Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvuks vanemanaisterahvaga
 
23a Noormees 10. jaanuar 2016, kl 15.23
TERE.olen 23a 176/80 vallalin noormees amburi tähtkujus sündinud keskmisekehaehitusega rohekad-hallide silmadega
tumedate juustega.
sooviks tutvuda endast vanemanaisterahvaga kellega diskreetselt aeg ajalt kohtuda .Kui sul on sama huvi siis võiksime selle teoks teha .Omalt poolt tagan sulle diskreetsuse .Kui sul peaks huvi olema siis palun jätta meil ja ma kirjutan sulle ja saadan ka enda tel nr .
Ehk on siis huvilist
 
23a noormees 10. jaanuar 2016, kl 15.55
Mulle ka millegi pärast just meeldivad vanemad naised
 
pikk 10. jaanuar 2016, kl 17.27
luba ikka lühematel meestel ka tutvuda või nemad ei tohi?
 
kah üks naine 10. jaanuar 2016, kl 18.04
Ja kus see kena noorhärra siis mõtleb neid kokkusaamisi korraldada?
 
23 noormees 10. jaanuar 2016, kl 18.22
olen täitsa ok noormees.AGA sina N49 arvan ,et sa oled kibestunud vana proua keda üksi mees ei taha ja siis tuled siia halba räägima ,aga iga ühel oma arvamus ,et selle vastu pole midagi,aga olen kindel ,et leian ka kellegi sest kindlasti on keegi huvitatud minuga kohtumisest.TÄnud teile arvamuste eest.
 
N49 10. jaanuar 2016, kl 19.06
Kulla 23 noormees, mul ei ole mitte millegi peale kibestunud olla. Seksiga on mul kõik OK. Minu eelmine postitus oli mõeldud tollele lihtsameelsele isasele, kes arvas, et naised seksivad ainult tema rahuldamiseks, mitte enda lõbuks.
Naistel 40+ on elu palju lihtsam ja ka seks on parem kui 20 aastastel. Kui ise olin 20a. siis rääkis mulle seda 45a. naine ning tookord ei uskunud ma seda juttu, arvasin, et bluffib niisama enda lohutuseks.
Aga võrdle ise noormees:
1. 40+ aastane naine on majanduslikult kindlustatud. 20a. käib alles koolis ja elab vanemate rahakotil või töötab kuskil väikese palga eest.
2. 20a. naine tahab peret luua ja otsib meest, kes kõlbaks laste isaks--muideks, see ei ole üldse lihtne valik. 40+ naisel on juba lapsed olemas, tavaliselt ei soovita ka kooselu, nii, et lati võib ses osas madalamale lasta ja meest valitakse selle järgi kui hea ta voodis on. Selle pärast sattuvadki päris tihti ühte voodisse vanem naine ja noor mees, sest nende huvid ja vajadused kattuvad-armastusega ei ole siin mitte mingit pistmist.
3. 40+ naine teab täpselt, mida ta voodis tahab ning oskab seda ka mehelt nõuda. 20a. naine seksib tihti ainult suurest armastusest mehe vastu, ehk siis rahuldab meest, ise rahuldust saamata.
 
to N49 10. jaanuar 2016, kl 19.17
heal arvamusel oled endast. 49 a naine on laip, ka 40 on ammu kaotanud sära. kui keegi teid ke.p.ib, siis see pole normaalne nagu zoofiilia või nekrofiilia
 
23 noormees 10. jaanuar 2016, kl 19.31
sorry N49 sain valesti aru
 
N49 10. jaanuar 2016, kl 20.01
to to N49, loomulikult olen endast heal arvamusel, sest olen oma eluga rahul ja ei tunne end üldse laibana, pigem vastupidi. Nii palju lisainfoks sulle veel, et maailma vanim prostituut on 90 aastana Inglismaal elav vanadaam ning klientide puuduse üle ta kurta ei saavat.
 
n 49 le 10. jaanuar 2016, kl 20.22
"40+ naine teab täpselt, mida ta voodis tahab ning oskab seda ka mehelt nõuda"

Väga huvitav mõtlemine naisterahva poolt, et mehelt peab nõudma voodis midagi. No kuidas kuradi moodi sa nõuad, kas piitsaga või ähvardustega või mis moodi see nõudmine sul käib ?
 
ka küsimus n49-le 10. jaanuar 2016, kl 20.57
su jutt vastab tõele sel juhul kui seda noort meest ja vanemat daami ühendab vaid seks. vaevalt, et midagi rohkemat, sest noor mees ei pruugi tahta kuskil väljas "emmega" liikuda ja ilmselt ka vaimselt pole neil teineteisele ea erinevuse tõttu midagi eriti pakkuda. seega jääbki järgi ainult seks aga ilmselt ka mitte kauaks. vot nii.
 
