Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin :)
 
N27 02. mai 2015, kl 20.34
Nii, ma pole vist ikka asjale pihta saanud, et kust üldse üht toredat meesterahvast leida?

Olen proovinud neti teel suhelda, aga enamjaolt selgub esimeste sõnadea, et tegemist on noormehega, kes otsib salasuhet, üheöösuhet vms. Või siis pikema suhtluse puhul räägib peamiselt ainult iseendast.

Kui käin seltskonnaga väljas, siis juba väga varastel õhtutundidel on suurem osa meesterahvaid end nii täis joonud, et seisavad vaevu püsti ( sel hetkel nad enam suhelda ju ei jaksaks). Lisaks tundub, et keegi ei julge seltskonnale ligineda (?)

Siis... kui võtan südame rindu ja lähen üksi välja nt. mingit üritust nautima, siis esimene küsimus on, et miks ma üksi olen...

Spordiklubis sporti tehes tundub ka tobe küsima minna, et kas mees oleks tutvumisest huvitatud. Või on see lihtsalt minu probleem?

Ühesõnaga, kas keegi oskaks soovitada kuhu üldse oma sammud seada või ringi vaadata?

Olen haritud, keskmiselt sportlik, kena, hea huumorimeelega, aus, sõbralik :)
 
Sinu 02. mai 2015, kl 20.44
kõrget iga arvestades oled õiges kohas, 40-50sed mehed peaks sinu sihtgrupp olema.
 
Marge 02. mai 2015, kl 20.53
Korralikud 40-50sed on ammu "ketti" pandud, saadaval ainult lurud ja jobud.
 
kroonlinn 02. mai 2015, kl 20.59
Siin kõigest kavatsustest hoolimata täiesti ketistamata 40+ meesisend, kes on aga ilmselt vana teemaalgatajale. Tõsi, ei vasta ühelegi tema negatiivsele kirjeldusele.
 
raske juhus 02. mai 2015, kl 21.03
40-50seid hõivatud meeste diskreetseid pakkumisi on triljoni jagu.
30sed mehed on hõivatud ja pühendunud kooselule.
20sed panevad valimatult kõike liikuvat.
kui sa ülikoolist noormeest ära ei kahmanud, terendab ees üksiku kassitädi elustiil.
 
N27 02. mai 2015, kl 21.04
Njah, vabandust et valesse kohta sattusin ja kohalolijaid tülitasin.
 
Tallinna targutaja 02. mai 2015, kl 21.05
Haridust võib omandada ka täielik lauajalg. Haritusega on teine lugu, seda kas on või ei ole.
 
tõsiasi 02. mai 2015, kl 21.08
ega siin maarjamaal igale naisele head mees nagunii ei leidu, seega mina soovitaks leida pigem soliidses eas armukene.
 
Mees 02. mai 2015, kl 21.15
Millises linnas naine elab?
 
vana emakala 02. mai 2015, kl 21.23
Ma arvan, et internetist peaks ikka võimalik olema head kaaslast leida. Mõni portaal on selleks ilmselt parem kui teine. Eks internetil on omad puudused võrreldes näost-näkku suhtlemisega, aga vähemalt on sellistes keskkondades inimesed, kes soovivad kedagi leida.
Seesinane foorum siin tutvumiskanalina ilmselt ei kvalifitseeru.
Ilusatel preilidel ongi raske, eks tuleb kõiksugu imelikke pakkumisi. Soovitan, et pilt võiks olla tagasihoidlik, oma huvide tutvustus aga rikkalik. Nii on rohkem lootust leida sobivaim kaaslane ja lihtsam tõrjuda neid, kes vaid välimuse pärast kirjutavad. Soovin edu!
 
