Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mehele
 
Keegi naine 03. märts 2015, kl 15.43
Endast- vanus 40, pikkus u. 169, kaalu (oleneb aastaajast:))65-68, suviti kipub nii -5 kg vähem olema, vahest isegi rohkem:)Ümbermõõte vast pole vaja kirja panna:)Elukoht on, töö on, oma sissetulekute ja väljaminekutega tulen ise toime:)Lapsed-on, käivad juba oma rada. Hindan väga ausust, omaarust lihtne ja normaalne naisterahvas. Ei suitseta, alkoholi suht ei. Nii mis veel? A sex partnerite arv- saan ühe käe näppudel hakkama, jääb üle isegi:) Kiiksudest, tohtutult meeldib loodus kogu oma iluga, võin seista lausvihamas ja õhata kui ilus elu on. Ja loomad mis on mu elus tähtsal koha ja saavad olema ka tulevikus. Nüüd vist kõige tähtsam öeldud, a miks vaba olen? Ei ole tundnud seda klõpsatust ja, et keegi lihtsalt kõrval oleks, pole pidanud vajalikuks.
Milline võiks olla see keegi? Üks tore, tavaline meesterahvas. Paar asja mille tahaks ära märkida, mis on olulised minu jaoks, pikkust alates 180, kaalu alates 80kg ja huumorisoon:)

keegi.t@mail.ee


PS! Mainin igaks juhuks ära, pea ees suhtesse ei torma, st alkoholi lembelistel ja elukohta otsivad võivad rahulikult võtta.
 
tiiger urr 03. märts 2015, kl 16.04
uuh.. siis oled sa väga kuum ja tihe tükk- saad ühe käe näppudega hakkama! tänapäeval ikka juba teised dimensioonid!
aga edu sulle, hea kuulutus, ilmselt ka hea naine.

aga lisaküsimusena- kas nii saama, et kolin sisse, kuid me suhet siiski ei formuleeri :)
lihtsalt teeme perioodiselt linade vahel head ja paremat.
 
kuhu kati kari sai 03. märts 2015, kl 16.14
Kena küll. Aga. Tsiteerin:
Ja loomad mis on mu elus tähtsal koha ja saavad olema ka tulevikus. Nüüd vist kõige tähtsam öeldud, a miks vaba olen? Ei ole tundnud seda klõpsatust ja, et keegi lihtsalt kõrval oleks, pole pidanud vajalikuks.


Mehe ja vajaliku klõpsatuse jaoks tekib siis olukord, kus mees peab vajalikuks püstitada teema, et kas tema või kass/koer? Kipub vist sinnakanti, et kui naine pikalt ise olnud, siis uuele tulijale ei kipu olema ruumi, mis ka tema jaoks oluline on.
 
nonii siis 03. märts 2015, kl 16.18
ärge otsige põhjust mitte kirjutada.
mina juba tegin seda, ja tahan võita vägeva võistluse tugevate konkurentide vastu. kõik, kes te vähegi mehed olete, tulge lagedale.
:D
 
Keegi naine 03. märts 2015, kl 16.23
Mind jätavad need tänapäeva"mallid" suht külmaks. Said tiiger isegi vast aru, et nii ei saama:)-------------

Mehe ja vajaliku klõpsatuse jaoks tekib siis olukord, kus mees peab vajalikuks püstitada teema, et kas tema või kass/koer? Kipub vist sinnakanti, et kui naine pikalt ise olnud, siis uuele tulijale ei kipu olema ruumi, mis ka tema jaoks oluline on.

See küll nüüd klõpsatuse tekkimist ei takista.
Küll ma selle ruumi ja aja leian, kõik on ja saab olema tasakaalus:)
 
Triin 03. märts 2015, kl 16.27
Edu Sulle tubli naine!
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 16.28
Üsna tasakaalus küll jah, kuid kas Sa nende mõõtude juures siiski mitte üsna trullike pole? See pole mõeldud mitte halvustavalt vaid iseloomustavalt. Olgem ausad-sale on sale ja trullike pole sale.
 
