Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Hea mees otsib seda õiget naist ..
 
Matthias 31. august 2015, kl 23.28
Mis asi see on, et kuust-kuusse ja aastast-aastasse käib siin foorumis mingi tobe üksteisele ära tegemine ning pidev küsimine, et kus need head ja veel parem naised ja mehed siis õigupärast. Miks ühel ja teisel foorumlasel ei õnnestu seda üht ja toredat leida. Nii palju negatiivsust ja väärarvamusi, mis aina valavad naiste ja meeste vahelisse lõkkesse õli juurde.

Mina teen aga nüüd proovi ja vaatan, kas siin siis tõesti ei leidu kedagi, kes ka reaalselt oleks valmis oma hea kaaslase nimel pingutama ja proovima.

Olen 35 aastane mees, 180/75, sportlikult aktiivne, haritud ja töötav (isegi kahel töökohal + veel oma ettevõte, millel silma vaja vahel peal hoida). Lapsi pole, ühtegi eelmist suhet ka koormana kaasas pole, ei suitseta, alkohol on pigem selline harvem seltskondlik nähtus. Tööst vabal ajal treenin, võistlen, käin teatris, kuulan ooperit, loen, armastan seiklusi mööda maailma ja suudan linna pealt üles leida ka mõne klubi või loung'i, kus toreda seltskonnaga õhtut nautida. Kokata oskan (teinekord võib seda lausa hobiks pidada), koristada suudan samuti, laste saamine pole absoluutselt vastunäidustatud. Huumorimeel ja vestlusoskused vanusega aina kasvavad, kuid suudan olla ka vaikne kuulaja ja nõuandja, tean millal tähelepanu jagada ja hell olla ning millal on hetk jalg maha panna ning mees olla. Ootan suhtest ausust, usaldust ja avatust ning pooldan põhimõtet, et inimesed on võrdsed ja neil kõigil on õigus oma soovide, unistustele ja ootustele ning suhe peaks aitama leida seda tasakaalu enda ja oma kaaslase unistuste teostamiseks ning üksteise toetamiseks.

Kõigile neile, kes materjaalset poolt oluliseks peavad siis jah, mul on auto, jah, mul on kinnisvara, mida omaks pidada (suisa mitu, erinevates Eesti paikades) ning palk, mis on enam kui piisav. Pole laene ega liisinguid. Kõik mida oman, on minu enda tööga välja teenitud.

Oma lennukit ja allveelaeva ei oma, isikliku saare ostmiseks raha pole, kuid millestki vajalikust elus loobuma samuti ei pea.

Meesmodell, Christiano Ronaldolikult atleetlik ja nägus samuti mitte, kuid keegi ei saa mind koledaks pidada ning õllekõhtu või kiilaspäisust samuti minu juurest ei avasta.

Kui nüüd tekib küsimus, et kui kõik on nii nagu kirjeldan, siis miks olen veel vaba? Lihtne vastus, head naist, kes suudaks vaadata ja hinnata kaugemale rahast ja omandist ning oleks naiselik, atraktiivne ning samas tekitaks kindlustunde, et jah tema on see õige, pole veel minu teele lihtsalt sattunud.

Ja nüüd, Sina armas naine, kes sa oled 20 kuni 30 aastat vana, pigem pikajuukseline blond või brünett, pikkusega kuni 170cm, sale ja oskad ning soovid olla naiselik, hoolt kanda oma välimuse ja tervise eest ning pead suhtes tähtsaks minu poolt välja toodud kriteeriumeid, sinuga on tore vestelda ning oled valmis olema naine, ema ja perenaine, siis kirjuta ja anname üksteisele võimaluse.

Ole sa tagasihoidlik või hüperaktiivne, armastad filme või raamatuid, meeldib ekstreemsused või oled hoopis vaikne hiireke. Igaüks teist väärib võimalust, kui olete ise valmis üritama. Kuid jah, mul on omad eelistused, kuid see ei tähenda, et need ei või ajas või huvitava persooni tõttu painduda. Elu on võimalusi täis kui vaid proovida!

N.B. Kõik tutvujad, kes ei suuda tutvustuseks endast ja oma mõtetest/soovidest kirjutada enamat kahest-kolmest lausest ning ei julge kirjale oma pilti lisada, siis teadke, et teie kirjad lähevad koheselt prügikasti.
 
30 sek 31. august 2015, kl 23.44
teksti, mis on pikem kui 30 sek lugemist, ajab haigutama.
 
naise vaatevinklist 31. august 2015, kl 23.59
pika jutu mehele, miks ma ei imesta, et üksik oled.
 
