Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun libajatega (ja teistega ka)
 
Saritutvuja 17. mai 2015, kl 23.40
Tere kallis kellegi teise nime alt postitaja,

Saame tuttavaks, jutusta palun, miks Sa võõra nime alt postitad, samas võin ma Su pead hellalt silitada, Sa jutustad mulle oma lapsepõlve hirmuunenägudest, muudest hingetraumadest, sellest, mida Sa soovid saavutada võõra nime all postitamisest, eesmärkidest elus, üldisest maailmavaatest.

Kunagi ühes N koolis üks informaatikaõpetaja N. N. andis põhikooli lastele ülesandeks harjutada listi postitada ja sellele vastata. List oli hästi valitud, kui õigesti mäletan, mingi UT teadlaste list. Asjalikud postitused olid paariks kuuks kadunud...

Alkeemia lugejatele ka üks teooria:
Liba (või libad) on delfi palgal, eesmärgiks püsivamad tegelased suunata registreeruma, kuna nende puhul on tegemist meiliaadressiga, mida loetakse, siis sinna on hea spämmi saata.
Kindlasti on ka paremaid teooriaid, ärge hoidke teadmisi vaka all.

Jõudu kõigile postitajatele :-)
 
pohlad 17. mai 2015, kl 23.56
see on paranoia. pole siin ühtegi palgalist kommijat, kui siis kesikute kontorist mõni. vandenõuteooriad ei päde.
 
saritutvuja 17. mai 2015, kl 23.59
siis võib ju tutvuda küll. aga mis mõttega nagu?
 
pohlad 18. mai 2015, kl 00.02
mõtle ise, mis mõttega sa tutvud.
 
vana kalake 18. mai 2015, kl 00.19
Kas oled n või m ?
 
saritutvuja 18. mai 2015, kl 01.40
mis mõttega sa siis tutvud?
 
libaja 18. mai 2015, kl 10.27
----Kunagi ühes N koolis üks ----

mine soojenda oma selga ahju vastas muti!
 
... 18. mai 2015, kl 12.34
oled püsikas.
 
kuidas palun? 18. mai 2015, kl 15.04
Mida täpsemalt tähendab kellegi teise nime alt postitaja?
Kas sinu pärsinimi on siis Saritutvuja? Vaene lapsuke!
 
pärisnimi on: Palju Lollakas 18. mai 2015, kl 16.54
eks pärisnimeks olegi: Palju Lollakas Saritutvuja..
 
Saritutvuja 18. mai 2015, kl 21.54
pohlad:
Inimeste fantaasiale tuleb võimalus anda.

saritutvuja 23.59 & 01.40:
Mõte on tutvumises.

vana kalake:
Kirjuta, suhtleme, saad teada.

libaja:
Tänan soovituse eest. Kevad, päike, ilus ilm, saab ka ilma ahjuta vanad kondid soojaks :-)

kolm punkti:
Oma lühikese sõnavõtuga Sa tunnustad, laidad või avaldad isiklikku arvamust?

kuidas palun:
Soovid tähte närida närimise pärast? Mitte, et Sa aru poleks saanud, nii rumal Sa ju pole, kuid Sinu soovil täpsustan, postitamine juba kasutusel oleva kasutajanime alt.

pärisnimi on: Palju Lollakas:
Tänan kaasa mõtlemast ning oma arvamust avaldamast :-)
 
kunagine 18. mai 2015, kl 22.29
Armas Saritutvuja, palun ära kuluta end siinse jaburdiosa grandiosa peale. Sinu elu ja antud aeg on enamat väärt, Mees. Head.
 
digitaalne troll 19. mai 2015, kl 07.18
Sellised mõtted ja küsimused tekivad tavaliselt siis, kui virtuaalelu hakkab tegelikuna tunduma. Paras moment aeg natukeseks maha võtta.
 
miniviiner 19. mai 2015, kl 08.10
Kas tutvud ka, Saritutvuja? Sel juhul paluks kirja panna mõõdud, kaal ja vanus.
 
Saritutvuja 19. mai 2015, kl 21.40
kunagine:
Tänan soojade sõnade eest, Sullegi parimat :-)

digitaalne troll:
Aitäh soovituse eest, mõtlen sellele.

miniviiner:
Ikka tutvun, numbrite asemel küll inimestega.
Kui numbrite keeles tutvuda soovid, ootan Sinu numbreid. Kui avalikult häbened, saada meil :-)
 
mööduja 19. mai 2015, kl 22.48
niisama uudishimust uurin: oled seesama Saritutvuja, kes siin pisut üle aasta tagasi tegutses?
 
kolme soolatüükaga paks aam 20. mai 2015, kl 06.31
saritutvuja, minuga pole sa ilmselt veel tutvunud? seega on elu ilusaimad hetked sul veel ees.
 