irw 03. märts 2015, kl 16.35
Triin kebi jõusaali tagasi:D
 
Keegi naine 03. märts 2015, kl 16.35
No ma arvan, et 40 aastaselt ei pea inimene alakaalus st 50 kg olema:) Küll see kaalu teema on siin ikka valus teema, ma ei hüppa paaniliselt igapäev kaalu peal, ausalt hetke kaalu ei teagi, lihtsalt riiete sobivuse järgi pakkusin, normaalne vist kui kantakse nr 36:)
 
... 03. märts 2015, kl 16.36
Ka ümmargune on vorm. Pikkus miinus sada on Pallike. Eriti neljakümbiselt.
 
irw 03. märts 2015, kl 16.38
36 suuruse saad selga seebiga ja näed välja nagu täistopitud voldiline sardell?
 
miia 03. märts 2015, kl 16.43
... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ka ümmargune on vorm. Pikkus miinus sada on Pallik
> e. Eriti neljakümbiselt.


see on ümarvorm 20-lt, aga 40-lt saledus.
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 16.46
Kordan veelkord, et polnud vähimatki kavatsust kena kuulutust teemaga läbustama hakata, kuid siiski..need mõõdud ja väljanägemine. Mõni ,aga vähene naine on treenitud, lihastes ja seetõttu ehk veidi kaalukam, aga siiski võiks öelda, et sale. Teine on selliste möötude juures lihtsalt trullike, trumm, keda minusugune snoob võiks rahuldada kiretu seksi ja suudlustega. Seega võiks teemaalgataja ise end pigem iseloomustada ausalt, et jõuda enda jaoks parima tulemuseni. Mõistagi pole selleks enda voodrist ilusaks kirjutamine..
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 16.47
Ega siis mees pole koer kes kondihunniku otsas lamab ja uriseb.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Keegi naine 03. märts 2015, kl 16.48
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 36 suuruse saad selga seebiga ja näed välja nagu t
> äistopitud voldiline sardell?


Tegelikult on mul veel lisaks seebile soetatud selline spets õli, läheb libedamalt ja natuke venitab ka kangast, et noh päevapeale sisse ei hakkaks soonima.
 
Keegi naine 03. märts 2015, kl 16.52
Seega võiks teemaalgataja ise end pigem iseloomustada ausalt????

Loed Sa kusagilt välja, et ma olen ennast saledaks nimetanud? Mõõdud on täpselt sellised nagu need on, olen rahul:)

Ahjaaa, kui tuleks keegi kes suudaks mind oma suudlustega vormida saledaks.... on vormitud, isegi 51 kg:)))))
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 16.55
Kaloritabel meestele:

Naise lahtiriietamine:
naise heakskiidul 12 kalorit
vastu naise tahtmist 187 kalorit

Rinnahoidja avamine:
ühe käega 6 kalorit
kahe käega 12 kalorit
hammastega 85 kalorit
kunsthammastega 120 kalorit

Preservatiivi pealepanemine:
kui see on püsti 3 kalorit
kui see ei ole püsti 315 kalorit

Asend:
misjonär 12 kalorit
69 lamades 78 kalorit
69 püsti olles 224 kalorit
koer 316 kalorit
ader 912 kalorit

Orgasm:
Õige 112 kalorit
teeseldud 335 kalorit

Pärast orgasmi:
üksteise kaisus magamine 18 kalorit
lahkumine 36 kalorit
seletamine, miks peab lahkuma 824 kalorit

Riietumine:
rahulikult 32 kalorit
kiiresti 98 kalorit
kui tema isa koputab ukse taga 1218 kalorit
kui sinu naine koputab ukse taga 3561 kalorit

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
n55 03. märts 2015, kl 16.57
Eelpooltoodud kaloritabeli õigused peaksid kuuluma Postimehele. Kui õigesti mäletan, vbl oli koostaja keegi hr. Jääts. Jah, ka minule meeldis see tekst.
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 16.59
51kg 1,7m juures juba läheks:-) aga.. Selleks ei piisa maha seksimisest. 15kg ikkagi..
 
doc 03. märts 2015, kl 17.10
kõik on OK, aga see ühekäenäppude arv rikub asja ära
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 17.12
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eelpooltoodud kaloritabeli õigused peaksid kuuluma
> Postimehele. Kui õigesti mäletan, vbl oli koostaj
> a keegi hr. Jääts. Jah, ka minule meeldis see teks
> t.