N27 02. mai 2015, kl 21.41
Aitäh, vana emakala :) Sinu jutt andis lootust juurde! Minu meelest ei ole päris õiglane ka nooremate tutvumissoovi maha kanda, kes meist ikka üksik tahaks olla.
Mul ongi juba kõrini igasugustest imelikest pakkumistest, ehkki mu pildid on tutvumisportaalis tavalised ja naiselikud (ei ole paljastavad ega kummalistes poosides), kirjeldan ennast umbes samamoodi kui esimese postituse lõpus.
Eelmistele... jah, ega ma päris tühja passinud pole. Muidugi oli mul ülikooli ajal keegi, aga kahjuks sellest suhtest ei saanud asja. Kuidagi ei taha uskuda et nüüd ongi kõik, võta esimene ettejuhtuv mees sest et "niikuinii enam valikut pole".
 
eid_152f3e10feb334 02. mai 2015, kl 21.44
Alati on lootust ja alati on valiku võimalus.
 
alu 02. mai 2015, kl 21.53
Mees vanuses 69 võib ka üsna tore mees meeste rahvusest olla ja kui ta ennast noormeheks peaks, oleks ta ilmselt õige tore veel.
Niiet, vabanda aga, et kas oled õiges või vales kohas ja millist meest üldse leida soovid, jääb siiski ebaselgeks. Selge on ainult, et pidudelt leidnud teda pole.
 
Mees 02. mai 2015, kl 22.05
Aga ma sooviks ikkagi teada saada millises linnas otsija elab?
 
N27 02. mai 2015, kl 22.09
To alu: ikka umbkaudu endavanust ja samuti haritud, intelligentne, aus, hea huumorimeelega ja kena. Kui täpset selgitust vaja on - kas hakkad minu eest otsima?
To Mees: Otsija elab ilusas linnas nimega Tartu.
 
Teine mees 02. mai 2015, kl 22.11
Kirjutasin sulle :)
 
ka vabadusel on eelised.... 02. mai 2015, kl 22.18
niisiis neiule, naudi vabadust ja kohustuste puudumist, alati ei pea abielluma ja lapsi saama juba enne kahekümnendaid. Olen täiesti sõltumatu, kena välimusega, iseseisev ja majanduslikult kindlustatud. Mõni küll nokib mind ja ütleb et olen vanapoiss aga las ma siis olen, samas saan aru ka nende kibestumusest, mitte kõik suhted pole lust ja lillepidu Muide olen pisut üle kolmekümne. Vasta ise mõnele küsimusele peegli ees, miks sa vajad enda kõrvale meest...kena välimusega ikka leiad kellegi kaissu...aga ilma armastuseta perekonna mängimine on ka tobe...tean seda omast käest, armumisest ei kasvanud midagi välja. Pealegi, igaühe jaoks on kuskil keegi, kui oled aktiivne suhtleja ja aus enda ja teiste vastu...siis anna ainult aega. Samas üks küsimus veel, et kas sa ikka märkad kõikki inimesi enda kõrval, vaatad aga ei näe, kuulad aga ei kuule...elu võib olla täis üllatusi.
 
alu 02. mai 2015, kl 22.18
Eiei, selle otsimise ja soovitamisega olen kitsi, nagu õige eestlane kunagi, kes lihtsalt laiutab käsi ja ütleb, et ei tea kedagi sellist:D
 
kolmas mees 02. mai 2015, kl 22.18
Kui palju lapsi sul on?
 
Teine mees 02. mai 2015, kl 22.21
Ma saan aru, et neiu probleem on see, et teele satuvad ainult mehed kellega midagi peale hakata pole. Kui enamus end kiiresti pildituks joovad siis pole nendega tõesti midagi ette võtta ju.

Vabadust võib nautida ju küll, aga lõpuks tahaks vist ikka selle õige üles leida ka.
 
N27 02. mai 2015, kl 22.24
To ka vabadusel on eelised... aitäh põhjaliku ja esmamulje põhjal siira jutu eest! Pean hakkama ehk veelgi rohkem enda ümber vaatama, üllatusi võib juhtuda tõesti.
To alu: klassika :)
To kolmas mees: 0 last. Mida ma siin siis kirjutan muidu :D
 
ajab naerma 02. mai 2015, kl 22.25
kogu see delfinaariumi vana seltskond :D
EI TULE SIIA ÜKSKI 20-ndates NEIU EGA NAINE!!
 
ka vabadusel on eelised.... 02. mai 2015, kl 22.26
mnjaa...su jutus on iva, kuid nagu mehed nii ka naised satuvad suhtesse valedel põhjustel. Vägisi ei armu, kuid häid tuttavaid ja sõpru leiab ikka, kes teab, mis hiljem sellest välja kasvab. Võõra inimesega kohtudes käib kõik nagu konveieriliinil....vanus, perekond, lapsed...aga mis inimesega tegelikult tegemist on...selleks on vaja aega.
 
