Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis toimub teemadega
 
teyyya 04. juuni 2015, kl 23.24
miks hingekriiks siit ära viidi, seal polnud kadaka toodetut.aasta toimib ja nüüd ei sobi v?. moded omaalgatuslikult seda ei teeks ?
 
to teyyya 04. juuni 2015, kl 23.29
Õpi iseseisvalt muusikat hankima omale. Saa küpseks.
 
jah 04. juuni 2015, kl 23.31
moded ei teinudki seda ilmselt ise.
selle p'iiderarsti ja tema tuttava mode tegu. variasse tõsteti surema see teema. ja et see kuivamise ja kõdu saatus varsti seda arstitädi tabaks.
tabab kah, kui teema tagasi ei tule
 
teyyya 04. juuni 2015, kl 23.37
seal oligi oma punt, vahest vaatasin isegi sinna, lingitajad püsisid oma lingitamisega kenasti ühes teemas. imelik, saa siis aru mis lahti.
 
bordo 04. juuni 2015, kl 23.42
Vahest vaatad nüüd Varia alamfoorumisse ja Muusika alamfoorumisse? Kõik asjad/teenused ei pea asuma ühiselt siin bordellis. Siin oli nagu bordell ja plaadipood üheskoos. Nüüd on need asjad eraldi hoonetes nö.
 
teyyya 04. juuni 2015, kl 23.51
miks ei tõstetud muusikasse. siit võiks pooled teemad mujale paigutada milledel pole seost tutvumisega. miks seda ei ole tehtud. kahju sellest kriiksust.
 
kannatust 05. juuni 2015, kl 00.20
teyyya Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks ei tõstetud muusikasse. siit võiks pooled tee
> mad mujale paigutada milledel pole seost tutvumise
> ga. miks seda ei ole tehtud. kahju sellest kriiksu
> st.


õigust räägid. Tegeleme sellega.
 
laiskvorstid olete 05. juuni 2015, kl 07.26
Aga miks teie ei teata moderaatorile teemast mis on vales rubriigis? Ise olen teatanud ja koheselt oli reageeritud.
 
Ingel, endine ingel 05. juuni 2015, kl 07.35
Püüaks veekordselt vaikselt vigiseda:

Mida siis peetakse siin foorumis soblikuks tutvumiseks?
* Kas tutvumine on ainult nagu Date või Flirticu laadne "Otsin seda ja teist, tegemaks seda ja teist"?

*Kas tutvumine on ainult mehe ja naise vahel eesmärgiga "Säng, pang ja talvekartulid"?

* Et soovitakse näha selgepiirilist käitumist "tere, maha, taha, kappi (leivad) ja siit aidaaaa?

Kuhu jääb siis "vanahea" suhtlemine ja teineteise tundmaõppimine läbi suhtluse?

Ja miks peab olema sõnum, mida siia jäetakse kui telegraafitöötaja unelm - 3 sõna, punktideta?

Muuseas, annab muusikaeelistus edasi just konkreetse isiku meelt ja laadi, sageli ka hetkemeeleolu või sügavamaid võnkeid, mida muidu ei ava "kunagi ja kellelegi".
 
valdek 05. juuni 2015, kl 07.53
Ingel, poleks seda suutnud paremini kirja panna. Sul on 100% õigus. Inimesed, suhelge ometi omavahel ja maailm tundub palju meeldivama paigana.
 
Suuvooder 05. juuni 2015, kl 08.15
Tänan.
Olin siit kaua ära ja teemasid läbiölugedes hakkas moodustuma muster, et mis läinud ja miks läinud ja mida siin nüüd teha ja näha püütakse.

Ka son kuskil mingit teavet ehk on kogu selle muutunud suuna taga mingi uus Delfi töötaja, nii sms-ide ajastul ilma tundma saanud persoon, kes suhtlebki ilma täishäälikuteta ja kolme sõnaga?

Ei ole vaenulik, püüan mõista ja muutunud oludega kohaneda - kuid olukord tekitab küsimusi:
*oli see ühekordne orkaan, mis siin omaarust ilma puhastas
*oli see valemiks saanud käitumise esimene tundmatu ses võrrandis?

Ja kuhu peaksid siis need mittesobimatud minema, kes siiski pikemalt suhelda soovivad? Et saaks väheke seda Nõu-haud? Ei pea ju pidevalt teistel jalus tolknema, peab mujale minema.
 
Raivo Kohalik 05. juuni 2015, kl 09.37
ngel, endine ingel
05. juuni 2015, kl 07.35
,,,,,,,,,,,,,,,
valdek
05. juuni 2015, kl 07.53

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Suuvooder
05. juuni 2015, kl 08.15

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ühinen teie kõigi kolmega -täiel rinnal !

eriti meeldib mullle ingli öeldu - mis on kui minu suust öedud :


Muuseas, annab muusikaeelistus edasi just konkreetse isiku meelt ja laadi, sageli ka hetkemeeleolu või sügavamaid võnkeid, mida muidu ei ava "kunagi ja kellelegi".
 
