Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Peale tutvust väljakooruvad jamad
 
Kristi 11. aprill 2019, kl 22.22
Kuidas suhtuda olukorda kui olen äsja tutvunud noormehega ja selgub, et tema eelnevast elust on teda kummitamas jamad, ta peab kohtukaudu välja nõutuna maksma oma endisele elukaaslasele mingeid summasid , lapsi tal minuteada pole , vähemalt nii ta väidab... Teema tundub kahtlane muidu mees ise esmapilgul tundus mulle normaalne aga mulle on see juba ohumärk, et äkki väga ebastabiilne majanduslikult, ega vist muidu teada saa kui ei katseta temaga kooselu või peaks jooksma ja paremat meest otsima keda eelnev elu ei kummita
 
Njahh. 12. aprill 2019, kl 00.08
Ilmselt maksab alimente. Kui seda sorti nõue on kohtust läbi käinud siis tea, et sellised kohtulahendid on avalikud. Ei kujuta hästi ette, et üks mees eimillegi eest exile plekkima hakkab. Usalda, aga kontrolli, nagu öeldakse. Kui tal sulle korra edukalt valetada õnnestub ei jää see kindlasti viimaseks korraks. Peaksid huvituma ka sellest, miks see ex tast lahti saada tahtis ja vastupidi.
 
oi-oi 12. aprill 2019, kl 00.51
Kujutate ette, et mingi Kristi tuleb siia lese juurde jutule :D
 
Eelmisele 12. aprill 2019, kl 02.11
Kas sa oled sama rosinaimbetsillist vana mees, kes kuidagi oma ammustest noorusevigadest üle saada ei suuda?:DD
 
Viimasele 12. aprill 2019, kl 11.52
Ta ongi seesama lesehaige vana mees. Rohkem selle patoloogiaga tegelasi siin lihtsalt pole.
 
kas vestlus 12. aprill 2019, kl 14.09
iseendaga pakub sügavat rahuldust?..Irw!!
 
kristi 12. aprill 2019, kl 14.58
kus neid kohtu asju otsida saab?
 
Kristile 12. aprill 2019, kl 15.45
Sinu elustiili tuduvad kuuluvat kooselu katsetamised ja jooksmised. Meeste eest ja järele. Ära alla anna, õige naine lendab hauda totaalselt läbi tõmmatuna külg ees ja sokolaad käes!
 
Brit 12. aprill 2019, kl 19.03
kristi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kus neid kohtu asju otsida saab?

Vanasti olid avalikud kohtuotsused Riigi Teatajas. Enda ja enda alaealiste laste kohta saad 'eesti.ee'-s päringu teha. On ka selline leht, nagu 'just.ee', millest võib abi olla.
 
njh 12. aprill 2019, kl 19.09
kas vestlus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> iseendaga pakub sügavat rahuldust?..Irw!!

Ainuke pisike viga, et nad kribavad totaalselt erinevatelt IPdelt, millest üks asub Eestist päris kaugel. Aga noh, sulle on nagunii kõik lesed, kelle postitus sulle ei meeldi. muig:/
 
ohjah 12. aprill 2019, kl 19.18
Haiged haiges foorumis
 
to ohjah 12. aprill 2019, kl 19.25
Üks kretiin ei saa kuidagi ilma selle leseta elatud, mis tingibki selle pаsalaviini. Ilmselt on tegu mingi aspergerihaigega.
 
ahhaa 12. aprill 2019, kl 20.43
Endast räägid, irw. Kui su haisu pole, on foorum tühi ja keegi ei aja ei leskesid ega rosinamehi taga.
 
Eelmisele 12. aprill 2019, kl 23.24
Sinust räägitakse, vana rosinamees ja Irw! olen mina, mitte see, kes sulle kl. 19.25 võrdlemisi täpsed diagnoosid pani..irw!!
 
Reipers 06. aprill 2022, kl 20.50
Kunagi oli üks usin pruut, keda jään alatiseks meenutama hea sõnaga, tema kahe kuldaväärt omaduse pärast (kokku oli tal 3 head omadust aga ühte neist ma väga usinalt ei pruukind, see jäi rohkem mu hea sõbra eksperimentaalseksi valdkonda):

Nimelt, minu meeleheaks oli preilil äärmiselt sügav kurk, no tõesti nagu põhjatu kaev lausa, ning lisaks eelmainitule ka tohutu kirg ja seesmine põlemine anaali osas. Sügava kurguga sain tuttavaks kohe esimese vahekorra ajal, kus mu till suure lurina ja matsutamise saatel omale täies pikkuses alla kugistati, aga pe​r​seaugu võlusid oli mul au preilile tutvustada ja üllatuslikult läks ta kohe esimesel korral nii põlema, et pärast suurt enam sinna suurde auku ei lastki omale summida.

Pe​rsse on elu jooksul ikka teistele preilidele ka usinasti raiutud aga just selle pruudi "kingituseks" on ka elu jubedaim anaalikogemus... Jumal teab mis heinu ja rokka ta omale oli suust sisse ajanud, igal juhul, kui lõtvuva "boa" persest tõmbasin olid seal peal mingid heledad seemned mitmes reas nagu maasikmarjal... Sees hakkas keerama, jooksin vannituppa tü​ra küürima - pärast oli jupp aega veel kõva tõrge anaali osas. Eks sealt algaski ilmselt me kep​pimisele põhineva romansi allakäik... õnneks korjas mingi joobar ta peagi üles ja varsti olid neil vahvad pojad ja rutiinne pereelu..
 
Järgmisele 14. aprill 2022, kl 14.17
Valus kaugele ja surmani, et nn rosinamees leske nähagi ei tahtnud. Iuuu:DDD
 
Irw!! 15. aprill 2022, kl 12.46
See vana tohlakas on rosína-Alu, kes on pisikese krimpsus tillirosínaga pedehetăär, keda tursked rosinaprõmmijad pedebaaride pellerites aastakümneid mõlemasse otsa koinisid ja nüüd tal, vanal rosinaajul, viirastuvadki kõikjal rosinad. Irw!!!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!