Vana värk 10. jaanuar 2016, kl 22.23
Noored mehed ....
 
nii on. 10. jaanuar 2016, kl 22.29
N49 on jõudnud enne surma üsna lähedale tõele.

Adutud tõde on aga kiires muutumises, sest naiste positsioon ühiskonnas muutus alles hiljuti kardinaalselt ja ühiskond on üldse kiires muutumises hetkel. Seetõttu ei pruugi N49 arusaam enam olla valiidne mõne aasta pärast (enne tema pensionile minekut).

Aga tore näha, et on mõtekaid postitusi siia saidile tekkinud sel hetkel kui püsikad on taandunud.
 
N49 10. jaanuar 2016, kl 22.33
to ka küsimus....miks sa arvad, et naine 40+ tahab noore mehega kuhugi välja minna?
Teine küsimus, millest järeldad, et naine 40+ tahab noore mehega pikemaajalist suhet?
Omaealiste meestega ongi see probleem, et nemad tahavad hirmsasti pikemat suhet, milleks ei ole ei aega ega ka tahtmist. Kõige parem "suhe" ongi see, kus peale seksi saab üksteisele öelda "Aitäh" ja "Headaega" ning ei pea hakkama välja mõtlema vabandusi, miks ma ei osale ühisüritustel. Kõiksugu kutsetest keeldumiste jaoks vabanduste välja mõtlemine on päris närvesööv ja ma olen selle pärast isegi suhteid lõpetanud. Pikemaajalist suhet ootavad noored naised ja nemad soovivad oma partneriga igal pool koos käia.

to n 49 le, kui voodis ei julgeta oma soovidest üksteisele rääkida, siis on õigem seksist üldse loobuda, sest sel juhul õiget seksi nagunii ei tule. Piitsaga ei nõua keegi midagi, seks on kokkuleppe asi ja kui mehele ei sobi see, mida mina voodis ootan, siis jääb seks lihtsalt ära ja kogu lugu.
 
N49 10. jaanuar 2016, kl 22.37
to no nii, täpselt nii ongi. Inimeste kombed ja käitumine muutub pidevalt. Kuidas käitutakse 10, 50 või 100a. pärast, ei tea meist keegi, kuid kindlasti ei ole siis elu enam selline nagu ta on täna.
 
päkapikuaeg sai ju mööda 10. jaanuar 2016, kl 23.50
nii pisikesed mehed nagu m23 peab nüüd terve aasta ootama, kuni päkapikkudele tähelepanu pööratakse, ja ära unusta punast mütsi!

no ei tõuse sellise mehe peale.
 
Agnes 11. jaanuar 2016, kl 08.22
Veider on see just vanemate naiste suhtumine sõrmenipsuga meeste mahavõtmisse ja iseteadlik suhtumine seksi.
Umbes nagu ainult nemad tõmbaks niite..vot tuleb naine..49 ja tema näeb ja tema võidab :))



"40+ aastane naine on majanduslikult kindlustatud"

See pole absoluutne reegel. Paljud elavad üürikorteris või maksavad laenu, samal ajal võib olla ainult üksinda lapsi koolitades ja siinkohal oleks sobiv põigata delfi lemmikteema juurde, et mehed nende kõrvalt on ammu kas maha surnud või siis poole noorema juurde jooksnud.


"40+ naisel on juba lapsed olemas, tavaliselt ei soovita ka kooselu"

Arvan, et vanusest hoolimata ei ole enamike ja terve mõistusega naise unistus pidada erinevaid juhusuhteid.


"40+ naine teab täpselt, mida ta voodis tahab ning oskab seda ka mehelt nõuda"

Huvitav, midaimet need 4kympised siis tahavad ja kuidas nad seda mehelt nõuavad??!!
Mismoodi seda teanmistahan sexi n õ u t a k s e paljuihaldatud noorema mehe käest..kujutan ette kui jõle on õiendav vanamutt voodis ja millisel ajupuudega mehel (olgu noor või vana) sellise peale tõuseb? :))


"Selle pärast sattuvadki päris tihti ühte voodisse vanem naine ja noor mees, sest nende huvid ja vajadused kattuvad-armastusega ei ole siin mitte mingit pistmist"

Tõepoolest, sexil pole armastusega mingit pistmist, aga tunnete tühisus ja mittevajalikkus selles viitab miskile poologarale vanamoorile, kelle päeva tipphetk on kelkimine oma "vaba ellusuhtumisega" ja kuulutamisega, kui kerge on vanal naisel põrutatud saada :))
 
??? 11. jaanuar 2016, kl 10.13
see eelmine on alu kloon?
 