Endine püsikas, 05. juuni 2015, kl 10.12
Tere,

Ingel - nii ongi..tutvumine kui selline on rangelt piiritletud ja eesmärgipärane tegevus, /a la trallallaa kuki-muki poisid, olen N 25 ja soovin tutvuda M 25 - 38, kes mulle hommikuti kohvi ja iseennast voodisse tooksid, et elu nautida..jms./, milleks veel mingit teemavälist solki juurde toota /muusika, hobid, maailmavaade, religioon jms../, tasuta kondoomiautomaadid ka siia üles panna ja voila, elame edasi, päikseloojangust loojanguni..tunneteta romantikud,

* tige olen, rsk.../muigab../
 
Raivo Kohalik 05. juuni 2015, kl 10.37
kui juba "endine püsikas" huumori suunas ennast väljendab - pakun välja sarnase etiketile vastava tutvusteema :

"olen loll ja otsin naist " ...tahaks tutvuda ! (väga)
 
Raivo Kohalik 05. juuni 2015, kl 10.42
veel "Must huumori " tuvusteemasid :


"Ei mingit muusikat ega luuuletamist ...

voodi nagin saagu me muusaks ..! "

(vähemalt midagi ..reaalset )
 
Kaliifi peakokk 05. juuni 2015, kl 10.46
Mida rohkem inimesed teineteise kohta teavad, seda suurem on tutvumise kvaliteet. Teades teise eriala, muusikaeelistusi, filmieelistusi, söögieelistusi, reisieelistusi, vaba aja veetmise eelistusi, unistusi ja plaane on suurem šanss, et teineteist leidnud paar ka kokku jääb. Loomulikult on lubatud kuulutused "Olen ilus naine ja otsin väga rikast meest, jobudel mitte kirjutada" või "Otsin saledat naist üheöösuhteks" (hmm, viimase puhul on küll kaheldav, kas Delfi on õigeks kanaliks, igasuguste sponsoriotsijate kuulutusi on kõik kohad täis). Mis selles halba on kui inimesed avastavad, et neile meeldib koos kokata, teineteist üllatada ja koos käed mullaseks teha. Et lisaks suhtele leitakse siit sõpru ja mõttekaaslasi. Igaüks ei suuda ennast kolme sõna ja kirjavahemärkideta väljendada.

PS! Vaatasin, et sama teema oli ka halva kogemuse foorumis. Seal kaevati, et miks on konservatiivsete rahvaerakondlaste vaateid toetavad teemad kadunud kui samal ajal on teised teemad täis an.propageerivaid rõvedusi :-D Müstikanurgake pidi ka koledaid asju täis olema. Minu arvates oleks pidanud alustama mitte tutvusfoorumist, vaid just sealt ning teki alt. Kuna aga siin Arst suurt kära tegi, kaebas ja oma trolliarmeed spämmima õhutas, sai tutvusfoorumist hoiatav eksemplar.
 
kokale 05. juuni 2015, kl 10.53
arst tegi kisa asja eest. Tutvumises ei olegi midagi halba, mida rohkem inimesest tead seda parem aga tehakse seda kas arutlevas teemas või OMA teemas. siin väljus see maitsekuse piiridest.Aga noh kui siiani mõned sellest ikka veel aru ei saa pole ka mitmeid kordi ülekordamisel mõtet.
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 11.03
laiskvorstid olete Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga miks teie ei teata moderaatorile teemast mis o
> n vales rubriigis? Ise olen teatanud ja koheselt o
> li reageeritud.


Täpselt. Olen samuti teatanud ja edukalt. Mõni siinne poolkohalik võiks reedeti foorumi üle vaadata ja moderaatorile teada anda, mis on kustutamiseks.
Muidu on aga foorumis asjad üldiselt küpsemad- areneme, küpseme.
 
Kaliifi peakokk 05. juuni 2015, kl 11.10
Et siis inimesed peaksid minema tutvuma kurgikasvataja kolumni, mille trollid on täna loonud? Teate - ei ole vaja avada teemasid, mis ei käsitle tutvumist, ei ole vaja TEISTE teemadesse ilkuma ja trollima ronima. Siinse teema pealkiri viitab selgelt, et tutvumisega ei ole midagi ühist. Varsti on siingi Arsti poolt lubatud mahupiirang 8 lk ületatud ja tema käsul läheb teema kustutamisele.

Kadakal olid OMA teemad. Nende trollimine, libamine ja võõraste kasutajanimede kaaperdamine ületas ammu hea maitse piirid. Isegi nii palju, et kui ta oleks kära tõstnud, oleksid mõned trollid natuke sakutada saanud. Teisi isikuid ründavad, laimavad, vaenu õhutavad kommentaarid kuuluvad vastavalt EALL leppele kustutamisele.