Mees 02. mai 2015, kl 22.27
Mõtlesin ka kirjutada, aga kuna otsija elab liiga kaugel pealinnast, siis pole erilist pointi.
 
ka vabadusel on eelised.... 02. mai 2015, kl 22.28
oodake nüüd pisut...mis värk nende lastega on, miks peab laps alati takistuseks olema...tean mitmeid üksik vanemaid ja kindlasti pole nad sellepärast suhteks sobimatud, et neil on laps.
 
natuke umbropsu? 02. mai 2015, kl 22.29
ka vabadusel on eelised.... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> niisiis neiule, naudi vabadust ja kohustuste puudu
> mist, alati ei pea abielluma ja lapsi saama juba e
> nne kahekümnendaid. Olen täiesti sõltumatu, kena v
> älimusega, iseseisev ja majanduslikult kindlustatu
> d. Mõni küll nokib mind ja ütleb et olen vanapoiss
> aga las ma siis olen, samas saan aru ka nende kib
> estumusest, mitte kõik suhted pole lust ja lillepi
> du Muide olen pisut üle kolmekümne. Vasta ise mõne
> le küsimusele peegli ees, miks sa vajad enda kõrva
> le meest...kena välimusega ikka leiad kellegi kais
> su...aga ilma armastuseta perekonna mängimine on k
> a tobe...tean seda omast käest, armumisest ei kasv
> anud midagi välja. Pealegi, igaühe jaoks on kuskil
> keegi, kui oled aktiivne suhtleja ja aus enda ja
> teiste vastu...siis anna ainult aega. Samas üks kü
> simus veel, et kas sa ikka märkad kõikki inimesi e
> nda kõrval, vaatad aga ei näe, kuulad aga ei kuule
> ...elu võib olla täis üllatusi.

Soovitad teisi kuulata, samas 27-aastasele neiule mitte saada lapsi enne 20-ndaid? :)
 
ka vabadusel on eelised.... 02. mai 2015, kl 22.33
enne 20 oli öeldud üldiselt, mitte konkreetselt temale, aga aitähh põhjaliku süvenemisse
 
Teine mees 02. mai 2015, kl 22.36
ka vabadusel.. jutus on pointi küll, aga ma pole veel näinud kuidas sõprade vahel oleks suhe tekkinud, mis oleks püsima jäänud pikalt. Aga samas ei saa ju välistada seda, et mõne sõbra või tuttavaga midagi tekkida ei saaks.

Aga muidu.. ilusatele naistele klubis vms väga ei läheneta vist jah. Või kui läheneb siis need kes löövad külge kõigele mis liigub, kuna nad on lihtsalt nii enesekindlad :P
Tagasihoidlikumad, kes on võib-olla muidu normaalsemad ei kipu sedasi tutvust tegema jälle.
 
Tegelikult on nii 03. mai 2015, kl 00.34
N27 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> To alu: ikka umbkaudu endavanust ja samuti haritud
> , intelligentne, aus, hea huumorimeelega ja kena.
> Kui täpset selgitust vaja on - kas hakkad minu ees
> t otsima?
> To Mees: Otsija elab ilusas linnas ni
> mega Tartu.

.......
Oi-oi-oi, omavanused lähevad 95% kõik umbes 35-40 ringis lahku, lapsed jäävad naise kasvatada, hullud lahutusprotsessid, varajagamised ja muu peavalu otsa
 
Nii ta on 03. mai 2015, kl 00.43
Aga ega ennem ei kuula kui pauk käes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!