Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tervitused teile kaunid kaunitarid. Niisiis 38a. Üksik vaba vallaline maamees soovib tutvuda püsisuhte eesmärgil kena naisega.
 
Üllar King 21. mai 2018, kl 15.39
Olen ligikaudu üksik olnud üle viieteistkümne aasta, ega polegi tänini veel kedagi enda kõrvale leidnud.

Seda õiget ustavad armastavad kallimad truud kaunist mõistlikku südamlikku naist.
Kui on lootust siis sündigu ainult Isa tahtmine kes on taevas Issanda Jeresuse Kristuse nimel, kolmainu Jumalas, Isa ja Poja Püha Vaimu nimel.
Et Jumal, on loonud mehe ja naise ühte kokku sest kui on siiras õige truu soe armastus tuline vaimus põlev.

Naise vanus ma ei määra sest igal ühel on vabatahe ja vaba valik otsuse üle.
Ise olen 38a. Üksik truumees Üllar Lihulas asukohaga.
Tel: 53541353.
 
kas 21. mai 2018, kl 17.37
kas teie arvates üksik olemine tähendab, et ni.kku ei saa? üksikuna ongi kõige parem n.ikku saada, pole ära tüüdanud vanaeite segamas
ehk mees ei tahtnud omale puuki, nüüd millegpärast tahab
 
Jõrm Tuulik 22. mai 2018, kl 07.27
Soovitan peale 15.a üksi olemist peaksid ikka kõigepealt paar "juhutööd" tegema enne kindla objekti otsmist.... Me elame modernsetel aegadel ning vabameelseid inimesi jalaga segada. Eestlasliku loomupärase ujeduse , võltsvagaduse ja nakkusliku kohmetuse kadumist näed iga alkoholi pitsi tõstmisega. St. kui muidu otsa märjaks ei saa siis baarist, klubist, pubist ikka mõne linnu leiab kui isu ja tahtmist jagub. Niiet kindlat mehemeelt ja julget peale hakkamist oma õnne leidmisel.
 
Maarika 06. juuni 2018, kl 16.07
Vaadake enne see video ära ja siis mõelge, kas ikka on mõtet seda Üllarit siin julgustada: https://www.youtube.com/watch?v=LF2dUGrDIzo. Ma kardan, et mõne mehe jaoks ikka vist ei ole naist loodud. Vähemalt mina ei sooviks sellist meest oma suurimale vihavaenlasele ka mitte.
 
zeewald 06. juuni 2018, kl 20.30
 
õige 06. juuni 2018, kl 20.33
zeewald sa olec hirmus.
 
Äkki 06. juuni 2018, kl 23.11
proovid algatuseks lehmlese ja makaagi ära, sõimlevad siin saamata juba pikemalt, isegi alu ei tahtnud kumbagi?
 
Eesti peaks €uropugejate - €urolutipudeli hullumaja liidus lahkuma! 06. juuni 2018, kl 23.18
Eesti peaks sellest hullumaja €urolutipudeli liidust lahkuma!

Tervitused! Teile kõigile minu poolt. Seda ühisfondi ei tohiks lasta sündida! Sellega antaks ära igasugu otsustamine Eesti riigi sees rahade kasutamisel!
Et kui pole enam Eesti oma isiklikku Iseseisvuse riiki, siis pole põhimõttega alles Eestlasi ka kui, praegune idiootsuse Ajuvabariigi reetlikud kuritahtlikud rahaahnuse tagajärjel hulluks läinud oma raha ahnuste võimuladviku himudega, et veel hullemini oma maad ja põlisrahvast rahaliselt ja muudest materjalselt või füüsiliselt ja vaimselt kahjustavad, siis peaks juba terve Eestimaa põlismaa kohalik rahvas vastu hakkama kriminaalsetele ja ülekohtutegijatele kes on vaid ebamäärasaed, vasakpoolset vasakäärmulased poliitikutele tuld andma, siis ehk on lootus, kui on?
 
Olen vabakutseline kirjanik ja vabakutseline maalikunstnik Truumees 38a. 06. juuni 2018, kl 23.21
Soov on mul ikkagi südamest üks eriline, et ootan oma ellu üht ainsat õiget truud elukaaslast naist, kogu eluks.
Kes oleks truunaine ja südamlik soe armastatav ning kõige kallim.

Kena ilu armas naine võiks olla kuid vaid leidub see üks ainus ja õige.
Ise olen 38a. Vaba ja vallaline maamees.

Lugupidamisega Üllar King
 
Üllarile 06. juuni 2018, kl 23.42
Soovitaks lehml eske, ta kah maanaine, setukas. Vähemalt oli, nüüdseks on vist hullarisse pistetud, sest luulutab mingitest siredatest säärtest ja preestrist ning on pidevalt austria reisil. Aga tegelikult hiilib ringi siin ja sõimab teda ära põlanud mehi pededeks.
Taoline oleks õnnega koos ja truu ka, kui talle tema minevikku ette ei heida.
 
tohlakale 06. juuni 2018, kl 23.45
Äkki Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> proovid algatuseks lehmlese ja makaagi ära, sõiml
> evad siin saamata juba pikemalt, isegi alu ei taht
> nud kumbagi?

äkki proovid endale algatuseks arbuusi pärakasse toppida, saad ehk sama võimsa kaifi kui lese järele inisemisest?
 