See tabel ringleb juba üle 10 aasta neti avarustes. Ja mis õigustesse puutub, siis on tegemist MINU õigustega, mida kaitsen hammastega. Mitte teiste ega sõnumi sisu. (Koeraõiguste harta § 1. Õigus närimata kondile, õigus haukuda, ... jne.)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 03.03.2015 17.16.
 
Keegi naine 03. märts 2015, kl 17.13
kuhu kati karu sai Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 51kg 1,7m juures juba läheks:-) aga.. Selleks ei
> piisa maha seksimisest. 15kg ikkagi..

Vaat, pole seksimist vajagi, piisas kõigest ainult armumisest ja 2 nädalaga läks 10 kg :))))))
 
n55 03. märts 2015, kl 17.16
et kui edaspidi keegi selle tabeli omakorda edasi kopib, lööd talle hambad säärde?
Teoreetiliselt võid muidugi ka hr Jääts olla, aga ei usu.
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 17.20
Keegi naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuhu kati karu sai Kirjutas:
> ------------------
> -------------------------------------
> > 51kg 1,
> 7m juures juba läheks:-) aga.. Selleks ei
> > p
> iisa maha seksimisest. 15kg ikkagi..
>
> Vaat,
> pole seksimist vajagi, piisas kõigest ainult armu
> misest ja 2 nädalaga läks 10 kg :))))))

No tore oli siis. Aga vaata naine..armumine läheb ju üle..ja tagumik kasvab tagasi. Koos õigustustega, et ise oled rahul ja nii olema peabki.
..ei pea sa lugu ei endast ega temast, kellele ruumi lood:-)
 
Keegi naine 03. märts 2015, kl 17.27
Jaaa armumine kasvas üle armastuseks ja see hiigelsuur vaalapee kasvas mulle taha 6a peale lahkuminekut:)

Aga muidu suudad Sa sellega leppida, et ma olen 99% rahul endaga? Küll sul on ikka mured, kellegi kaalunumber.
 
arvaja 03. märts 2015, kl 17.28
/tagumik kasvab tagasi.../
ega tagumik pole kapsas peenral, et muudkui paisub
 
HaukuvPeni 03. märts 2015, kl 17.32
Kolm grusiinlast uhkustavad, kelle naisel on kõige suurem perse.
Üks ütleb, et kui minu naine vanni istub, ei jää sellesse enam piiskagi vett.
Teine ütleb, et kui minu naine viib oma aluspüksid pesumajja, siis seal öeldakse, et vabandage, me tankikatteid ei pese.
Kolmas mees on tükk aega vait, siis ütleb, et minu naisel on ilusad sinised silmad.
- Mis need silmad siia puutuvad?
- Tal muud polegi. Kõik ülejäänu on perse.
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 17.35
Keegi naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jaaa armumine kasvas üle armastuseks ja see hiigel
> suur vaalapee kasvas mulle taha 6a peale lahkumine
> kut:)
>
> Aga muidu suudad Sa sellega leppida,
> et ma olen 99% rahul endaga? Küll sul on ikka mure
> d, kellegi kaalunumber.

Mured? Minul? Sinu ahtriga? ...kussa küll seda võtad? Minuteada on Sul siin teema koos mõõtude ja sooviga sinna kõrvale peale koera veel kedagi leida. Arutelu oli keelatud ja kohene meeldivus lubatud või?:-)
 
kuhu kati karu sai 03. märts 2015, kl 17.37
arvaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> /tagumik kasvab tagasi.../
> ega tagumik pole kap
> sas peenral, et muudkui paisub

Vöiks ju olla. Vötad lehti maha palju vaja ja aina ilusamaks läheb:-)
 
Triin 03. märts 2015, kl 17.44
Keegi mainis siin jälle jõusaali teemat.
Ükspäev jõusaalis ühe kõhna naisega rääkides ta kurtma, et ta liiga kõhna. Et tuli treenima, et ennast natuke lihasesse saada, et muidu näeb liiga kondine välja. Niiet igalühel omad probleemid. Kõige ilusam naine on iseendaga enam-vähem rahulolev naine. Ega me ju teame, et päris rahul me pole kunagi:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!