Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kannu pubi
 
Viigimari 27. september 2009, kl 14.06
Kas keegi on seal ka "normaalseid" inimesi kohanud? Muidu selline tore koht, aga naljakad inimesed. Ma ei halvusta ja ma ei pea ennast parimaks, aga ....
 
poole toobine 27. september 2009, kl 14.14
seal käivadki ju ainult poole toobised ja kui sa selline ei juhtu olema, siis me tunneme su kohe ära
 
nojah 27. september 2009, kl 16.00
Kah huvitav koht kust "normaalsust" otsida, aga tegelikult ongi probleem kus ja kuidas normaalseid kaaslasi leida.
Võiks ju mõni suur pood või kaubanduskeskus (kus vahel tunde ringi jalutatakse) varuda kahte värvi korvid ja kuulutada välja süsteem, et vallalised kasutavad ühte värvi, abielurahvas või muidu mittetutvujsd teist värvi korve. Äkki on vaja veel rühmatööd tutvumise õpetamiseks?
 
viigileht 27. september 2009, kl 16.18
nalja kõrisõlmeni - nii naiivset teemat saab harva silmata.

andke hagu, et teema võimsalt tossaks. nt, nojah sai hakkama.
 
ee 27. september 2009, kl 19.22
Me käisime seal ükskord terve firmaga. Nüüd siis selgub, et kõik meie firma töötajad on pooletoobised. No tänan väga!
 
peedu 29. september 2009, kl 14.14
to: ee
remondilukkseppade pundiga käisite või?
 
kahekordne kogemus 29. september 2009, kl 15.13
võrreldes kesklinna uhkusklubidega oli seal õhkkond vabam, polnud selliseid fa-fa tibinaid ümberringi, kes vaid enda näitamise ja teiste arvustamise peal väljas. nillivaid väljamaa mehi ka jalus ei koperda.
inimesed tulevad tantsima ja ennast välja elama, pole kellegi asi, mis naaber teeb või kuidas välja näeb.
 
võsavillem 29. september 2009, kl 15.54
blondusel bimbol on väääga keeruline möista inimese lihtsust. ei ta aru saa, et eheduses peitub nauding.
 
hmm 30. september 2009, kl 08.08
inimesed inimesteks - kontinget muidugi vastav, aga koht iseenesest - mingi bensiinijaamatagune sara ei tekita minus mingit soovi seal oma vaba aega veeta :P
 
suvamisklubis 30. september 2009, kl 08.28
bensukad üldiselt üritavad oma äri elu sõlmpunktidessse ehitada, järelikult on seal nii kuum koht, et jaam tehti :DD
sees pidu pannes on muidugi tohutu tähtsusega, mis interjöör õues on!
a´la ma ei saa rahulikult pubis tantsida, väljas sajab :D
kesklinna klubides käivad kindlasti ainult edukad ja haritud inimesed. irw.
 
jajah 30. september 2009, kl 17.11
Maailm on kui üks Kannu pubi ja mina kui üks lilleke seal sees...
 
:) 30. september 2009, kl 18.46
hmm- nüüd võid minna, bensukas oli juba mõni aeg tagasi maha võetud:)
 
hmm 30. september 2009, kl 20.58
minu sõnavõtule järgnevaid kommentaare lugedes võib vist järeldada, et siin põhiliselt kannuklubi kontingent liigubki... masendav :P
 
suvamisklubis 30. september 2009, kl 23.36
huvitav, et mõni liigitab inimesi koha järgi, kus nad oma vaba aega veedavad :)
kui käin kesklinnas kõigi poolt austautd ja nn prestiiźikas klubis, olen tegija, muidu võin ennast lorude hulka liigitada :)
ühesõnaga, panen uhked riided selga ja lähen mängin uhkes klubis kedagi, kes ma pole, selle asemel, et olla lihtsalt mina ise :)
kõik selleks, et delfi kommentaatorite (keda ka ebanormaalseteks peetakse) seas hinnas olla :DDD
hmm, sa oled nagunii üks meie hulgast, ükskõik kui väga sa selle vastu võidelda püüad :DD
 
hmm 01. oktoober 2009, kl 10.15
suvamisklubi - ei ole päris suva misklubi. lihtsalt meeldib käia seal kus end hästi tunnen, kus seltskond sobib. kannu olen korra sattunud ja no sry, aga oli ikka kole küll.
 
