto teha, aga loobusin. To: Mees2: Hoiaks raha kokku..?
 
teeme ära 13. mai 2012, kl 22.59
Või et tegutseb ikka veel, nende tegevus on liiga ärile suunatud, et jätkusuutlik olla.

Täitsa oleks soov üritada teha tutvumissait ja reaalsete organiseeritud kohtumistutvustega,
nii kokku tulevad näiteks 20 meest ja naist, vastavalt eelnevalt valitud ootustele,
Et täna on kokkusaamine neile, kes 30 +-5 ja soov leida elukaaslast.
Ja homme on kokkusaamine neile, kes 40 +-10 ja otsivad lihtsalt uusi tutvusi, milleks iganes, jne.
Ja järgmine kokkusaamine oleks reisihuviliste leidmiseks, soov reisida aga üksi nagu ei tahaks,
aga väikse seltskonnaga meeleldi.
Igaüks saab teisega tutvumiseks 5 min.
Ühe õhtuga saaks 20-set otsingul olevast tegelasest pildi ette. Ajaliselt soodne ju. Ja rahaliselt, kui 5€ tuuri, kas siis on liiga kulukas, et ruumid, väike näks ja organiseerimise eest.

Et kui leiaks 5-6 huvilist, siis võiks idee elu viia, ainult mitte äriprojektina, piisab kui kulud katab mis
organiseerimisega seotud.
Kui eriti hästi õnnestub ja nõudlust väga palju, siis ehk tiksub ka rohkem kui kulud on, aga et see ei
oleks esmane eesmärk.
Kui leidub huvitatuid, siis - teeme ära.
 
Tore... 13. mai 2012, kl 23.04
Kõlab põnevalt:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!