Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ei taha enam järgmist 14. veebruari üksi veeta?
 
N27 17. veebruar 2018, kl 20.22
Linnud lendasid lõunasse, aga sina oled ikka üksi siin?
Tõmbasid prooviks Tinderi, aga sama kiirelt sellest ka loobusid?
Teed tööd ja näed vaeva, aga... ?

EI OTSI ARMUKEST/SPONSORIT/SALASUHET - kheerin, aga ei sheeri.

Kirjuta!
 
Kirjutan 17. veebruar 2018, kl 20.28
Miks 14. veebruarit üksi ei soovi veeta?
 
Autorile 17. veebruar 2018, kl 20.37
Miks Tinder ei sobinud?

Kas sellest pole aru saanud, et töö tegemine ja tulemus ei ole seoses, kui teha ebaeffektiivselt tööd on see lollus. Tammsaare raamat on rumalus, kahjuks on ta populaarne, aga see on lollide inimeste jaoks.
 
päeva nali 17. veebruar 2018, kl 21.05
"Tammsaare raamat on lollidele"
kui loll peab olema, et sellist väidet esitada. ikka vist väga loll:)
 
N27 17. veebruar 2018, kl 21.06
Tõlgendamise küsimus pigem. Tammsaare on üks mu lemmikutest, aga üle keskmise rumalaks end ka ei pea. Mina tõlgendan seda nii, et alustuseks peab oma elu korda saama, st iseennast armastama, sisemise rahulolu saavutama, prioriteedid paika panema ja selle kõige juures mitte end vaevama, kas ja millal ning kus on tulemus. It's not about the destination. It's the effort and journey.

"Ärgata hommikul ja püüda sammhaaval oma elu armastusrohkemaks muuta, suhtuda teisiti kõigisse kohustustesse, võtta neid kui võimalusi ja võtta vastu väljakutsed kui edasiviijad ja arendajad. Kui elu on liiga lihtne, annab südamega töössesuhtumine päevadesse sügavuse. Kui elu tundub aga liiga raske, aitab ehk optimistlik meel raskused võita. Ja siis tuleb armastus. Lootma peab, et tuleb, sest kus ta ikka pääseb!"
 
to päeva nali 17. veebruar 2018, kl 21.17
kas soovid oma väidet tõestada?

Eestis pole tõesti väga palju inimesi kes oleks asjalikke raamatuid kirjutanud. See, et sellest ajast oli keegi kes midagigi kirjutas ja see avaldati on omaette asi. Selle raamatu sisu on bullshit. Ideoloogia, et rabad lolli tööd ja sellel on mõte, see on ainult enda petmine.
 
hh 17. veebruar 2018, kl 21.19
Lootus on lollidele lohutuseks. Armastus on tegutsejatele.
 
päeva nali 17. veebruar 2018, kl 21.22
mida ma peaks lollile tõestama? et Tammsaarel oli raamat?
mul sulle soovitus, ära enam edaspidi kirjandusest räägi, ehk paistad targem välja:)
 
Armastus tuleb 17. veebruar 2018, kl 21.24
Spekuleeriks, et mehed selle tulekule niiväga suuri ootusi ega lootusi ei pane. Kuna sellega kaasneb igasugu jamasid, millest on parem eemale hoida.
Naised...jah, esimeste kevadekuulutajatena järgi on näha, et nii mõnelgi on ta juba pähe ja püksi jõudnud. Naistepäeval on tõehetk, kes jaanipäevani ilma jääb ja teiste naiste meeste peale pilku viskab:)
 
ootootoot 17. veebruar 2018, kl 21.27
14 veebruar pole naiste päev?
 
Armastus tuleb 17. veebruar 2018, kl 21.30
Väga õige, 8märts on. Sel aastal veel ees, sõbrapäev on möödas selleks korraks;)
 
naiste päev 17. veebruar 2018, kl 21.33
naistel on kõik päevad, aga naistepäev on tõesti veel ees:)
 
to päeva nali 17. veebruar 2018, kl 21.35
sa loe oma postitust ja kui tahad oma au alles hoida tõesta oma väide, et se polnud loll

ükski filoloog ei suuda midagi tõestada, siis polegi midagi oodata peale rumala jutu
 
päeva nali 17. veebruar 2018, kl 21.37
kle tobu, kas sa suudad ehk kuidagi ennast selgemalt väljendada, mida ma tõestama pean...
 
Armastus tuleb 17. veebruar 2018, kl 21.38
"Ärgata hommikul ja püüda sammhaaval oma elu armastusrohkemaks muuta, suhtuda teisiti kõigisse kohustustesse, võtta neid kui võimalusi ja võtta vastu väljakutsed kui edasiviijad ja arendajad. Kui elu on liiga lihtne, annab südamega töössesuhtumine päevadesse sügavuse. Kui elu tundub aga liiga raske, aitab ehk optimistlik meel raskused võita. Ja siis tuleb armastus. Lootma peab, et tuleb, sest kus ta ikka pääseb!"

