Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
üheöösuhe on parem
 
riia 20. mai 2015, kl 21.53
üheöösuhe on parem ja ausam, sest mõlemad on selle peal väljas. tekib vastastikune sümpaatia, vabatahtlikult minnakse ja ollakse. kui on kehev seks, siis mis see üks kord ikka teeb, kui hea, siis ongi hea kogemus.

pole vaja mingit tutuvusportaali, kus alguses aetakse mesijuttu, siis otsi aega, et kohtuda. kahju ajast, kui tegelikkus erieneb oluliselt kirjas lubatust. kui on sümpaatne, siis veel mõned kohtumised kuni voodini ja siis härra kaob, ilma ühegi sõnata, kas peale esimest või mõnda korda.

kindlasti pole see reegel, kuid viimast otsa on sattunud järjest sääraseid, kes koguvadki naisi. kust ma tean, ju siis tean.

kas see on mingi uus hobi?
 
RR Wraith 20. mai 2015, kl 22.07
Hea Riia,

Oma teema alguses Sa justkui konstateerid, et üheöösuhe olekski justkui the best Sulle .. Ja siis pärast seda, kui oled raisanud olulisel määral siinset virtuaalruumi Sa uurid, et kas see on mingi uus hobi.

Ma saan nii aru, et Sa peaksid oma küsimusega vist peegli poole pöörduma ..
 
suitsutihane 20. mai 2015, kl 22.16
üheöösuhe pole midagi väärt, hing jääb nälga.
 
riia 20. mai 2015, kl 22.22
RR Wraith, mina rääkisin, et üheöösuhe on ausam ja selle võrra parem.
haigeks teeb hinge hoopis see, kui sulle jäetakse tunne, et tahetakse midagi rohkemat, aga tegelikult kaotakse peale mõnda korda sõnatult. ja küsingi, et kas see on mingi hobi, et tekitada naises tunne, et sa tahad teda ja siis kaduda.
 
RR Wraith 20. mai 2015, kl 22.40
Hea Riia,

Oki, mõistan Sind. Oletan, et Sa siiski kirjeldasid mõnda isiklikku elulist hetke ... ja kindalsti on võõral raske sellele vastata .. Tunnistan, et ma ei ole küll väga kursis kohalike kommetega .. aga loodetavasti ei ole tegemist siiski nn. "hobiga" ;)

Aga, nagu Sa isegi ilmselt tead - issanda loomaaed pidavat suht kirju olema.
 
jep 20. mai 2015, kl 23.12
selleks ju liinimutid ongi - üks öö
 
maša 20. mai 2015, kl 23.15
miks ainult üks öö? tähendab, kas olid nii koledad või vaimselt võõrad või miks ainult üks öö?
 
riia 20. mai 2015, kl 23.18
RR Wraith, kui ei ole tegu hobiga, millega siis, kui mees esineb oma päris nimega, on avatud ja meeldiv ja siis lihtsalt mingi hetk kaob?

jep, vabanda, aga sina pole ilmselt ei ole see mes kellega mul võiks olla üheöösuhe ega ka pikem tutuvus.
 
riia 20. mai 2015, kl 23.22
üks öö seetõttu, et oligi vaid seksuaalne tõmme, kumbki poole ei soovinud sel hetkel midagi rohkemat.
 
RR Wraith 20. mai 2015, kl 23.35
Riiake,

Ma pakun, et juu see meesisend ei olnud siis ikkagi lõpuni 100 % aus & avatud. Ma mõistagi vabandan ebameeldiva sõnumi & teate pärast ...

Head ööd !
 
maša 20. mai 2015, kl 23.44
paha lugu, paha lugu. orgasm ilmselt ka selline nigelapoolne.
 
liivapaber 22. mai 2015, kl 05.33
sexist mitte eriti midagi teadvad inimesed panevad "tarka"

üheöösuhe ei olegi hingele, see on on kirehoos kohustustevaba sex kehale aga need kes on kuni abieluni "süütud", ei mõista seda (purjus tonte kuskil pinnal ma ei võtnud arvesse). Või need peletised keda nagunii keegi panna ei taha. See kontingent ongi kibestunud kaader kelle kommentaare siit lugeda võite, et seks võõraga on blää, blää kui mage. Kulla kuivikud, ega te abielluma ei hakka. Tihtipeale on üks kirglik kähkukas võõraga hoopis lahedam ja erutavam, kui oma partneri seks (tavaliselt kohusetundest nühkimine). Olen nõus, et seks oma kallimaga on super ja parem kui seks võõrastega aga kirglik kähkukas võõraga, sellel on oma know-how.
Tegelikult need kuivikud, kes üheöösuhetele viltu vaatavad, hooraks ka vahel hea meelega (vahet pole kas mees või nõine) aga siin hakkavad mingit lamba juttu ajama. Jumaluke, ega te abielluma ei hakka. Tähtis et võõras oma töö hästi ära teeks.

