Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvun põhjusega
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 09.59
tuju täna s***, käed sügelevad, tahakse kellegile molli anda. veel tahaks kedagi läbi sõimata, ütleks talle igasuguseid asju, mis sülg suhu toob.
muidu olen keskmiselt kena naine, vinks-vonks kõik näidud, vanus ka veel ei ole katastroofiline, kodanikud mehed, rutake tutvuma!
 
kolm punkti 12. mai 2015, kl 10.05
PMS? :)
Apteegist saab leevendust.
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 10.09
tutvumine tuleb odavam.:)
 
priscilla 12. mai 2015, kl 10.17
milline oleks katastroofiline vanus? olen 49, kas võiksin juba maavärina põhjustada?:)
 
mehike 12. mai 2015, kl 10.18
Molli ei tahaks saada, läbisõimatud ka mitte..nii et...
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 10.28
mehike ega siis ei jäägi muud üle kui tutvumine.:)
 
mehike 12. mai 2015, kl 10.42
Ainult siis kui su s..t tuju üle on läind.
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 10.44
Just! Täna võiks natuke kakelda ja kraagelda küll. Ja siis ära leppida.
Priscilla - 49 veel korralikku maavärinat välja ei anna. Mingi sellise 5 palli ja kusagil asustamata alal. Võimalik on ka väiksemat sorti vulkaanipurse, mis viib paari küla evakueerimiseni, või keskmise tugevusega torm läänemerel.
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 11.00
mehike, eks see oleneb väheke sinust ka.:)

kakleme rahulikult, tõmba tüli üles, küll ma ühinen, pole kartagi, et mitte.
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 11.06
Kas kraakleme kooris mingi üldise asja vastu, või paneme isiklikult ja omavahel?
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 11.22
selleks tuleb enne üksteist tunda, et isiklikult kakelda. tähendab, alguseks valime ühise vaenlase. selle käigus saame tuttavamaks, siis paneme juba omavahel.:)
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 11.27
Hea tahtmise juures saaks ka kohe isiklikult panna. :)
Mis võtame? Midagi päevapoliitilist? Ilm? Tallinna linnavalitsus? :)
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 11.39
linnavalitsus annab põhjust küllaga, võta kasvõi liikluskorraldus ja tänavaaugud, rohkem polegi vaja.
ja lisaks, valdo ajab närvi oma lolli mölaga.;)
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 12.01
Linnavalitsus langeb ühte pange kõigi muude poliitikutega, kes on kas lollid, või ahned ja holimatud.
Valdo langeb selgelt esimesse kategooriasse, aga see-eest sügavale :)
 
