Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kui vana naine sobib 40 aastasele mehele?
 
Isa Teresa. 05. märts 2018, kl 13.55
Lugedes siinseid kommentaare, jääb mulje, et siin ainult kõige kaunimad naised, kellel pidevalt järjekord meestest ukse taga, kes hoopleb, et nädalavaehtusel sai sedasi keppi, et nutma puhkes jne. Tõeliselt kaunid ja intelligentsed daamid koos.
 
Ema Teresa 06. märts 2018, kl 12.38
Isa Teresa. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lugedes siinseid kommentaare, jääb mulje, et siin
> ainult kõige kaunimad naised, kellel pidevalt järj
> ekord meestest ukse taga, kes hoopleb, et nädalava
> ehtusel sai sedasi keppi, et nutma puhkes jne. Tõe
> liselt kaunid ja intelligentsed daamid koos.

kas intelligents ja kõrge libiido peaks tingimata teineteist välistama? mina arvan, et mitte. aga kauniduse hindamisel oleks kindlasti abiks reaalne vaatlus, ekraani taga nihelemisele ja oletamisele vahelduseks.
 
to Ema Teresa 06. märts 2018, kl 12.48
kõrge enesehinnang ja reaasustaju puudumine ei tee teist haritud naist
 
Ema Teresa 06. märts 2018, kl 12.54
to Ema Teresa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõrge enesehinnang ja reaasustaju puudumine ei tee
> teist haritud naist

kas madal enesehinnang viitaks justkui haritusele? kahtlen.
pigem pidev vajadus kedagi maha teha näitab (hingelist) harimatust, kompleksides vaevlemist muidugi ka.
aga reaalsus kui selline on tegelikult üks väga sürreaalne ning suhteline nähtus.
 
Isa Teresa. 06. märts 2018, kl 12.57
Ema Teresa ema oli samuti haritud naine, arutas poe taga kolhoosi traktoristige oma suguelu.
 
ja üldse 08. märts 2018, kl 10.20
Sobib 36-44 aastane.
 
lugege 08. märts 2018, kl 18.34
Lugege uuesti teksti, mitte suutäisi. Mõnel katus sõidab juba keset päeva. Siin otsib 40-ne endale sobivat naist.
Loodetavasti tal ka auto on, taksot eriti ei vajagi.
 
Naine 09. märts 2018, kl 17.41
Kui mees on 40 ja naine 25 nt(mehe unistus), siis 10a pärast on mees 50 ja naine 35 ja vot siis tunnete te erinevust, mitte täna, kus 40a küps mees annab noorele näitsikule kogemusi ja materjaalset kindlustunnet ja kus vanusevahe pole nii märgatav. Juba 5a pärast võib see hakata rolli mängima. 35a on küps naine ja kui oled enda eest hoolt kandnud, siis kindlasti üsnagi tahetud ja kui ikka suurt armastust peale pole enam selle 50a mehe vastu, siis on aidaa. Mehed arvavad, et võtavad endale noore näitsiku, kes jääb nende kõrvale ei tea kui kauaks või siis nemad ise vahetavad uue värskema mudeli vastu välja. Vaadates tänapäeval mehi 40+, siis väga suur osa on õllekõhuga, end käest lasknud rasvunud mehed. Aga endiselt ila tilgub noore naise peale, aga 50selt ei mõju enam raha ka, olgu sul seda palju tahes. Piinlik on lausa vaadata neid ilusaid naisi mingi äti kõrval või avstupidi. Üks tuttav meesterahvas, kes võttis vanema naise endale, tunnistas samuti, et muutused hakkasid tekkima kui naine sai 40+. Ilmselt on aja küsimus, millal viimane maha jäetakse.
40 a mehele on 35+ naine igati ok. Enda vanus +-5a kui oled juba east 35+ on mõistlik.
 
Mees 09. märts 2018, kl 17.48
40+ mehi väga suur osa õllekõhuga, rasvunud? kui suur osa?

olen palju 18-40 naisi paljalt näinud ja väga paljud, ka 20 on täiesti käest lastud, riietega ei saa aru, aga paljalt, pekid siin ja seal, üle 30 on juba tüüpiline vanamutilik paksus ja löntis per.se mis ei isuta sinna torkama
 
Naine 09. märts 2018, kl 17.52
Kui ma oleks 25, siis oleks päris piinlik endast 15a mehega ringi liikuda ja voodit jagada, peret luua. Sõbrad, erinevad maailmad jne. 25a on noor naine, kellel on enda ealiste seas valikut küll, ei pea mingite vanameestega ringi aelema. Ma 25a küll nii vanu ei vaadanud, ei tõmmanud isegi. 35 oled, siis võib 40a vaadata, aga üle selle väga ei kipu.
Lapse jaoks siis on noor ema ja vanaisa perekonnaks
 
