Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mis on...
 
.Kurjam 29. jaanuar 2016, kl 20.22
Kõige veidram ja hullumeelseim koht... kus sexinud oled...? :)

Avameelselt saladustest...
 
Jah 29. jaanuar 2016, kl 21.06
Ära ei väsi juba või
 
.Kurjam 29. jaanuar 2016, kl 21.30
Jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära ei väsi juba või

Kas sa tead, ma olen nii viimase piirini viidud, et ma... et ma... et ma... et ma teeks 25 grammi konjakit. Sa... Sa kuradi lammas, ma ütlen.....:)))


(Surematu klassika )
 
.Kurjаm 29. jaanuar 2016, kl 21.33
Kõige veidram koht on arvuti taga - ühe käega panen aga pihensit ja teise käega toksin samal ajal delfisse kommentaare.
 
Sa LIBA oled 29. jaanuar 2016, kl 21.41
tüütult igav ja väga väikese sõnavaraga.
 
.Kurjam 29. jaanuar 2016, kl 21.43
.Kurjаm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõige veidram koht on arvuti taga - ühe käega pane
> n aga pihensit ja teise käega toksin samal ajal de
> lfisse kommentaare.


Väga hea, siis oledki teine kord ettevaatlikum...
 
kurjamile 29. jaanuar 2016, kl 23.26
Sa ükskord aru, et sinusuguseid pätte on kõik kohad täis ja keegi sind enam ei taha. Mõtle, enne - kui s..tta sisse astud!
 
õ 29. jaanuar 2016, kl 23.39
Vales rubriigis oled selle küsimusega lammas!!
 
vabandust 29. jaanuar 2016, kl 23.50
 
kord keerasin 29. jaanuar 2016, kl 23.53
õ-lambale laudas.
 
lambad 30. jaanuar 2016, kl 00.08
vabandust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oinas


emane on utt või ute, isane jäär, munad läind oinas.
 
igal oinal oma mihklipäev 30. jaanuar 2016, kl 10.33
nii mõnelgi paistab siin munad läinud :D
 
Mihkel Oinas 30. jaanuar 2016, kl 10.50
1) Tallinn-Tartu maantee neljarealine lõik (roolis olles sai suhu antud)
2) Tallinn-Narva maantee, sama
3) Kristiine keskuse parkla
4) Sikupilli Prisma parkla
5) Ööklubide Dekoltee, Panoraam, Parlament wc-d
6) Õllesummeril, puu taga
7) Rhodose saare avalikus rannas, merevees, hilisõhtul. Kohalikud jorsid hõikusid midagi ergutuseks


on veel neid, kõik ei tule meelde.
 
vaene Mihkel :( 30. jaanuar 2016, kl 16.35
õiget asja polegi :( kõik sai suhu antud...
 
rokanäpp 30. jaanuar 2016, kl 16.43
kes sai suhu, kes sai silma, kes sai kohe teise ilma...
 
to kord keerasin 30. jaanuar 2016, kl 21.28
Sa oma minivinkuga pole ju mingi keeraja...
 
Agnes 30. jaanuar 2016, kl 21.30
Härra Oinas (valitud nimi õigustab ennast) on ilmselt kehva autojuht, et 4realisel julgeb ligi lasta :)
Ekstreemne on ehk seks zeppelinis, mitte minett roolis 90 km/h.
Ma armastan kindla käega autojuhti ja põhitõde on see, et..

http://meeldib.ee/2015/09/mida-uks-toeline-naine-kunagi-ei-tee/#_
 
kadakatupp 30. jaanuar 2016, kl 23.03
kodanik Oinal on tõesti naljakas ettekujutus ekstreemsetest kepikohtadest. kuskil ossiklubi pelleris, räpases parklas või õllesummeril puu taga lahtinühitud pauk annab pigem aimu kehvast kujutlusvõimest.

ja Kurjam loomulikult eelistab oma (olematutest?) sekstreemsustest vaikida. viisakas oleks ikka ise esimesena ots lahti teha.

no näiteks langevarjuhüppe ajal kopuleeruda oleks täitsa närvekõditav.
ise pole kahjuks veel kogenud. aga paar meeldejäävamat mälupildikest:
öösel vanalinna tühjas kirikus, kümnete küünalde valgel- jah, armuke viitsis pingutada romantika nimel.

günekoloogia osakonna protseduuride toas, patsiendi läbivaatuse laual- seekord lausa oma mehega.

hotelli fuajees varahommikul- üsna käidav koht ja päike paistis juba tagumikku. mingi ime läbi keegi ei näinud. vist. suvalise klubis kohatud tüübiga.

