Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
sooviks leida kedagi
 
tallinna kilu 10. märts 2016, kl 11.41
On natuke kurb ja üksildane olla, oleks tore leida kaaslane-sõber-mees.:)
Ise olen üks tuhandete seast, millegi erilisega silma ei paista ega väga ei tahagi paista. Naistel on küll palju vahendeid enda märgatavaks muutmiseks -juuksed, küüned, rõngad, needid, värvid, riietus või selle minimaalsus;).Hoolitsetud välimusest minule täiesti piisab. Numbritega on sedamoodi, et vanust 39, pikkust 168, ülekaalulisusest võin ainult unistada, sest kui kaldun, siis pigem teise äärmusesse. Iseloomulgi on keerde ja käände - ei ole väga seltskondlik, aga ka mitte mingi tummahammas, ei salli lausvaletamist ega varjamist. Kui midagi ei sobi, ütle otse, ära keeruta!

Mees võiks olla vanuses 40-45, kindla töö-ja elukohaga, rahulik, väärika käitumisega, hea huumorimeel soovitav.
Vead ja veakesed selgitame tutvumise käigus välja.:)
Kui kellelegi mu postitus silma hakkab, jätku oma meiliaadress.
 
Mees 10. märts 2016, kl 11.51
Meeldiv kuulutus.Ootan kirja:hotpot69@hot.ee.
 
tallinna kilu 10. märts 2016, kl 12.13
Enne kirja saatmist sooviksin mehe lühitutvustust, et oleks mingi aimdus, kellele kiri läheb. Oma sõnadega lühidalt - kes oled, mida ootad.
 
Mees 10. märts 2016, kl 12.23
Ootan Sind ja olen Mees ikka suure algustähega.Ennast ma kiita ei taha ega ei soovi aga reaalses elus saad näha ja teada kõik minust.
 
Alu 10. märts 2016, kl 12.28
selline teema on korra juba olnud..
 
Kas 10. märts 2016, kl 12.32
huvi on meeste vastu terve Eesti piires ? Tallinnas elad nagu kivisse raiutult või soovid edaspidi elamiseks hoopis mõnda rahulikumat ja hubasemat väikelinna näiteks ?
 
tallinna kilu 10. märts 2016, kl 12.50
Kivisse pole mind keegi raiunud, kiluga ongi seda raske teha, ujub käest minema.:) Ei seadnud kohalist piirangut, sest Eesti on väike ja vähe neid, kel rattaid all ei ole, et sõita ühest punktist teise. Kodu on küll jah Tallinnas.
 
Alu 10. märts 2016, kl 12.56
mõni aasta olen ette antud "ylempiirist" kyll edasi, aga kui see ei sega, palun:elulahebedasi2013@hotmail.com
 
punapea 10. märts 2016, kl 13.21
kuule, kilu, parem tegele iseendaga edasi, kui Alu sugused sind nillivad, ei saa meest, ei saa raha ja ammugi lastele isa.
 
Alu 10. märts 2016, kl 13.24
keda siis nillida võiks ja rahaga yle kallata, mõnda yhiskasutatavat vana tuppe tartumaalt või?:DDD

*btw, hale katse punapea nime alt
 
punapea 10. märts 2016, kl 13.24
kle liba-netitroll-haisev h..-kadakatupp-must kole lesk, kes üritab lõbusust punapealt ahvida:D, ära ole kade kui Alu tutvub, eksole:D
 
punapea 10. märts 2016, kl 13.27
tupp on tartumaalt või?! seda ma mõtlen, miks need mõtted tal üldse head ei ole - seal on üldse asjad kuidagi käest ära läinud ja robustseks see elu... vanasti ikka oli seal Tartu Vaim ja puha, Heade Mõtete Linn...nüüd vist on äärtest see ilgus ka linnani jõudnud... :/
 
tallinna kilu 10. märts 2016, kl 13.46
Valiku, kellele kirjutada, teen ma oma sisetunde ja info põhjal, mis on võimalik välja lugeda aadressi jätvate meesisikute postitustest. Nagu näha, on mehed ülikitsid mingitki teavet enda kohta avaldama, samas kui naistutvujatele on hiigelsuured teabenõuded ja soovid.:) Millest see tingitud?
 
Alu 10. märts 2016, kl 13.59
Kilu,

kuidas sa saad väita, et naistele on meeste poolt suured nõudmised? ja milleks peaks siia meeste ette kallama teabe enda kohta, neid see ju ei huvita:)
 
tallinna kilu 10. märts 2016, kl 14.07
Niikaua kui on kasvõi üks, keda huvitab, võiks ikka infot avaldada. Mine tea, millal õnn uksele koputab.:)
 
Alu 10. märts 2016, kl 14.12
Kilu, vähemalt minu kohta peaks siit leidma infot niigi palju. Ilmselt tead seda juba niigi;)
 
peipsi tint 10. märts 2016, kl 14.15
tallinna kilu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Valiku, kellele kirjutada, teen ma oma sisetunde j
> a info põhjal, mis on võimalik välja lugeda aadres
> si jätvate meesisikute postitustest. Nagu näha, on
> mehed ülikitsid mingitki teavet enda kohta avalda
> ma, samas kui naistutvujatele on hiigelsuured teab
> enõuded ja soovid.:) Millest see tingitud?