Naine 09. märts 2018, kl 17.53
Käest lastud inimesi on igas eas, ka noorte seas. Küll aga on õllekõht meestel rohkem 40+ tekkima.
 
to Naine 09. märts 2018, kl 17.59
tavaliselt 25 aastane naine vaatab endast vanemaid. 25 aastane mees, üsna paljud kep.ivad lausa 16 aastaseid, nende jaoks on 25 naine liiga vana

võid arvata mida soovid, aga tegelikkust see ei muuda
 
to 17.59 09. märts 2018, kl 18.00
Kas oled kibestunud 40a mees, keda noored naised ensm ei taha?
 
kui tahad silmi avada 09. märts 2018, kl 18.01
käi kuskil maa kohas ja tutvu 25 aastaste meeste naiste vanusega
 
Maakohas 09. märts 2018, kl 18.02
Maakohas on 25a mees juba 4 titte trukkinud etinevatele naistele, käib Soomes tööl
 
Naine 09. märts 2018, kl 18.08
Tee vahet 25 a mehel ja 16a tüdrukul- nad on mõlemad noored, siledad ja tänapäeva noored näevad juba mukitult välja vanemad. 14a võib suguelu elada juba.
Aga panna kõrvuti 40a mees ja 25a naine-seal näed juba välist erinevust vanuses, mis aina süveneb ja ühel hetkel saab probleemiks kui ei ole suurt armastust. Tavaliselt elustiilid kipuvad juba erinevad olema-naine on noor, tahab veel ringi käia, pidutseda jne-mees on selleks ajaks juba maha rahunenud. 40a klubis ringi jooksvad mehed on täielik nalja nr minu arust.
Ühel hetkel oled sa ise saa ätt, keda enam ei taheta. Ma tean nais 40+, kes näevad super kenad välja ja tean ka naisi, kes on 20+ aga võiks pakkuda 40 lausa kui peale vaadata.
 
Naine 09. märts 2018, kl 18.12
Oma tutvusringkonda vaadates, nähes mehi 40+ siis ma ei suudaks nendega mingit kooselu ega suhet alustada-ilmselgelt ma vananeks ise nende kõrval ära. Tahad noort naist, pead suutma ka temaga sammu pidada, vastasel juhul muutub ta ühel hetkel selleks mutistunud kodukanaks, keda sa ei taha. Nendest õhkab lausa sellist kerget kõdunemist juba, kus ongi suhtumine, et ollakse vana ja mingi vananemise jutt käib koguaeg. Raugeks ise ka seal kõrval. Mehed, kes ootavad, et noor naine nad uuest ellu ärataks, samas kus on oht, et sured ka ise sinna kõrvale ära
 
to Naine 09. märts 2018, kl 18.28
selliseid on ka noori kes ütlevad, et on vanad ja haiged

aga 50 aastane mees kes teeb sporti, teenib raha, sõidab luksusautoga, tunneb ennast noorema miks mitte ei või 18 aastast ke.p.pida ja kõik on õnnelikud
 
to Naine 09. märts 2018, kl 18.28
selliseid on ka noori kes ütlevad, et on vanad ja haiged

aga 50 aastane mees kes teeb sporti, teenib raha, sõidab luksusautoga, tunneb ennast noorena, miks mitte ei või 18 aastast ke.p.pida ja kõik on õnnelikud
 
Naine 09. märts 2018, kl 18.37
Jah 18a on eriti õnnelik, et saab 50a keppida :D....ise ka usud seda või? See kaldub juba kergelt pedofiilia poole, kui nii vana mees lapsi tahab keppida ja märgasid unenägusid näeb sellest. Mul tuleks okserefleks pelgalt mõttest, et peaks 50a magama, olgu tal või kullast ferrari. Kui ma oleks 18aastasena seda teinud, vaevleks selle traumaga ilmselt hauani, kuidas mingi vanamehega voodit jagasin-väkk.
Kui sulle meeldib olla liikuv rahakott, siis sind nii ka võetakse ja lihtsalt lüpstakse. Mine parem prosti juurde, see vähemalt teab, mida voodis teha. Kujutage ette endale, et olete "hugh hefnerid" kel noored naised sabas silkavad
 
See on naeruväärne 09. märts 2018, kl 18.40
50a päss tahab endale tõestada, et on kõva vend... nali tõesti. Võiks ikka väärikaks jääda teatud vanuses.
 
ads 23. märts 2018, kl 17.48
20-25 vahemikus, vanemaid naisi vaataks äärmisel juhul (ise olnud pikalt kuival, naine pole ennast käest lasknud jms), üle 30 vist ainult siis kui ise juba 50+. Ja seda kõike eeldusel et pole lapsi varasemast.