Saritutvuja 20. mai 2015, kl 21.53
mööduja:
Umbes sellel ajal ma siin viimati olin.

kolme soolatüükaga paks aam:
Pakud mulle mu elu ilusamaid hetki? Või soovid hoopis oma elu ilusamaid hetki nautida? :-)
Eks kirjuta :-)
 
Endine püsikas, 20. mai 2015, kl 22.20
Selline elutarkus meelde jäänud, et kõigepealt söö magustoit ära ja alles siis küsi arvet..

* kuidas muidu ka läheb..?
 
haruline 20. mai 2015, kl 22.32
mina küll praegu kirjutan Saritutvujale pikka ja südantlõhestavat kirja oma raskest elust. vähemalt 5-6 lehekülge pikk ja arvestades, et vahepeal nutan ka lahinal, siis umbes 2,5 tundi läheb. olen kindel, et just tema on see, kes mu nutused read läbi loeb ja hiljem kuiva õla alla toetab.
 
haruline 21. mai 2015, kl 03.48
Sarituvuja ei võtnud isegi vaevaks mu kirja läbi lugeda. Aga ma nägin ju niipalju vaeva. Kui see topeltmoraal pole, siis millega üldse tegu? Ise kaagutab isegi peldikupotil istudes, et kõik peavad kooris tutvuma ja mingid kadakad ega muud jupid ei tohi üldse universumis eksisteerida ja siis minetab ise igasugu kirjaoskuse. Veider igatahes.
 
Prioriteedid Paigas 21. mai 2015, kl 12.47
IRW @ haruline.
sarkasm nagu ädisel köginal esikunurgast vaheldusena potilauliku ja komaga kretiini eneseleidmisele päris hea.
:))))
 
alurohlaka teema 21. mai 2015, kl 20.26
alutohlakast teemad kaovad kui silmapilgutus. Väga kiiresti. Alu on nagu valvejoodik netis, iga krabin tal kohe tillis kinni... irw.
aga see 60-ne kärbuv alu tohlkas on siiski delfi palgal. nagu aru võib saada ta lõpmatutest üksildastest sõnavõttudest.
 
alu 21. mai 2015, kl 21.37
Kas keegi eelnevale sarnane imbetsillist skiso tegi mingi lameda teema ja see kustutati? Milline kaotus, ei saanki lugeda talendi mõttetöö vilju..
 
Saritutvuja 21. mai 2015, kl 21.40
Endine püsikas:
Arve esitatakse nii või teisiti.
Muidu pole viga, kurta ei saa :-)

haruline:
Ainus uus kiri oli Sinult? 2,5h kulutasid selle Dormeo madratsite reklaamkirja koostamise peale? Ridade vahelt lugedes võis aru saada, et kingituseks pakutud padi on nutmiseks?
Aita mul mõsta Su keerulist kirja madratsitest ja kingiks pakutavatest patjadest :-)
 
arst 4 21. mai 2015, kl 22.48
Saritutvuja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere kallis kellegi teise nime alt postitaja,
>
>
> Saame tuttavaks, jutusta palun, miks Sa võõra
> nime alt postitad, samas võin ma Su pead hellalt s
> ilitada, Sa jutustad mulle oma lapsepõlve hirmuune
> nägudest, muudest hingetraumadest, sellest, mida S
> a soovid saavutada võõra nime all postitamisest, e
> esmärkidest elus, üldisest maailmavaatest.


Mis tähtsust sel on, millise nime alt tutvuja postitab?
Kui 2 Katit postitavad kumbki ühe tutvuskuulutuse, siis on see täiesti eluterve nähtus.
Kui aga mõni patsient selliste detailide pärast ängistust tunneb, siis tuleks ta isoleerida ja sundravile saata.
 
batsill alu 22. mai 2015, kl 00.32
imbetsall alu nagu mögiseb isegi hilja veel. jälle kompuraha kotis ja saab jagama hakata.vastu ööd.
 
Saritutvuja 22. mai 2015, kl 21.31
arst 4:
Väljendusin halvasti? Mõte ei jõudnud kohale?
Kati postitab tutvumiskuulutuse, mille peale aktiveerub Mati, kes avaldab oma arvamust Kati nime all samas teemas.
 
to brutus 22. mai 2015, kl 21.55
Kui vana Sa oled?
 
mööduja 23. mai 2015, kl 09.35
Saritutvuja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mööduja:
> Umbes sellel ajal ma siin viimati olin
> .
>

Ja mis tingis selle umbes aastase pausi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!