suvamisklubi 01. oktoober 2009, kl 11.28
hmm,
suudad sa seletada, mis sealsel seltskonnal viga on?
läksin Kannu Kõrtsi paar nädalat tagasi just meelega seetõttu, et siin seda kõvasti kirutakse, et vaataks oma silmaga järgi :)
ehk mul sel õhtul lihtsalt vedas, polnud seal mingeid erilisi ülipurjus ringikakerdajaid, ei pealetükkivalt tutvust sobitavaid meesterahvaid. käidi aeg-ajalt viisakalt tantsule palumas, tehti paar jooki välja. ometi püüdsin meeleheitlikult leida mingeid anomaaliaid ja kõrvalekaldeid normaalsest, ei avastanud midagi mainimisväärset :))
 
tantsija 01. oktoober 2009, kl 11.41
hmm...on tõusik ja tantsida ei oska, sellepärast talle kannu kõrts ei sobigi...hmm lemmik on kindlast bon-bon
 
töll 01. oktoober 2009, kl 12.06
vahe on ainult ses - suvamisklubis on tolerantsi, hmm a la mömm rõhutab oma alav.kompleksi
 
hmm 01. oktoober 2009, kl 16.52
ei rõhuta ma midagi, aga kole oli ikkagi :D
 
reet 01. oktoober 2009, kl 16.55
mulle tehti jõuga anaali seal pubi vetsus. ei soovita minna, pepu on siiani hell.
 
eh 01. oktoober 2009, kl 16.57
kannukas on maakate koht, härga täis isased ja labased emased:)
 
emane 01. oktoober 2009, kl 16.59
anna isasele veidi alkoholi, läheb härga täis ükskõik millises lõbustusasutuses. kannukas pole erand vaid reegel.
 
kriiger 01. oktoober 2009, kl 23.13
täna teen kõigile välja. olete oodatud!
 
kahju küll 02. oktoober 2009, kl 15.03
Minu ex käib sealt naisi lantimas, muidu elab üksi kui isu tuleb,nii korra või paar läheb ja leiab alati mõne linnu kannu Pubist, see tema kodule kõige läheb koht... Neid käib seal igas vanuses, kahju, et 58a mees, kes näeb küll välja soliidne ja noorem , rikas ning raske rahakotiga, petab neid ilusti ära. Hommikul saadab eide minema, annab putrugi kohvi kõrvale. Väga mõnus elu mu ex-il. Kedagi pole vaja üleval pidada aga saab alati kui vaja.Lennake linnud jah Kannu Pubisse.
 
kle 02. oktoober 2009, kl 15.23
kas sa eks kadestad teda? ma mehena mitte ei kadesta ja pigem tunnen kaasa et peab selliseid magatama
 
teoreetik 02. oktoober 2009, kl 15.33
teema kinnnitab järjekordselt reeglit - vabameelne on aktiivne, otsib seltkonda. kriftine kõblas mandub barjääri taga, mida koduks nimetab
 
viigimari2 01. märts 2015, kl 16.13
see küll juba 6 aasta vanune teema, kuid kõik vastab tõele ka praegu.
 
teine eesti 01. märts 2015, kl 16.46
Käib seal pidutsemas. Ei vaidle vastu, et elu vabamalt võtvad, kuid see kontingent ei koosne just ilusatest inimestest. Öllekõhud, habemikud, vormist väljas ja vanad naised. Ilusaid vähe.
 
näinud reklaame 01. märts 2015, kl 16.51
vanasti käis seal lõõritamas üks tädi kellele meeldib näpuga meelekohta koputada
 
kes Kannust ei saa 04. märts 2015, kl 07.42
see ei saa kuskilt!:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!