Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küs naistele - millal läheneda?
 
veidi aseksuaalne m, 28 13. märts 2015, kl 15.12
Leidsin trennis kena tibi, kellega hakkasin peale trenne suhtlema ja tundub, et huvi on kahepoolne. Oleme paar korda väljas käinud ja niisama koos aega veetnud. Olen aru saanud, et teised tüübid kipuvad võimalikult kiiresti voodisse, aga mina olen kergelt aseksuaalne. See annab mulle eelise, et pinget kruvida, aga samas pole mul piisavalt palju arusaamist, millal see "normaalne hetk" on läheneda... Naisi on mul olnud ja seksiga on üldiselt rahule jäädud. Olen üldiselt püsisuhte otsija, seega pole neid "rabamisi" eriti palju olnud.

Küsimus selline, et millal te naised arvate, et mees peaks lähenemiskatse tegema? Osad naised on rääkinud, et kui peale 3ndat korda mees ei lähene, siis on ta sõbra staatuses. Kolmas kord on juba möödas ja tibil on huvi suhelda veel edasi. Ta on vaba ja teisi mehi tal selles mõttes ümber ei tilbenda.

Ei tahtnud Teki All foorumisse kirjutada, sest see on eriti nilbeid inimesi täis.
 
Päike paistab 13. märts 2015, kl 15.17
Õige hetk on siis kui üks enam ei saa ja teine enam ei taha ilma olla.
Kui naine hakkab plärtsuma ja turtsuma, siis oled õige hetke juba mööda lasknud.
 
Eeh 13. märts 2015, kl 15.31
Järgmine kord kui välja lähete küsi kas võid suudelda teda. Las siis asi ise vaikselt areneb.
 
Kerli 13. märts 2015, kl 15.43
Kaaslase puhul:

Kui sinu tunded on tõelised ja siiras soov koos olla?
Kutsu tüdruk välja ja räägi, mida ootad ise. Et hiljem ei tekiks arusaamatusi!
Ainult ära ise peta ja valeta, nii saavad mõlemad haiget!
 
.. 13. märts 2015, kl 15.51
Kui Sa räägid tibist, siis need vist ei ootaks kaua, jah. Ise eelistan enne meest tundma õppida ja et oleks tekkinud ka vastastikused tunded.
 
püha püss 13. märts 2015, kl 16.05
Segased koos siin. Seksist ei räägita, seda tehakse ja see lihtsalt juhtub. Ei kujuta ette kui mees minult küsiks: vabandage, kas seksida soovite?
 
Haha 13. märts 2015, kl 16.07
Aseksuaalne mees=impo
 
teemaalgataja 13. märts 2015, kl 16.20
Tibi all mõtlesin naist, mitte suvalist odavat tibinat.
Küsimist ei poolda suudlemise osas. Seks üldiselt ikkagi "juhtub", kuigi minu jaoks on see rohkem planeeritud, kui keskmisel mehel, kes on kohe ja kergesti valmis torkama.
Ei, ma ei ole impo. Ma lihtsalt ei lähe nii kergelt käima, nagu ülejäänud mehed ja naised on ilmselt sellega harjunud.
Olengi segane, okei.
 
edu 13. märts 2015, kl 17.44
Sellise mõtlemisega meest ei kohta just tihti. Edu sulle autor!
 
katseta 13. märts 2015, kl 18.43
ega sa ei peagi nn aktiivsem pool olema.
Lase asjadel oma soodu minna, ma kasutasin vahepeal sellist taktikat, et ei rünnanud üldse
Tegevusi ja teemasid piisavalt aga silmanurgast jälgi ka mängu, kallistused ikka kuuluvad menüüsse,
aga mitte eriti rohkem. Kui tüdruk ei muutu „kummaliseks“ siis ta eriti sinust ei hooli ka,
oled talle ajaviiteks.
Aga kui tüdrukul on tõsi taga ja seda sa soovid ju, siis ükskord ta võtab initsiatiivi enda kätte, siis pead loomulikult täitma temakese ootused,
aga vastutasuks saad ka super fiilingu, nn küpse ja mahlase naudingu.

Esimesel kohtumisel murdmistaktikat peab ka kasutama, aga väga ettevaatlikult, selleks et üheöö linnukesed välja selekteerida võimalikult kohe.
 
Teemaalgataja 13. märts 2015, kl 18.49
Kui ikka esimesel korral kätte ei andnud, siis las läheb isevoolu.Käime koos trennis ja koinime teisi hoopis.
 
nonoh 13. märts 2015, kl 18.55
see on jah nüüd nii, et inimesed on nagu loomad.
 
koinik 13. märts 2015, kl 19.11
Teemaalgataja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui ikka esimesel korral kätte ei andnud, siis las
> läheb isevoolu.Käime koos trennis ja koinime teis
> i hoopis.

koinima on mingi vanakeste termin. ilmselgelt 50+ nooremad sellist sõna ei teagi. mine koni oma 50+ nurgas edasi..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!