Demokraatia tunnuseks on arvamuse avaldamise vabadus. Näed, EKRE sõpradele öeldi ka halva kogemuse teemas, et õigus on end vabalt väljendada. Demokraatlikus riigis võib valitsust sõimata, kartmata ennast töölaagris leida nagu Põhja-Koreas. Ega mullegi alati kõik istuva valitsuse sammud meeldi (käibemaksuerisuse kaotamine majutusasutustele, kütuseaktsiisi järsk tõus, superministeeriumi ehitus jne), aga oma kriitikas üritan jääda hea maitse piiridesse.
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 11.17
Kaliifi peakokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teate
> - ei ole vaja avada teemasid, mis ei käsitle tutv
> umist, ei ole vaja TEISTE teemadesse ilkuma ja tro
> llima ronima. Siinse teema pealkiri viitab selgelt
> , et tutvumisega ei ole midagi ühist.


Kui WC-st tuleb tossu, siis on vaja uks avada ja kord majja luua, mitte öelda, et "aga ärge avage seda ust, minge otsige teine WC".

Kui poolkohalikust korrapidajat õhtuks ei leia, kes kustutaks solgi, siis teen õhtul seda ise.
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 11.20
ära siis selektiivselt kustuta ;).
 
kokale 05. juuni 2015, kl 11.22
ma ei viitsigi su pikka juttu läbi lugeda. puust ja punaseks. Kadakas käid pasandamas täis teiste tutvumiskuulutusi. nagu üldse ei taha kohale jõuda. palun pane otsingusse kadakajupp ja loe need tema postitatud postitused läbi, kus ja palju. tarkpea aadu. oleks ta ainult OMA teemades oma kurkidest ja muust seletanud poleks see sinnani läinudki.
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 11.23
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära siis selektiivselt kustuta ;).

Kui midagi ei meeldi, siis tee ise. Sina kamandamiskirg on saanud rihmutust. Kui rihm ei meeldi, siis muuda ennast.
 
Kass 05. juuni 2015, kl 11.24
Teate ju milline lõhn on haiglates või polikliinikutes?
Samast lõhna on tunda siin, kui arst on ringkäigul.
Millegipärast üritab ta nüüd maskeeruda. Kuna otsekorraldusmeetodile püsikad ei allunud.
Nüüd siis uued võttekesed.
Ei rahune see muserdatud hing, ei rahune. Ise ei tutvu ja teistel ka ei lase. :)
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 11.29
sa õelus passid siin vist tõesti ööpäevaringselt - kohe, kui ma kirjutan, oled platsis. aga tead, ma lasin ka huvi pärast silmad üle enda postituste - ei hakanud silma ühtegi tutvuja teemat, mida solkinud oleksin. pigem sellised üldisemad teemad ja ega ma seal iseendaga rääkinud. ikka teistega, kes sinna samuti postitasid.
 
kadakajupp 05. juuni 2015, kl 11.29
kass, see pole dok, see on õelusN.
 
Kass 05. juuni 2015, kl 11.30
Aga päriselt:
Arst, kulla arst, miks sind segab, et inimesed paaris teemas mõnusalt vestlevad? Ei ropenda, ei diskrimineeri kedagi, ei õhuta vaenu. Lihtsalt vestlevad omavahel.
Miks see isiklikult sind niivõrd segab? Päriselt? Oskad ausalt vastata?
 
Prioriteedid Paigas 05. juuni 2015, kl 11.31
>Teate ju milline lõhn on haiglates või polikliinikutes?
Samast lõhna on tunda siin, kui arst on ringkäigul.>

Kui lõhnaassotsatsioonidest rääkida,siis minule kangastub arstiga seoses pigem vanadekodu ukseläve aroom- segu kirbest uriini,korvalooli,kampri,kassipissi ja räimekeeduleemest,ühesõnaga nähtamatu sein :)
 
Chef to kokale 05. juuni 2015, kl 11.32
Vastan lühidalt.

Kasutan ühte foorumit, kus on moderaatorid ja supermoderaatorid. Teemaväline jura: hoiatus, edasi nädalane bänn, edasi igaveseks minek. Mikromodereerimise üritused - ilma moderaatori õigusteta kasutaja üritab teisi "paika panna" - samad karistused. Kord majas.

Selle foorumi traagika on, et "s.tta kanti" on mikromoderaatoreid, kes üritavad just oma reegleid peale suruda. Sina siia ei postita, sina siin ei ole.

Kas nüüd oli arusaadavam?
 
infoks, 05. juuni 2015, kl 11.33
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei hakanud silma ühtegi tutvuja teemat, mida solk
> inud oleksin.


Püsikate tuhanded postitused nimetati solgiks moderaatori poolt, solkteemad tõsteti Vaariasse, kustutati ja suleti.
Seega oled tuhandete postitustega solkinud, rihma saanud, ja päris kindlasti veel jätkad vanade halbade kommetega.

Mina ei viitsi emaili saata moderaatorile, las keegi võtab valvearsti rolli sisse ja saab hiljem selle eest kiitust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!