Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Teema jätk: milline oleks ideaalmees või -naine, kellega tutvuksite
 
Lepatriinu 30+ 20. august 2018, kl 22.24
Minu ideaalmees oleks (olen uuel ringil hr. Õige otsingul): hea huumorisoonega, avatud, aus. Inimene, kellega saab maailmaasju arutada ning kes oskaks näha kaugemale, kui iseenese ego ning maailmapilt. Ideaalmees peaks olema valmis kompromissideks, rahuliku ning lõbusa iseloomuga, empaatiline, lapsi armastav ja sooviv, pereväärtusi hoidev, tarbimisharjumustest vaba (alkohol pigem viisakusest tervitusnaps, pigem mittesuitsetav (suitsetamine ei oleks takistuseks), narkovaba). Empaatiline ja kaaskodanikest ning keskkonnast lugupidav, ise lugupeetud teiste inimeste poolt ning elueesmärkidega (kuhugi pürgiv). Majanduslikult iseendaga hakkamasaav, iseseisev, vanematest sõltumatu. Töötav. Inimene, kellega koos tunda end kaitstult ning kellega koos muresid ning rõõme jagada. Oskus kuulata ja samal ajal ka kohal olla.


Igatahes, kui teil siin on soovitusi, kuskohast võiks kirjeldusele vastavat isikut leida, võite vihjata. Pidudel ei käi ja tänaval kellegi käest küsima ju ei lähe. Asukoht Tallinn ja lähiümbrus.
Selles portaalis kahjuks liiga palju "katkise lastetoaga" lõhutud hingi, aga mine tea, äkki kellegi tuttava tuttav sooviks mulle kirjutada või tunned iseeneses loetletud omadusi või samastumist, justkui sooviks, aga kuskohast ja kuidas leida, siis kirjuta mulle.
 
Alu 20. august 2018, kl 22.42
Kuule, sul on liiga palju jäike nõudmisi ja niisugust meest pole olemas. Kui oligi mõni, siis sellele on ammu käpp peale pandud ja leitud ta juures sada puudust, niiet ideaalmehest on asi kaugel.
Seega kannata veel natuke, varsti on kellad löönud ja kuumahood peal ning mingit meest polegi enam tarvis. Saad hakata teisi õpetama, kuidas mehi valida:)
mansion ghost 20. august 2018, kl 22.54
Lepatriinu, siin ma olen!
Aga aastaid on piisavalt ja enam ei otsi kedagi. Ja kui iseoma luuletuse läbi loed leiad, et probleem on juba sinna sisse kirjutatud.
Kooselu mõte ei ole pidev pingutamine kellegi rahulolu nimel, pigem vaba ühes suunas kulgemine.
 
ghyuirtyzuichik 20. august 2018, kl 23.38
Haha, üle poolesajased pässid kohe platsis ja samas nii kenasti tunnistavad, et ei kvalifitseeru :D Never mind, neist kahest kitsarinnalisemat annab otsida.
Muidu su soovides pole midagi ülemõistuslikku, maailm on selliseid mehi täis. Mida saad reaalselt teha, on avardada neid ringe, kus liigud - ehk leida uusi hobisid nt, olla üldse aktiivsem, nähtavam ja nii suureneb ka tutvusringkond, kust tekivad uued võimalused. Juhus on pime.
mansion ghost 21. august 2018, kl 00.06
Üks asi on esitada mehele nõudmisi, milline too olema peaks. Hoopis midagi muud on see, kas neidis ise mehele vastuvõetavatele kriteeriumitele vastab. Uuel ringil olek iseenesest teeb paljud ettevaatlikuks.
 
he-he-he 21. august 2018, kl 00.14
Nad võtavad kohe tõsiselt. Vaadake, kus te ikka olete :D
 
Huu 21. august 2018, kl 09.16
Lepatriinu, avarda otsingut väljapoole Eestit, tõenäosus otsitu leida on märksa suurem.
 