Kleer 01. september 2015, kl 00.13
Kui veel kirjaoskus ka kõigele eelnevalt loetule lisanduks, siis võiks isegi kaaluda. Aga pigem ei, mõttetult rapsiv harimatu mees ei kutsu tutvuma, head ööd.
 
naiselik naine 01. september 2015, kl 00.19
iga terve ja täiearuline naine mõtleb rahast, sest elada saab vaid raha eest, maailma saab näha vaid raha eest ja lapsi saab üles kasvatada vaid raha abil. mittemateriaalseid naisi näeb Eesti külades, kes sigivad nagu prussakad.
 
Sajaga kõva mees 01. september 2015, kl 00.47
Oh, mulle meeldivad naised, kelle tähelepanu köitmiseks piisab vaid kahest sõnast ning kes raha lõhna peale igal õhtul magamistuppa tormavad, kus neile siis rahapatakaga laksu kuklasse saab virutada ning seejärel voodis erinevaid poose harjutama saab hakata.
 
haa-haa 01. september 2015, kl 01.20
kõvamees, mitu korda sa viiekaga äsama pead?

ja miks ilma tuimestuseta naised sinuga erinevaid poose harjutada ei taha?
 
vanasõna 01. september 2015, kl 01.30
Viinamarjad on hapud, nagu tõestasid esimesed paari-lause-tasemel-mittekvalifitseeruvad-vaalad koheselt :)
 
haa-haa 01. september 2015, kl 01.41
täpselt. järjekordselt vana mõttetu jutupaunik naiste silmis ei kvalifitseerunud. jälle tal viinamarjad hapud, seega kõik naised vaalad ja punkt.
 
Tiina 01. september 2015, kl 02.09
loba sul rohkem kui kümnel turumutil kokku ja ennast kiitmast sa ei väsi.
 
Mathilda 01. september 2015, kl 02.50
Matike, mida sina siin kuust-kuusse ja aastast-aastasse teinud oled? Tühje teemasid ja algklassi tasemel trollingut? Pole ime siis, et sul siin suuremat lööki pole.
 
Raha paneb rattad käima! 01. september 2015, kl 04.25
Selle romaani oleks võinud 1 lausega kokku võtta-kas sul X6 on?
 
oijaa 01. september 2015, kl 06.14
Ilus kokkuvõte siin olnud naiste kuulutustest, mille rikkusid ära viimase lausega, kus näitasd enda valelikkust. Sa ei vasta neis väidetes mitte ühelegi, oled naiste pilte koguv karvakasvanud vanamees. Ei saada tundmatule palja sõna peale mitte keegi pilte, tänapäeval kohtutakse kohe silmast silma avalikus kohas.
 
perfektsus ise 01. september 2015, kl 08.28
Et igaäks väärib sul võimalust? Mis võimalust? Sahmakat saba alla saada? Ahv.
 
8u 01. september 2015, kl 12.03
ma jään lõbunaiste juurde. pole vaja naisi kes ainult rahaga oskavad ringi käia.
 
Wäga wana mees 01. september 2015, kl 13.10
Kallis noormees, luba, et ma annan Sulle ühe õpetuse eluteele kaasa! Odavam on l.tsile seksi eest maksta kui l.tsi kodus üleval pidada. Mina nooruses pidasin kodu l.tsi ja kaotasin väga palju raha. Tervise ja töövõime samamoodi. Iga kell parem aus l.ts kui petisest rahanäljas tegelane.
 
vanad mehed on 02. september 2015, kl 04.01
targad mehed!
 
Mannu 10. september 2015, kl 22.48
Nonii. Satun foorumitesse harva aga aeg-ajalt tekib tahtmine siin sõna sekka öelda.
Oled sa ikka olemas või on see kirjatükk üleval muinasjutt?
Olen 30.a., lihtne ja siiras neiu. 167cm, 55 kg. Mitte väga sportlik aga liigun mõõdukalt. Välimust üleliia ei kiidaks aga komplimente saan piisavalt, niiet koledaks end ka ei pea. Armastan käia kinos, teatris, kohvikus, kontsertidel, lugeda, filme või ilusaid vaateid nautida ja hästi süüa. Alkoholi tarbin mõõdukalt, ei suitseta. Iseloomult rahulik ja veidi naiivnegi. Töötan palju ja oman kõrgharidust.
Mehele on mul kahjuks kõrged ootused, ma vajan tema aega ja tähelepanu...
 
Matthias 11. september 2015, kl 00.11
Oi oi mul pükste sees, kaks ratast all ja tiisel ees.:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!