Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas ma seksist loobusin.
 
mees 25. mai 2015, kl 08.24
Juhei. Vara küll hõisata aga 28 august saab aasta ilma seksita ja tunne on super. Ei nuta üldse seksi taga ja pole üldse raske. 16 aastat märgitasin ennast. Tänu naisteka foorumi abile jätsin seksi maha päeva pealt ja ilma raskusteta, kuna lihtsalt ei kohanud kedagi ahvatlevat:) Tänan sind!
 
on uudis 25. mai 2015, kl 08.34
Mida sina kaagutad hommikul vara. Vaata kus tuli nüüd uudis välja, teised /mõned elavad 1 päevast kuni 10 aastat üksinda... Ei ole ära surnud? Proovi sina ka seniks ellu jääda, kuniks leiad oma armastuse. Siis on asjal jumet!
 
ehk 25. mai 2015, kl 08.38
kuidas olen selline,et keegi mind ei taha....
Ebakvaliteetne isane troll 25. mai 2015, kl 08.44
Aga mis siis saab, kui elu armastus oli juba ära?
 
kurfgwsd 25. mai 2015, kl 09.17
Ära hõiska enne õhtut, 28.augustini on veel palju aega;)

troll, sa ei saa seda elu armastuse asja enne kindlalt väita, kui surivoodil.
 
.... 25. mai 2015, kl 09.43
ah mõnel läheb ju pauk kiirelt lahti ja loobuda siis kergem
Ebakvaliteetne isane troll 25. mai 2015, kl 10.12
Saan küll.
 
naine 25. mai 2015, kl 10.21
seksisin viimati laupäeval, ei tea kas pean aasta vastu.
 
kolm punkti 25. mai 2015, kl 10.21
Ebakvaliteetne isane troll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mis siis saab, kui elu armastus oli juba ära?

Igaühe jaoks on kusagil keegi. Või mitu ;)
 
ehh 25. mai 2015, kl 10.29
Elu armastustega on nii, et need tulevad ja lähevad, pole vaja endale pähe võtta, et seda juhtub üks kord elus. Seksita elamine on täiesti võimalik ja vahel lausa vajalik. Kõik sõltub olukorrast, aga kui ei hooli ja ei saa siis on viimase peal ilma seksita elada. Probleem on siis kui tahad, aga ei saa või ei taha, aga oled sunnitud vahel järele andma.
Mul on küllalt perioode elus olnud, kus aastaid ei seksi üldse või juhtub seda paar korda aastas, tasapisi kohanedes organism tuleb sellega täitsa ise toime, st vajadusel organism laeb seksuaalse pinge ise maha spontaansete orgasmidega. Ainult enam ei viitsigi meestega tegemist teha, saan õndsas rahus üksi elada, täielik kaif. Moraalne tugi tuleb läbi skype palju mugavamal kujul, kui igapäevane kooselu.
 
kah asi millega kelkida 25. mai 2015, kl 10.55
Elan juba 14 aastat ilma seksita. Algul tegin vahete vahel käsitõõd, nüüd ei hooli üldse.
 
Abielumees 25. mai 2015, kl 10.59
Kas on mingeid rohtusi, mis seksiisu vähendavad või kaotavad.
 
kadakajupp 25. mai 2015, kl 11.06
keemiline kastratsioon on abiks :D.
 
mäh 25. mai 2015, kl 11.11
Jätkuv soov seksida oma naisega on ju ainult positiivne. Õnnelik perekond.

Abielumees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas on mingeid rohtusi, mis seksiisu vähendavad võ
> i kaotavad.
 
to mäh 25. mai 2015, kl 11.18
sa unustad isegi küsida, kas naine tahab seksida?
 
mäh 25. mai 2015, kl 12.06
Kahju küll!

p.s Kõik naised tahavad seksi, tuleb vaid leida õige mees.
 
naika 25. mai 2015, kl 12.16
mäh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahju küll!
>
> p.s Kõik naised tahavad seksi,
> tuleb vaid leida õige mees.

väga õige!
 
rike 25. mai 2015, kl 12.45
Pole kuulnud, et seksipuudus kedagi tapnud oleks. Aga piinanud jah, seda küll.
 
alu 25. mai 2015, kl 13.46
Kui pole parasjagu kellegig seksida, siis pole. Ega seepärast pea veel mingit täiesti vastu hakkavat naist põrutama, et oleks seks. Seks on nagu jalgrattasõit, ei see unune ega kao kuhugi. Tuleb õige naine, läheb sõiduks kohe:-)
 
33 aastat 25. mai 2015, kl 15.09
ilma seksita kui just Kämbla-Kati arvesse ei lähe:) Super-raha jääb alles ning pole mingeid haigusi, lapsi ega draamat:)
 
alu 25. mai 2015, kl 15.20
Pealeselle on siin kindlasti naisi, kes pole elusees seksinud. Katus küll sõidab ja siseilu pritsib, aga elavad ja on, pole häda midagi.
 
naiivik 25. mai 2015, kl 17.21
kui naised alule kohta kätte näitavad, ei tähenda see ju, et teiste meestega ei sexita.
Tõesti lihtsameelsus ikka kaunistab vananevat 60-ndates meest.
poleks mitte uskunudki. niivsust.
 
alu 25. mai 2015, kl 17.25
Mis koha nt sina mulle kätte näitasid, eelmine tössakas? Mis koht sul endal siin mögisedes on, peldikukindral?
 
rike 25. mai 2015, kl 18.19
ma ei saa aru, alu, miks sa siin foorumis üleüldse oled. Kõik muud kohad maailmas on ju paremad.
 
alu 25. mai 2015, kl 18.41
ma taon pihku samal ajal, sex pole ju saanud juba aastaid. Pole neid aukudega pesulaudu. Naeravad välja.
miks peldikukindraliks ennast nimetan? Selline privaatsus siis. Ainuke koht peale delfi.

ja see mögisemise mõnu delfika foorumis, kuna olen ju ükis. seda ei saa ju mitte millegagi asendada.
 
rike 25. mai 2015, kl 18.50
oli meil kunagi pesulaud, ühes otsas auk üles riputamiseks. Teagi, kuhu ta sai.
 
alu 25. mai 2015, kl 18.53
Eelmisele ükis popkornile,

Hea et kohale jõudis, tubli naiivik 17.21
 
alu 26. mai 2015, kl 02.57
hea, et naiivikule kohale jõudis. misasi? läks meelest selle peenise hõõrutamisega. niipalju tegemist.
 
tegija 26. mai 2015, kl 09.22
väga peenelt ära pandud delfi krokodillidele, paljud kommenteerijad isegi ei saanud aru kuidas neid mõnitati. Loomulikult siin ei olegi ilusaid naisi.
 
Sid 26. mai 2015, kl 09.35
tegija Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Loomulikult siin ei olegi ilusaid naisi.


Arvad? Ma olen siin oma silmaga üsna mitut ilusat naist näinud. Muidugi oli see piisavalt kaua aega tagasi ja seepärast nad võivad siit kadunud küll olla, aga vähemalt on neid siin olnud.

Mina aga seksist küll loobunud ei ole, suisa vastupidi, peale oma abielu (mis oli üks suur lihasuretamine) on mu elu seksi kohapealt vaid paremaks läinud. Nii palju ja nii rahuldustpakkuvat seksi pole mul isegi noorusaastatel olnud ja mina küll kurtmiseks põhjust ei näe ja loodan, et seda va seksi jagub ikka veel aastakümneteks mu ellu. :)
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.