ükskord baariletil oli üsna huvitav- baarmaniga loomulikult.

taksoseks taksojuhiga, kes oli just mu elu päästnud. pärast vabandas pool tundi, et tal 2 minutiga lahti läks.

päikesetõusu ajal imekaunil Itaalia mererannal, kaljude vahel. paraku oma mehega, seega adrekas väga laes ei olnud.

ekstreemsemad juhud ja grupikad jätaks esialgu avalikustamata. magusamad maiuspalad jäägu memuaaride jaoks!

 
Tõesti täppi või? 30. jaanuar 2016, kl 23.20
to kord keerasin Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Sa oma minivinkuga pole ju mingi keeraja...



Aaah, see olid siis sina, vanamutt, seal laudas lambanaha sees? Ma arvasin, et uteke ;D
 
vaata pullimutti 30. jaanuar 2016, kl 23.21
elu eesmärk ennast karjal meestel lasta kargutada.
 
Mihklionu 31. jaanuar 2016, kl 11.53
vaata pullimutti Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> elu eesmärk ennast karjal meestel lasta kargutada.

Parem ikka kui elu üldse elamata jätta, selle asemel päevad läbi netis mögiseda.
 
igasugu ohaka- ja nõgestuppedele 31. jaanuar 2016, kl 11.58
ma olen ühe-miili-klubi liige, mida sul mutt selle vastu panna on? oled üldse lennukiga lennand vä?
 
megairw 31. jaanuar 2016, kl 12.02
mõnele vanurile võrdub lennukiga lendamine siiani kosmoselennuga, mis ainult äravalitutele jõukohane :DDDDDDDDDD
 
Suursilmaonu 31. jaanuar 2016, kl 12.03
Ega jah, kuuekümbiste mooride seksfantaasiaid on peris põnev lugeda. Praktikas said viimati keppi siis kui Karl Vaino veel valitses me maad, viin maksis 4.12 ja keeduvorst "Lemmik" 2.20. Kusagil kolhoosipeol purjus traktorist lauda taga ära surkas. No ja teine kord oli heinatööl, kui heinapressi najal kepiti. Võtab silma niiskeks kohe.
 
sukatripp 31. jaanuar 2016, kl 14.21
kuuekümbiste taatide ekstreemseim seksimise koht on arvuti ees, üks käsi arvutihiire erutavatel kumerustel ja silmad jõllitamas tiinekate porri või lugemas noorte naiste seksikogemusi. vahepeal näitavad oma suurt tarkust ka üles, nõukaaja viinahindu nostalgiliselt meenutades. ülikõva :D
 
alukad 31. jaanuar 2016, kl 16.08
vada, kuuekümbised taadid võivad noorte naiste käest rahakoti olemasolul keppi saada küll, aga kuuekümbised mutid noorte meeste käest ei saa isegi raha eest :D
 
mesasja 31. jaanuar 2016, kl 16.47
Noored mehed on vägagi maiad seksima vanemate naistega,makstes neile peale - sõidud, restod jne
 
tissivest 31. jaanuar 2016, kl 17.15
No peale maksavad naistele need, kellel on, millega maksta. Delfi vaestele rottidele vanameestele on seks tasuta- oma parema ja vasaku käega ;)
 
Raivo, 53 31. jaanuar 2016, kl 17.16
mingid 20sed puruvaesed pulgajunkrud tõesti tahavad 35+ vanamutte keppida. noorte hulgas on legend, et mutid annavad kergelt kätte, samas noored naised tahavad väljategemist, mehe edukust jne. moor käärib seelikusaba üles, pärast söödab kõhu putru täis. mes sa enam tahta oskad!
 
vissitest 31. jaanuar 2016, kl 17.18
Delfi vaestele vanamuttidele on seks tasuta - pöial on Pets ja nimetissõrm Veiks :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!