ia nali kyll 12. mai 2015, kl 12.09
Väheke mehike ja sõjakas naine- eesti tüüppaar.
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 12.17
mingit võid seal vahel ei ole, kõik on lollid, ahned, hoolimatud, valdo kaasa arvatud.
peaks ise kohalikel valimistel kandideerima, saan volikokku, küll siis löön neile elu sisse!
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 13.45
No valdo puhul on siiski lollus esmaseks ja defineerivaks tunnuseks.
Ja ei ole vaja liiga väikselt ette võtta - kandideerima peaks ikka diktaatoriks :)
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 14.11
kuid kas sa ei ole märganud, et valdo ise küll nii ei arva? just vastupidi, peab ennast eksperdiks igas valdkonnas.
pole probleemi, võin universumi direktoriks ka kandideerida, kui sa mu kandidatuuri toetad.:)
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 14.15
Lollid peavadki ennast kõige targemateks. Niipea, kui kellesegi sigineb kahtlus, et keegi võib tast targem olla, on ta juba astunud sammu normaalsuse suunas.
Kandidatuuri toetan. Võin ise täita halli kardinali vastutusrikast positsiooni. Valimiskampaania on edukalt alanud. 2 häält on olemas, 3 599 999 998 veel vaja leida :)
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 16.09
jumal tänatud, mul pole sellist kahtlust kunagi tekkinud. ;)
kelle see teine hääl on? kas ma pean ise enda poolt hääletama, nagu targad poliitikud teevad, et mitte midagi saatuse hooleks jätta?
need 3599999998 häält saame ikka kokku, vaata kui palju juba siingi rahvast käib. mõtlen välja, mida neile lubada või jagada, hääle eest.:)
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 16.48
Muidugi ise hääletad kah enda poolt. Ühtegi paremat kandidaati ju niikuinii ei ole :)
Mis nende valimislubadustega siis niiväga keerulist ikka on?
Pension suuremaks
Maksud vähemaks
Õpetajatele palka juurde
Päästjatele palka juurde
Politseile palka juurde
Korruptsiooni väljajuurimine kõikjalt
kõigile maailma näljastele süüa
Kõigile maailma meestele head naised
Kõigile maailma naistele head mehed
Kõigile maailma lastele rohkem kommi
Igavene rahu kõikidesse sõdivatesse riikidesse.
Kas jäi mõni grupp katmata?
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 18.10
ma lisaksin omalt poolt veel, et
maksuamet seebiks
kaklemine tööhõive alla
altkäemaks ja pistis legaalseks
tulenevalt viimasest luban
kõigile meestele, kes minu poolt hääletavad tasuta pudel viina.
kõigile naistele, kes minu poolt hääletavad tasuta meesstrippar.
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 18.25
Ära nüüd kohe nii heldeks kah muutu! Sellise koguse viina valmistamiseks on vaja üle 4 miljoni tonni kartulit!
Lihtsam on lubada meestele naisstripparit ja naistele meesstripparit.
Kõik kes tulevad lubadust sisse kasseerima, pannakse kahe läikiva postiga tuppa paarikaupa kinni (üks mees ja üks naine) Väänlevad seal mõlemad senikaua üksteisele striptiisi teha, kui mõlemad allkirjaga tunnistavad, et valimislubadus on täidetud. :)
Ja pistis loomuliklt on legaalne ainult universumi direktori institutsioonile. Kellelegi teisele pistist anda ei tohi...
 
Lseld 12. mai 2015, kl 18.43
autor tuleks kiimaabisse saata. fuhh mis ebasünnis jutt ja see stiil..
Väheke korrektsust ja tagasihoidlikkust ja küll päike taas paistma hakkab.
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 19.09
töötuse määra vähendamiseks pakume tööd kartulikasvatuses. kui paljud selle 4 miljoni t kasvatamiseks tööd saavad, on omaette näitaja, kuidas ma oma rahvast hoolin.
pistis on legaalne ainult kuni valimisteni. pärast pole enam vaja.

märkasin, et meie kaklusest ei olegi midagi välja tulnud, üsna ühel nõul. millest see võiks olla?:)
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 21.24
Poliitikud olid lihtsalt liiga lihtsad vastased, kelle kallal norida ja maailmadirektori amet on kah igalühel selge ju :)

Ahjaa, ja siis veel see ebatõenäoline variant kah, et meil on juhuslikult sellele teemale sarnased vaated :D

Kaklemiseks peaks tunduvalt isiklikumaks minema ja siis veel ka mingit pehmet kohta tabama kõva kooriku liitekohtade vahelt:)
 
vähe sõjakas 12. mai 2015, kl 21.44
kaklemine ebaõnnestus täielikult, pealegi on mul nüüd õhtuks see soov üldse taandunud. kuni järgmise korrani.:)
niikaua võime tutvuda. siis teinekord tuleb kindlasti kaklemine paremini välja.
 
HaukuvPeni 12. mai 2015, kl 22.39
kakleme rahulikult Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lollid peavadki ennast kõige targemateks. Niipea,
> kui kellesegi sigineb kahtlus, et keegi võib tast
> targem olla, on ta juba astunud sammu normaalsuse
> suunas.
>

"Issand jumal on meile kõike siin ilmas vähe ja ebavõrdselt jaganud. Ainus mida ta on õiglaselt ja piisavalt andnud, on mõistus. Mitte keegi ei ütle, et tal on seda vähe või puudu."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Metsapiiga 12. mai 2015, kl 22.45
mina tihtipeale arvan, et ma ei tea veel õieti midagi, nii palju veel vaja õppida.
 
kakleme rahulikult 12. mai 2015, kl 23.05
Kakluspausi võib tutvumisega täita küll.
Mis meetodil tutvume? Kirjaga? E-kirjaga? SMS-Nightchati abil, või paigaldan mõne suurema magistraali äärde kuulutuse? ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!