kommentaator 20. mai 2015, kl 23.35 võttis asja poindi ilusti lühidalt kokku


riia
20. mai 2015, kl 22.22 on tark naine. ta ütleb otse ära mida mõtleb ja tal on õigus. ma lausa tahaks tahaks temaga üheöösuhet
 
riia 22. mai 2015, kl 08.22
:-)) armas liivapaber, kas sa oled nüüd kaval või lihtasalt olid tähelepanematu, kuid see 22.22 on minu enda ütlemine ja just nii ma arvan ka ja olen sinuga nõus.
 
Setu 23. mai 2015, kl 08.53
Ausus näitab tugevust ja seda suudavad kahjuks vähesed. Sellega seoses tuleb muidugu meelde film "Viini postmark" ja vipablokk. Teada tõsiasi, et naised armastavad kõrvadega ja enamasti nad ei soovigi tõde. Kas Riia selles osas erand?
 
rike 23. mai 2015, kl 14.35
kui tore üheöösuhe ka poleks, aga mida sa järgmisel ööl peale hakkad. Ja ülejärgmisel, üle-ülejärgmisel...
 
+/- 23. mai 2015, kl 14.48
Üheöösuhe on mõnus ja püsisuhe on ka tore, seega ruulivad mõlemad, oleneb vaid olukorrast. Kui püsisuhet ei taha (sellega kaasnead alati ka kohustused ja probleemid), siis on üheöösuhe tegija, kui tekib soov ka neid püsisuhtega kaasnevaid probleeme lahendada, on püsisuhe armas.
 
Setu 23. mai 2015, kl 18.31
Oli mul kallim ja tunnistas oma eksimise teisega. Arvasin esialgu et see on lõpp. Tegelikult annab lisa. Usaldus on tähtsaim
 
Setu 23. mai 2015, kl 19.00
Usaldust raske saavutada ja lihtne kaotada
 
Egon 24. mai 2015, kl 21.35
Olen teemaalgatajaga nõus, flirtic-us saatsin välja suure hulga häid kirju ja mitte ühegi naisega kohtumiseni ei jõudnud! Osad isegi ei vastanud ja osad ei soovinud ka kohtuda vist. Mina isiklikult ei usu, et tutvumisportaalist on võimalik naist leida, need naised seal ju sellised et valivad mehi väga palju. Ju siis mingi kõrge latt neil pandud vms
 
Ott 28. mai 2015, kl 10.24
Riia on sootuks kadunud
 
arvan 28. mai 2015, kl 10.26
Lause algab suure tähega, seda esiteks ja teiseks, üheöö tutvus on olemas aga suhe eeldab pikemaaegset läbikäimist, mida pole üheöö tutvus.
 
arvan 28. mai 2015, kl 10.30
Egon, sa tundud kergemeelse mehena ja need,kes liiguvad taolistes portalaides kus kõike muud kui tõsisemat tutvust soovitakse, muud ei soovigi kui niisama ringi lasta. Kuid sooviks see ka jääb, sest nende isikute enda välimus ja vanus on takistuseks, ( valetavad end nooreks ja ilusaks)võimalused nadid ringiliikumiseks( kaugele sa vana jalgrattaga ikka sõidad, raha kah pole, et pilet bussile osta) ja kaugused lisaks, nii et naist otsida kergemeelsete seast pole mõtet. Inimene on kergemeelne, lisaks kole ja kolmandaks hulk probleeme- milleks sulle selline naine. Tutvu reaalselt.On suvi, käi üritustel,simmanitel, pidudel,kokkutulekutel.
 
arvan 28. mai 2015, kl 10.34
Latt pole kõrgel kui naine soovib elementaarset mehe puhul,kellega tutvuda: mitte rusikakangelane, mitte joodik, mitte abielus, mitte töötu, mitte elamispinnatu, et elaks samas piirkonnas, kus nainegi. Lisaks asjaolud, millega võib ka leppida,kui ta pole, aga igaks juhuks märgitakse ära: pikk, autoga,rikas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!