Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Veedame koos nädalavahetuse
 
Vaba mees vabale naisele 10. september 2015, kl 12.37
Vaba mees otsib meeldivat naist, kes sooviks nädalavahetuse veeta Põlvamaa looduses. Kõik mugavused aktiivseks puhkuseks olen korraldanud, mõnus kaaslane vaid puudu. Meeldivuse korral võib edasi arendada ka püsisuhet. Naise vanus võiks jääda 35-45 piiridesse. Minuga saab ühendust websterpluss@hot.ee
 
päris vaba naine 10. september 2015, kl 12.42
vaba oled ainult selle nädalavahetuse, sest elukaaslane sõitis komandeeringusse?
 
arvaja nr. 1 10. september 2015, kl 12.43
arvata on, et mees ise on 55. vähemalt, nahaalsem ka 65.
 
Vaba mees vabale naisele 10. september 2015, kl 13.24
Vabandust, unustasin. Olen 48 aastane, kaalun 82kg ja pikkust 178cm. Õnneks mul pole elukaaslast aga selleks võib tulevikus saada kes iganes potensiaalne kaaslane. Aga nüüd pean ise tööle minema, õhtupoole vaatan postkasti.
 
veedame 10. september 2015, kl 17.19
http://www.freakingnews.com/Pictures/5/Bearded-Women.jpg
 
kadakajupp 10. september 2015, kl 17.54
aktiivne puhkus on see, et kartul vaja üles võtta ja talvepuud riita laduda? :D.
 
nowhere man 10. september 2015, kl 18.24
Mulle meeldiks küll kui naine oleks valmis kardulat võtma ja puid riita laduma, reaalsus on muidugi juba iseasi, sest naine võiks samal ajal ka maitsvat õhtueinet meisterdada ja teisi kodutöid teha.
 
Vaba mees vabale naisele 10. september 2015, kl 18.49
Palun mitte valesti aru saada. Olen linnamees, kes teeb endale mõnusa puhkuse nädalavahetusel Põlvamaal.
 
teadmiseks 10. september 2015, kl 19.00
Mõnus puhkus veedetakse sõpradega saunas õlut libistades, mitte inisevate delfi-vanamooridega. :)
 
Uskumatu Ants 10. september 2015, kl 19.11
Ma ei usu, et siin ainult mingid inisejad leivaahjud luurel käivad. Mõni labidas trehvab ehk sekka ka.
 
kadakajupp 10. september 2015, kl 19.29
vat nowhere man - ma lähengi ülehomme kardulast võtma, puud on vist riidas juba. pärast teen ühe kapsapiruka juustuga ning saunatan ehk siis tegelikult ongi aktiivne puhkus, sest tööks ma seda ei nimeta. lihtsalt hea vaheldus regulaarrutiinsele kontoritööle.
 
Anita 10. september 2015, kl 20.17
Kas sa elad Tallinnas, suitsu teed, mis tähtkujust oled vaba mees?
 
hohhooo 10. september 2015, kl 21.05
anita käib enne kaalu peal ära ja paneb numbri kirja,mis ette lõi, siis kaalu pealt vaatame, kas ikka põltsamaale jaksad kõndida, linnamees maale ei lähe.
 
meeslinnas 10. september 2015, kl 21.14
mesasja linnamees ei lähe?
 
Anita 10. september 2015, kl 21.20
55/175 jaksan kõndida, jaksan sexida. Kuidas sul endal selle jaksuga lood on?
 
õiged andmed tõesti 10. september 2015, kl 22.11
Anita vanus 55, kaal 175 ja pikkus 165.
 
Liisu 10. september 2015, kl 22.15
Ma oleksin meelsamini huvitet Põlvamaa metsade seentest, pohladest... ühendaks meeldiva kasulikuga?:)
 
Uskumatu Ants 11. september 2015, kl 12.50
Mis poluvernikute murrakut te siin viljelete linnaprouad? Küll kardulast, huvitet..
 
Prillidega Preili 11. september 2015, kl 17.07
Casanoval oli eesti keelega koolis raskusi :)
mitte "kes iganes potensiaalne kaaslane" vaid "kes iganes potentsiaalne kaaslane"

3--
 
Peeter Pervertvere 12. september 2015, kl 18.29
ai, kuis mul` meeldivad prillidega preilid, eriti veel kui nad veel paljastavaid pluuse, lühikesi seelikuid ja sukki-kontsi kannavad!

potentsiomeeter pole riist potentsi mõõtmiseks, vaid muuttakisti elektroonikas :p
 
tissimiss 14. september 2015, kl 01.07
Pervertvere, sina kui olematu potentsiga pussukott võiksid selle teema koha pealt noka kinni hoida. koomik :D
 
Peeter Pervertvere 14. september 2015, kl 09.30
Absoluutselt kõigile TÄIE mõistusega inimestele teadaolevalt on IGASUGUNE tutvumine, Delfi püsikate vastupidisest mölast hoolimata, niivõrd ilge, räpane ja terviseohtlik perverssus, et sellega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärastunud pervarid :DDD
 
tissimiss 14. september 2015, kl 12.24
Pervertvere, äkki tutvuksid oma väikse haisva tilliga nüüd natuke ja jätaksid delfi sensuaalsed printsessid mõneks ajaks rahule?
 
Eelmine räägib sulatõtt! 100% 14. september 2015, kl 12.46
Sulatõtt räägib!
 
PAKSULE VAHUTAVALE ALMA PYTSILE 14. november 2015, kl 04.07
PYTS NII SÜGELEB VÄ?
 
Kurjam 14. november 2015, kl 10.31
PAKSULE VAHUTAVALE ALMA PYTSILE Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> PYTS NII SÜGELEB VÄ?

Kas sa nüüd taipad, mis juhtub, kui sugulased omavahel abielluvad?.....
 
n.kutupp 14. november 2015, kl 11.08
Kurjam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> PAKSULE VAHUTAVALE ALMA PYTSILE Kirjutas:
> -----
> --------------------------------------------------
>
> > PYTS NII SÜGELEB VÄ?
>
> Kas sa nüüd taip
> ad, mis juhtub, kui sugulased omavahel abielluvad?
> .....

Setu, mine pu.si....
 
loodusesse 15. november 2015, kl 17.47
Hea mõte, isegi praegu. Aga kus on see mees?
 
siin 15. november 2015, kl 18.42
on üks teine mees aga veidi noorem kui huvi peaks tekkima mõnel loodusehuvilisel ja kindlasti vabal naisel. Paluks väga sellistel "olen veel abielus aga kindlasti varsti vaba" tüüpi naistel mitte ühendust võtta. Enda elu vabatahtlikult keeruliseks elada pole vist kellelgi soovi.
 
Sa vallatu lumi 15. november 2015, kl 19.18
Oled ikka kindel, et ise vaba oled?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!