Ehk on see tingitud sellest, et pole aastaid reaalselt kellegagi tutvuda juletud. Sellest tingitud frustratsiooni elatakse välja müstilistest tuppedest jahudes. Loogiline, et ükski mõistusega naine sellist teksti tootvale mehele kirjutama ei hakka. Ja mittetutvumiste nõiaring jätkub, FOORUMIelulahebedasi@hotmail.com...
 
punapea 10. märts 2016, kl 14.22
kle, lehkav kadakatupp, peipsi tint ja muud roiskunud seisvad peast mädanevad kalad - sa ise oled nagu takjas iga pea küljes, olgu see või punapea või mõnelt mehelt saamata jäänud püsis luku taga pea:D
ja nüüd vana h.. ei suuda kuidagi oma haisvat okset muul moel realiseerida kui peab end endast huvitatuks kedagi, kes sellisele ainult ülevalt alla vaatab või haletsusest mõne mõtteräbala almuseks viskab:D
kui juba pikemat aega mimenimeline vana netitroll-h.. siin punapead taga ajab, nii meeste kui naiste nimedega, siis tuleks küll selline prügikasti lüüa:D
 
megairwitus 10. märts 2016, kl 14.30
irw@Punapea

kes sind vaesekest roppsuu-reptiili viitsiks taga ajada. Dream on, mummy :DDDD
Kle mitu meest kadakatupp on sult ära näpanud, et nii püha viha täis oled, tunnista ausalt!
 
punapea 10. märts 2016, kl 14.39
tglt ju vahet pole, mis nime see netitroll hetkel kannab:D
kahjuks seda loetakse, ja just seepärast, et see peast mädanev kala (ei, tallinna kilu, see polnud sulle) pidevalt nime vahetab.
 
nagu alati 10. märts 2016, kl 14.40
Keegi teeb kuulutuse ja siinne ahvikari kohal :)))))
Ju siis üks nendest ahvidest ongi kuulutuse panija.
Tutvuge terviseks, kui veel tuttavad pole!
 
kohalik säga 10. märts 2016, kl 14.41
jäta enda e-mail. kas on väga raske üks järjekordne konto luua, et huvilised saaksid kirjutada. see teema siin venib nagunii jälle mitmeleheliseks..
 
njahh 10. märts 2016, kl 15.15
Õnneks ruigab punapea enamasti ühe ja sama nime alt. Saab rahulikult kogu selle sopa lugemata jätta, millega ta võõraid tutvumise teemasid reostab.
 
punapea 10. märts 2016, kl 15.20
kle, netitroll-kadakatupp, ruigamine on alati sinu rõõm siin olnud. seda oled sa siin aastaid juba oma rõngas sabaga teinud. ära nüüd minu sappa takerdu, sest sealt ma virutan su sinna, kus su koht:D
 
Alu 10. märts 2016, kl 15.51
võiks end vist kuulsaks ja unustamatuks pidada. tänu yhele, kes kuidagi ei yle ega aru saa, et lehtsabad ja s... sõbrannad pole minu teema:)
 
Mystika 10. märts 2016, kl 16.09
Ja nii need tutvumisteemad täis pasandataksegi.
Suursitturid, püsisitturid, trollsitturid :)
Kes tahakski siin tutvuda.
Tallinna kilu, võta Flirtic.
 
reaalsus 10. märts 2016, kl 16.28
imelik jah, et punase peaga reptiilidega ja alusuguste vanade peerukeradega keegi tutvuda ei taha. ei aita oma meili lausjagamine ega sookaaslaste kõntsaks sõimamine.
 
Kurjam 10. märts 2016, kl 16.31
Võta mind, mul on suudlemata huuled.
 
uurija 10. märts 2016, kl 16.38
reaalsus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> imelik jah, et punase peaga reptiilidega ja alusug
> uste vanade peerukeradega keegi tutvuda ei taha. e
> i aita oma meili lausjagamine ega sookaaslaste kõn
> tsaks sõimamine.

huviga uurin, et kuskohast on need andmed? mingi netitrolli ja haiglasevõitu jälitaja ettekujutus reaalsusest, tutvumisest?
 
tallinna kilu 10. märts 2016, kl 16.49
Kellele ma nüüd varba peale astusin, et selline kähmlus käib? Kas siin on üksainus mees, kelle kaotuse hirmus tuleb tuld purskama hakata?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!