Reena 11. jaanuar 2016, kl 10.29
Mulle küll meeldib, kui mehed oma riista mulle pärakusse pressivad. Riist on sellel ajal mõnusalt libe, sest enne olen seda imenud nii et huuled pundunud. Pärast võtan alati suhu jälle ja kindlasti neelan alla kogu olluse. Oh kui mõnus, tuligi suur pärakutruki isu peale. Lähen võtan mõnel mehel suhu, muuseas ega sellel suurt vahet pole, ikka ju keelega mehe pärakut ka lakute? Ja ajate keele mehele pärakusse?
 
23a noormees 11. jaanuar 2016, kl 10.49
Siit vist huvilist ei leia
 
sa reena ju valetad 11. jaanuar 2016, kl 18.19
Reena Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle küll meeldib, kui mehed oma riista mulle pär
> akusse pressivad. Riist on sellel ajal mõnusalt li
> be, sest enne olen seda imenud nii et huuled pundu
> nud. Pärast võtan alati suhu jälle ja kindlasti ne
> elan alla kogu olluse. Oh kui mõnus, tuligi suur p
> ärakutruki isu peale. Lähen võtan mõnel mehel suhu
> , muuseas ega sellel suurt vahet pole, ikka ju kee
> lega mehe pärakut ka lakute? Ja ajate keele mehele
> pärakusse?
-----
sa laps ikka valetad ju.
 
eelmisele daunile 11. jaanuar 2016, kl 18.46
makaak, oled sensitiiviks hakanud? et näed läbi ekraani nagu vanust vää?:D
 
N49 11. jaanuar 2016, kl 22.12
to Agnes, loomulikult on vanemad naised noorematest naistest enesekindlamad ja ka seksi osas palju teadlikumad. See kõik ei ole ammu enam saladus, päris palju on kirjutatud, räägitud 40+ naistest, kes harrastavad seksiturismi--need on peamiselt abielus olevad naised.
Meil olid endise elukaaslasega pidevalt probleemid kui koos elasime, nüüd käime aeg-ajalt üksteisel külas ja seksime ning oleme parimad sõbrad, meil ei ole enam ühtegi tüli olnud. Plaanisin algul nii enam-vähem enda vanuste hulgast teise armukse leida, kuid kõik kandidaadid hakkasid üsna kiirelt kooselu soovima, mis minu plaanidega kokku ei sobinud. Peale viimast, see oli vist juba viies mees, otsustasin noorema armukese kasuks. See viimane kohtumine endavanusega oli selline, et seda ei unusta ma iialgi :-)) Kui oled selle kohtingu jutuajamise lühikokkuvõtte läbi lugenud Agnes, siis ehk mõistad mind.

M: Kas sul juhiload on?
N49: On.
M: Kas sul auto on?
N49: On.
M: Kui suur elamispind sul on?
N49: Mul on maja
M: Kas sa pirukaid teha oskad?
N49: Oskan
M: Siis on hästi. Ja peaasi, et sa nõus oled.
N49: Millega nõus?
M: No saad aru küll.
N49: Ei saa.
M: Kus sa elad, ma tulen homme hommikul sulle külla.
N49: Ma magan hommikul. Helista ja võib olla kohtume õhtul kui mul aega on ning mitte minu majas, vaid korteris.
M: Õhtul on pime
N49: Paneme tule põlema.
M: Õues on ikka pime
N49: Kas kardad pimedat?
M: Mulle ei meeldi pimedas väljas käia, kohtume ikkagi hommikul.
N49: Headaega. Lähen nüüd meest otsima, kes pimedust ei karda ja julgeb õhtul kodust välja tulla.
 
küss 11. jaanuar 2016, kl 22.46
n49=kadakatupp?
m23, ära heida meelt, vaid täpsusta, kui vana on vanem naine?
 
N49 11. jaanuar 2016, kl 22.49
to küss, täpsusta, kes või mis on kadakatupp?
 
:)) 11. jaanuar 2016, kl 22.55
kuulus delfitar:)
 
N49 11. jaanuar 2016, kl 23.05
Selge :-))
 
23a noormees 11. jaanuar 2016, kl 23.14
Naiterahvad võiks olla 26-50a
 
noormehele 11. jaanuar 2016, kl 23.40
Sinu pikkusel ega kaalul pole häda midagi, peaasi, et oled haritud, viisakas ja töökas. Piksevarrastest tädid muidugi tunnevad end kehvasti.
 
pikad tädid 12. jaanuar 2016, kl 01.08
pikad tädid ei tunne ju ennast halvemini, kui pisikesed päkapikud nurkimööda mune sügavad.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.