Üllarile 06. juuni 2018, kl 23.47
Soovitaks hétäär Alut, ta kah maamees, vana sibivankri vedaja. Vähemalt oli, nüüdseks on vist hullarisse pistetud, sest luulutab eskordi siredatest säärtest ja preestrist ning nuuksub, et teda Austriasse kohvreid tassima ei võetud. Aga tegelikult hiilib ringi siin ja sõimab teda ära põlanud naisi lehmadeks.
Taoline oleks õnnega koos ja truu ka, kui talle tema väikest viinerit ette ei heida.
 
vot siin 07. juuni 2018, kl 02.06
on ikka loll rahvas :D
 
lehm lesk elab ju makaagiga 07. juuni 2018, kl 03.33
no lehm lesk elab ju makaagiga, keda ta ümmardab ja orjab, sest armastab AMG d( armastab makaagi genitaale lakkuda) ja räägib sellest ka foorumis. kuna ta on makaagi tegemistega hästi kusrsis ja kirjutab sellest ka delfikas, peavad nad ju igaöiselt koos elama?

igavene armastus siis.
 
Eelmisele e. debiilik rosína-Alule 07. juuni 2018, kl 10.15
Ära pasanda, debiilik rosína-Alu! Sa tead väga hästi, et kaunis ja nooruslik lesk on juba aastaid õnnelikult rikka ja meheliku preestri kaisus. Katsu ükskord ometi sellest üle saada, et lesk sind pikalt saatis ja ära kräuksu siin oma jõuetus muņnivihas, nagu kabuniseeritud part lihuniku kaenlas. Irw!!
 
Üllarile 07. juuni 2018, kl 10.18
Soovitaks lehml eske, ta kah maanaine, setukas. Vähemalt oli, nüüdseks on vist hullarisse pistetud, sest luulutab mingitest siredatest säärtest ja preestrist ning on pidevalt austria reisil. Aga tegelikult hiilib ringi siin ja sõimab teda ära põlanud mehi pededeks.
Taoline oleks õnnega koos ja truu ka, kui talle tema minevikku ette ei heida.
 
Irw! 07. juuni 2018, kl 10.51
rosína-Alul ajurosín juba nii krimpsu kuivand, et võtab oma vaenlaste fraasidki üle. Vanurist debiiliku asi, juba unustas enda krimpsus debiilsevõitu lõusta, millega ta nina alt ärakrabatud naised nüüd oma sõnakuulmatuid lapsi hirmutavad. Irw!!
 
Üllarile 07. juuni 2018, kl 12.42
Soovitaks hétäär Alut, ta kah maamees, vana sibivankri vedaja. Vähemalt oli, nüüdseks on vist hullarisse pistetud, sest luulutab eskordi siredatest säärtest ja preestrist ning nuuksub, et teda Austriasse kohvreid tassima ei võetud. Aga tegelikult hiilib ringi siin ja sõimab teda ära põlanud naisi lehmadeks.
Taoline oleks õnnega koos ja truu ka, kui talle tema väikest viinerit ette ei heidaks.
 
38a. Maamees Üllar. 07. juuni 2018, kl 12.49
Et kurb on kui jubedalt ja kui jälestus jõledus väärakad õelate Ülbuste pahatahtlikud ühiskond teie olete vastik jälk teie kõik olete teie käitumine on egoistlik mürgine suhtumine. Teie küll ei ole inimväärne suhtumine vaid matslik sigatsev suhtumine, minu vastu et küll teile tuleb varem või hiljem kõik see ülekohtune suhtumine tagasi. Õelad kadedad ja Ülbuste pahatahtlikud rüvedad inimlooma elajad.
 
Igor Kang 07. juuni 2018, kl 12.51
Üllarile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soovitaks hétäär Alut, ta kah maamees, vana sibiva
> nkri vedaja. Vähemalt oli, nüüdseks on vist hullar
> isse pistetud, sest luulutab eskordi siredatest sä
> ärtest ja preestrist ning nuuksub, et teda Austria
> sse kohvreid tassima ei võetud. Aga tegelikult hii
> lib ringi siin ja sõimab teda ära põlanud naisi le
> hmadeks.
> Taoline oleks õnnega koos ja truu ka,
> kui talle tema väikest viinerit ette ei heidaks.

kas see Alu puuõõnde ka oleks nõus ronima anaalsete chakrate avamisex?
 
Kurb on kuidas teie sugused ebamäärased ebanormaalsed Patoloogiliselt haiglaselt segased inimesed teie suhtumine on kohutavalt haiglaselt sitt. 07. juuni 2018, kl 13.01
Et te arvate ma olen hullumajas et vastus on eitav, sest teie ei tea kes ma üldse olen.
Sest ma vihje on olen vabakutseline kirjanik ja vabakutseline maalikunstnik.
Kuigi ma tegelen lahkamisel tööga et Facebookis on mul piisavalt palju tõestatud õigemini materjalide hulk suurim tase.

Lugupidamisega Üllar King.
Vabakutseline kirjanik ja vabakutseline maalikunstnik.
 
mis 07. juuni 2018, kl 14.21
Kas eelmine on Google translate?
 
to Igor Kang 07. juuni 2018, kl 14.33
rosína-Alu poeks läbi ussi muņni kah, kui et keegi talle ainult rosinasse keeraks. Kuid hoolimata meeleheitlikust otsimisest viimastel aastatel, pole keegi selle vana ja seniilsevõitu mehikese rosinat miskipärast tahtnud. Irw!!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!