Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Evelini tagumik
 
Mida arvate? 06. jaanuar 2019, kl 12.19
Kas see ongi vaala võrdkuju?
 
Sea shepherd 06. jaanuar 2019, kl 14.12
Et kedagi vaalaga võrrelda, peaksid sa enne vaala näinud olema, aga pеrse on küll nagu juudi leivaahi.:)
 
Alu 06. jaanuar 2019, kl 19.39
Kah hea moodus saada tähelepanu ju. Kui saade ise vb korda ei läinud, siis selle lõpp ei jätnud ühtegi nägijat külmaks. Tänu laiale tagumikule ja maani rippuvatele tissidele. Tummistest pakkjalgadest rääkimata.
Arvatavasti tuleb saate jätkuks teemaks, kuidas Toomas teda tagasi tahab. Nagu siin üks erinevate nimede all ulub juba aastaid minu raugematut ihalust ta järele:D
 
Alu 06. jaanuar 2019, kl 21.37
Vaadeldes veel saadet-võibolla on tegemist laiahaardelisema katsega leida omale paariline, kes kõik idiootsused kinni maksaks. Olemasolev vist on lihtsalt materjal parema leidumise või õige vabanemiseni. Selge see et sellise tagumiku tutvumise eesmärgil on tarvis sama maastaabiga meetmeid-poseerida oma kehavõlusid eestimaa kodude laiekraanidel. Seega turundusvõtted on läbi mõeldud hoolikalt ja eksimusteks aega pole. See läheb aina edasi tirides seda või mistahes tagumikku haua poole hullumeelse järjekindlusega:)
 
mees 14. november 2019, kl 19.47
Minu arvates on tal super taguots, tõeline naise ilu !
 
Eelmisele 14. november 2019, kl 20.43
No sa oled siis ju õnnega koos mees, maailm ilusaid naisi täis, tõeliste naiste ilu pakkumas varju põletava päikse eest!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!