Selle aritmeetika (Jaga midagi kahega ja liida mingi konstant) võivad siinsed matemaatikud endale sisse istuda, kui ise oled väärt ei häiri ka see vanusevahe ka 15 aastat nooremat. Keegi ei käsi hakata peale 30 eluaastat ätistuma või jõusaali asemel teleka ees õlut lutsima hakata.
 
to 14.22 23. märts 2018, kl 17.58
arvasin, et olete seniilne 80 aastane mees

kui olete 40 aastane ja kirjutate niiviisi suurte tähtedega rumalat teksti mis teil viga on?
 
naine 23. märts 2018, kl 18.22
........kui ise oled väärt ei häiri ka see vanusevahe ka 15 aastat nooremat. .......


täpselt minu mõte! 15 a noorem mees on mulle parim!
 
linlane 23. märts 2018, kl 19.43
Mis te noored vaidlete, vaadake meie kliimat, siin on sooja nii vähe, et naiste organism hakkab juba noorest east enda kontidele pekki koguma, et soojem oleks vegeteerida. Kõik on kliima soojenemise süü, meil on ühtlasem, jaanidel eelmisel aastal + 10 kraadi sooja ja külm vali tuul ja jõuludel (üleeelmine aasta)+5 kraadi sooja ja soe vali tuul. Kuidas siis ellu jääda, noortel naistel tulebki hakata ümber kujunema, pikemaks kasvama, konte tugevdama ja pekki ümber kontide koguma. Ega siis mehe peale ei saa lootma jääda, et aitab naist, lapsi ja soojendab, mehed on vastupidiselt kidurduma hakanud, kondilt õhemad ja pikkuses pisemad. Loodus hoolitseb , mehed ei sünnita ju , ainult naised on need ,kes ellu jäävad, tulevasi põlvesid 120 aastani kasvatavad ja emadust edasi kannavad. Ja siin muudkui otsib naist aga ise vingub, et pekid ja pekid...
 
Kallis naine -unista edasi 28. märts 2018, kl 10.23
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ........kui ise oled väärt ei häiri ka see vanusev
> ahe ka 15 aastat nooremat. .......
> 10+aasta möödudes ---On aeg kui häirib teie kooselu kõiki
>
> täps
> elt minu mõte! 15 a noorem mees on mulle parim!
Unistad Juba 15, aastat nooremat meest ,,,Või otsid omale kasu -- poega ? Kes sind Vanaduses enam aitab? - koristab ,,teenindab ja küürib puhtaks :
NB! Vot Omavanune 40.mees ikka aitab --aga 15,a, noorem mees
Kaob siis --kui rahapakk on läbi ja vajad abistajat
Ainult Noore,--Õppiva ja abitu mehe --Paneb elama sinu suur pangaarve !
 
Vanem 60+ Lindale 28. märts 2018, kl 10.30
Sellises vanuses mehepojad 27,,30 aastased ,,,Otsivad Ema --Kuhu pojad ennast
vajadusel laua taha seavad ,, Kuskil kõrtsis möllavad ja siis Soome tööle sõidavad !
AGA PAREM oleks olnud --oma KASU --POEG SIIS --Õigel päeval võtta lastekodust ;;JA kasvatate omale voodi--kaaslasex
 
siresäär 10. aprill 2018, kl 12.04
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah 18a on eriti õnnelik, et saab 50a keppida :D..
> ..ise ka usud seda või? See kaldub juba kergelt pe
> dofiilia poole, kui nii vana mees lapsi tahab kepp
> ida ja märgasid unenägusid näeb sellest.

pedofiiliast pole vast mõtet rääkida, kui tegemist täisealistega. ärakasutamine loomuliikult toimub. vanur kasutab noort keha, et omaenda kortse ja halle juukseid korraks unustada. noor naine kasutab vanamehe rahakotti. tegemist lihtlabase äriga.
mitte et suure vanusevahega inimeste puhul armastus ilmvõimatu oleks. aga miskipärast kleepuvad noored tibid ikka paksu rahakotiga onklite külge, mitte ei torma vanadele töötutele luuseritele püksi pugema.
 
Ilma naljata 13. aprill 2018, kl 12.27
Minu ema, kes on 60-aastane, jookseb ringi 42-aastase mehepojaga. Mees täiesti tavaline, jutt normaalne. Ei tea, mis tema peas toimub. Emps on ikka tema jaoks üli-üli vana.
 
Eelmiselw 13. aprill 2018, kl 15.59
Miks ta siis jookseb on tal raskusi käimisega või on liiga jupp?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!