Ilmselt ei osanud ka selle lõigukese kirjutaja ette näha, et ajad on tiba teised praegu. Et mehel naist võtta on kahtlane tegu ja suur võimalus võlgadesse sattuda. Ja et lihtlabase flirdiga võid ahistamise süüdistuse saada. Parem on tõesti töösse süveneda, rikkaks saada ja siis juba ise otsustada, millise naise ja kust ostad omale. Rotte, kes hea elu ja armastuse peale tahavad saada, on igas vanuses, väljanägemises ja päritolus ning kõiki neid ühendab see armastuse sügavuse teooria:)
 
N27 17. veebruar 2018, kl 21.48
"Ideoloogia, et rabad lolli tööd ja sellel on mõte, see on ainult enda petmine."

Lolli tööd kelle jaoks? Kui teed midagi juba eos vastu tahtmist, antud juhul siis (oma) tööd,mis ei anna sulle midagi vaimselt, siis loomulikult pole sellel mõtet. Kui juba sellise suhtumisega alustad, siis ei leia sa seda mõtet ka keskelt või lõpust. Aga ära ole kinni ainult selles ühes lauses ja ära võta seda nii sõna-sõnalt. Sellepärast ka kirjutasin oma tõlgenduse, kuidas mina sellest lausest aru olen saanud, aga mida rohkem ma su lauseid loen, seda rohkem näen ma elus pettumist ja suurt kibestumist, selle asemel et näha ja mõista seda positiivsemat sisu :)
 
Armastus tuleb 17. veebruar 2018, kl 21.52
Kas sa, N27, teed tööd, mis lubab piisavalt meelehead nii teenistuse kui sisu osas? Kui jah, siis tekib küsimus, et miks spekuleerid siin. Kui ei, siis on selge, et üritad lolli ja mõttetut tööd meeldivaks mõelda, et äkki siis tuleb armastus ka. Tuleb ta jee:)
 
to päeva nali 17. veebruar 2018, kl 22.01
"Tammsaare raamat on lollidele"
kui loll peab olema, et sellist väidet esitada. ikka vist väga loll:)

Kui arvestada, et jutt käib tõest ja õigusest, siis võiksid tõestada, et see raamat pole bullshit ja lollidele ja lolli sisuga.
 
N27 17. veebruar 2018, kl 22.04
Krt kui ma nüüd mõtlen, siis teen tõesti seda mis mulle meeldib, mis mulle igapäevaselt midagi annab, rutiini ei teki ja peost suhu ka ei ela, töö on tahe, mitte kohustus. Valikud on ikka igaühe enda teha ja kui jamaks läheb, siis ju oled kuskil ise vea teinud. Sina ise, mitte keegi teine. Tõik, et sa seda endale tunnistada suudad, on juba samm edasi, aga sul läheb ilmselt veel aega. Just because you can't, doesn't mean that no-one can. Katsu oma kibestumist nüüd natuke vaos hoida :)
 
Armastus tuleb 17. veebruar 2018, kl 22.10
Jaa. Kõlab ilusti. See et palgatöö on tahe. On kohe tahe iga ommik minna ja tööandja meele järgi olla ning mitte päris peost suhu elada. Siis võib tõesti tekkida tahe uskuda armastuse tulekusse, et äkki pääseb sest igapäevasest hommikutreaapiast vara tõusmisel ja töölainele saamisel. Miskipärast tundub, et parimgi palgatöö vähemalt neljapäeva hommikul ei tundu enam tahtena vaid mõtted on juba pigem nädalavahetusel:)
 
to N27 17. veebruar 2018, kl 22.13
Miks sulle üldse meest on vaja? Kui sellises vanuses pole teda leidnud ja lapsi pole, siis pole ehk vajagi? Kes pole feilinud sotsiaalsete oskustega neil on 18 aastaselt juba kaaslane või kaaslased.
 
to to N27 17. veebruar 2018, kl 22.20
lolli juttu ajad, 18 aastselt seovad ennast hariduseta töölisnoored. 27 on väga mõistlik aeg ringivaatamiseks, et midagi püsivamat luua.
 