Alu 21. august 2018, kl 10.13
Õige. Et välismaal on ideaalmehi eesti naise jaoks, sai kinnitust juba yle 10a tagasi. Parimad on saanud ja ylejäänud ilma jäänud:D
 
lmpsk 21. august 2018, kl 10.31
Imelik, alguses pinnapealselt lugedes tundus, et nagu sobiksin siia. Kui aga hakata punkthaaval tõsiselt vaatama, siis üldse ei sobi. Sest no näiteks mis hea huumorimeel mul ikka on, pigem selline keskmine ja tavaline.

"... kes oskaks näha kaugemale, kui iseenese ego ning maailmapilt." -- Mida see lause tähendab? Kuidas saab inimene näha oma maailmapildist kaugemale?
 
Alu 22. august 2018, kl 14.00
lmpsk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Imelik, alguses pinnapealselt lugedes tundus, et n
> agu sobiksin siia. Kui aga hakata punkthaaval tõsi
> selt vaatama, siis üldse ei sobi. Sest no näiteks
> mis hea huumorimeel mul ikka on, pigem selline kes
> kmine ja tavaline.
>
> "... kes oskaks näha kau
> gemale, kui iseenese ego ning maailmapilt." -- Mid
> a see lause tähendab? Kuidas saab inimene näha oma
> maailmapildist kaugemale?

Autor on targemate kuulutustest lauseid noppinud ja tahab targem välja paista, kui on:)
 
Veel 22. august 2018, kl 14.03
Ilmselt tahab ka noorem välja paista, sest 30+ on ka ju 55:D
 
lmpsk 22. august 2018, kl 17.03
Ah et pidudel ei käi. Aga kuskil mujal? Tuleb ikka reaalis inimestega suhelda. Internet on võibolla abiks kontaktide loomisel, aga ei asenda päriselu.
 
Esopus Spizenburg 23. august 2018, kl 09.55
Ma olen küll naine ja juba sellepärast ei kvalifitseeru, aga mind teeks see kuulutus suht ettevaatlikuks. Üsna selline klišeelik ja stereotüüpne.
Esiteks huumorimeel: see on väidetavalt kõikidel olemas, aga kui nalja hakkad tegema, siis tuleb välja, et ettekujutlus huumorimeelest võib olla kardinaalselt erinev. Ma olen raudpoltkindel, et minu huumorimeel ajaks teemaalgataja tagajalgadele(ja tuletan meelde, ma olen naine), sest issand-jumal-selliste-asjade-üle-nalja-ei heideta. Heidetakse küll, kõige üle võib nalja heita, sest muul moel pole ellujäämine võimalik.
Ja no see " kes näeb kaugemale oma egost ja maailmapildist" tähendab tõlkes seda, et meespool peab nui neljaks naise maailmapildi ja ego omaks võtma ja kui naise näpunäidetele tugnedes enda omas korrektiive tegema, sest ta on ju arenev ja eesmärkidele pühendunud mees...

Teemaalgatajal soovitaks täpsemalt läbi mõelda, et mida sa siis ikkagi soovid, vähemalt enda jaoks mõttes. Konkreetsemalt, mitte nii üldiselt. Muidu saadki sihukese umbes mehe omale. Ja otsimiseks sobivad kõik kohad.
 
lmpsk 24. august 2018, kl 11.12
Minul vist ei olegi ettekujutuses mingit ideaalnaist. Võibolla mul on kehv fantaasia. Ideaalseid inimesi ju ei olevat üldse olemas. Kes iseennast ideaalseks peab, sellel on isiksusehäire, nartsissism. Teist inimest idealiseerib esmakordselt armunu.
 
Mees 24. august 2018, kl 17.04
Loetled kõik omadused mis mehel peavad olema. Mis omadused sul endal on?
Kas sellist meest väärid?
Pidudel ei käi ja tänaval ei küsi, kas sa arvad, et sellist nohikust igavat introverti tahab üks hea humoorikas mees. Et hakaku lõbustama.
Oled 30+ ja väidad nagu 17 a, et saad ise hakkama, vanematest ei sõltu, lausa töötad.
Sellise jutuga ei saa sa ka suvalist jorssi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!