N27 17. veebruar 2018, kl 22.36
Kui mul on valida, kas ma hakkan gümnaasiumi viimases klassis lõpueksamite kõrvalt kodu mängima või siis loon endale enne mingi vähe stabiilsema elu, antud juhul siis mõningate järeleandmistega mis puudutab meest, peret jne, siis nooo tee mis tahad, aga ei kahetse seda viimast valikut. Nagu ka ennist ütlesin, oma elu tuleb enne korda saada kui sa kedagi teist oma ellu hakkad üldse otsima. See otsima on ka väga halb sõna, ka mitte ootama, ka mitte vajama, aga ütleme siis et oma ellu lubama. Ega elu mõte ei saa ainult järelkasv olla. Ega ma ei välista midagi, äkki tõesti ei olegi meest vaja. Aga vähemalt praegu veel ei tunne, et peaks end lõplikult maha kandma. See, et ühiskond sulle ette dikteerib, kuidas mis vanuses elama ja mida tegema peab, ei tähenda, et nii peabki, kui mina nii ei arva, siis selle jama järgi ma oma elu ka ei korralda. Punkt.
 
Armastus tuleb 17. veebruar 2018, kl 22.38
Ebaviisakas oleks naiselt küsida, et miks on talle meest või armastust vaja, teades, et naistes on kõike ja et neil peab mees kasvõi juba sellepärast olema, et teistel on või muidu pole sõbrannadega enam millestki rääkida. Parem kui neil on armastus või vähemalt mingi mees, muidu pole midagi head loota. Saavad vanaks ja sõimavad kõiki pedeks:)
 
to N27 17. veebruar 2018, kl 22.43
Mis põhjusel teil abikaasat pole? Kui 27 aasta jooksul pole meest tulnud, üks võimalus, et olete väga kole? Tinderis on meeste armeed ja sealt ka mitte?
 
Armastus tuleb 17. veebruar 2018, kl 22.45
Elu mõte, korda saadud elu ja mehe ellu lubamine. Samas pole järeltulijate jaoks üldse kohta planeeritud ei elu mõttes ega kusagil. See peab nüüd küll mingi konksuga jutt olema. Umbes et tule mees ja võta mind niipalju kui tahad, mingeid tittesid sest ei tule isegi mitte armastuse puhul. Tammsaare oleks selle jutu peale muianud ja midagi kindlasti sisse kirjutanud. Järeltulevatele põlvedele või nii.
 
to to N27 17. veebruar 2018, kl 22.48
to N27 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis põhjusel teil abikaasat pole? Kui 27 aasta joo
> ksul pole meest tulnud, üks võimalus, et olete väg
> a kole? Tinderis on meeste armeed ja sealt ka mitt
> e?

mis põhjusel sa lolle küsimusi esitad, kas kibestunud, et endal naist pole või lihtsalt loll?
 
N27 17. veebruar 2018, kl 22.56
Tead, olles siin viimased viis aastat niivõrd kuivõrd jutti vallaline olnud, siis mul niisama kohatäiteks küll kedagi vaja ei ole. Pigem ma olen inimesena niivõrd palju kasvanud selle aja jooksul, mis puudutab juba iseseisvust ja kõike muud sellist, sest muud varianti lihtsalt polnud. AGA. Kui inimene on juba pikemat aega üksi olnud, siis tal on just vastupidiselt vaja kedagi, kes tõestab oma olemasolu vajalikkust tema elus, mis ka ilma temata oli igati rahuldav, sest inimene on üksiolemisega niivõrd ära harjunud, muutunud niivõrd iseseisvaks. Üksiolemises on mõned päris arvestatavad plussid ka, miks sellest mingi niisama kohatäite nimel loobuda? Räägime sellest siis kui päris meeleheitel olen, praegu ei ole :)
Ma pole väitnud, et tittesid ei tule, praegu ikka arvan ja loodan et millalgi nad tulevad. Selles suhtes ei ole mõtet konksutada, aga praegu sellele mingit ajalist piirangut panna on ka suht absurd. Tulevad siis kui tulevad ja KUI tulevad :)
 
Arvamus 17. veebruar 2018, kl 23.00
Tavaline tibi kellel pole ühtegi sotsiaalset suhet sõbrannade või sõbradega. Käis põhikoolis, siis keskkoolis ja siis ülikoolis. Sai riigiametnikuks oma filoloogi või asjaajaja kasutu haridusega ja nüüd nõuab omale meest. Oled allalastud lolll lit.s.
 
Armastus tuleb 17. veebruar 2018, kl 23.05
Niinii. Aga see ellu lubatav mees peab või vähemalt võiks siis tõestama hakata, et kooselu on parem variant, kui ta isegi on oma iseseisvusega hästi kohanenud. Lisaks võiks ta olla ka vaimustuses oma küllalt heast palgatööst ja innustatud mõttest, et selle kõige otsa sobiks armastus nagu kirss koogile. Üldiselt tuleb end töövestlusel näidata heast küljest ja katseajal ka, aga sa armas naine, tahad seda ju liiga pikaks venitada...mitte ainult järgmise sõbrapäevani:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!