Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvused kuldses börsis
 
yksik 12. juuni 2020, kl 09.37
Kui palju on teil kogemusi leida tutvusportaalist normaalset meest. Panin kuulutuse kuldsesse börsi ja noo need kirjad mis saabusid olid seinast seina. Pimekohtingule julgesin minna kahega ja noo nendest üks oli küll selline Kalevipoeg kes tahtis Soomest Eestisse tagasi tulla aga kas ma enda juurde ikka võtan elama ja teine tundus vägagi normaalne peale selle et oli kodutu ja töötu.Kas seal ongi enamus kes otsivad head elu naise kulul elada ehk siis tahavad ära kasutada lihtsameelset naist kes on rikas hea kui on oma maja et siis ära kasutada naist niikaua kui uus on leitud.
 
kolmik 12. juuni 2020, kl 21.27
Igal pool annavad tooni pehmelt öeldes veidrikud, perverdid ja ärakasutajad. Näiteid võib tuua mõlema sugupoole kohta. Kuldne Bõrs pole kindlasti parim koht kaaslase otsinguks. Kasuta moodsaid võimalusi nagu Tinder jne.
Siin samuti mingid haiged inimesed jägelevad oma skisofreeniliste fantaasiate piiril, aga samas kindlasti astuval läbi ka väga toredad inimesed.
 
astudes siit läbi 13. juuni 2020, kl 22.12
Pole kedagi normaalselt toredat silmapiiril. Siin on mingite haigete koht. Mujal on seinast seina tutvujaid. Kiiksud on kõigil, sellega tuleb harjuda või loobuda kohe.
 
Kiiksudega 14. juuni 2020, kl 11.27
Naljakas. Siin ja börsis on veidrikud, tinderis ja muudes moodsates kohtades ei ole. See on umbes sama kindel kui et seinakontaktist võib särtsu saada, mujalt aga mitte.
Milline on normaalne mees, keda yksik otsib?
 
mees tinderist 14. juuni 2020, kl 11.47
Kiiksudega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naljakas. Siin ja börsis on veidrikud, tinderis ja
> muudes moodsates kohtades ei ole. See on umbes sa
> ma kindel kui et seinakontaktist võib särtsu saada
> , mujalt aga mitte.
> Milline on normaalne mees,
> keda yksik otsib?

Mille põhjal sa väidad, et tinderis pole veidrikke. Mina seal kohanud igasugi veidraid naisi.
Või olen ma ise veidrik, et neid veidrateks pidasin:D
 
Kiiksudega 14. juuni 2020, kl 12.35
Ilmselt oled tõesti veidrik või ületutvunud, kui seda välja lugesid:D
 
mees tinderist 14. juuni 2020, kl 12.53
Isegi meedias on kajastatud tuntud inimesi kellel kiiksud ja kes seal tutvuvaf.
Siin need alu-lese teksti kirjutavad pole mitte kiiksuga vaid vaimselt haiged inimesed.
 
Kiiksuga 14. juuni 2020, kl 14.50
Lese-alu tekste kõikjal nägijad pole kaugeltki mitte ainult vaimselt haiged et mitte öelda debiilikud:)
 
mees tinderist 14. juuni 2020, kl 16.07
Tundsin ennast ära. Siis pole kõik vwel kadunud:D
 
Eelmisele 14. juuni 2020, kl 16.19
Ajad leske ja alu tinderis taga? Irw
 
mäh äh 21. juuni 2020, kl 21.18
yksik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui palju on teil kogemusi leida tutvusportaalist
> normaalset meest. Panin kuulutuse kuldsesse börsi
> ja noo need kirjad mis saabusid olid seinast seina
> . Pimekohtingule julgesin minna kahega ja noo nend
> est üks oli küll selline Kalevipoeg kes tahtis Soo
> mest Eestisse tagasi tulla aga kas ma enda juurde
> ikka võtan elama ja teine tundus vägagi normaalne
> peale selle et oli kodutu ja töötu.Kas seal ongi e
> namus kes otsivad head elu naise kulul elada ehk s
> iis tahavad ära kasutada lihtsameelset naist kes o
> n rikas hea kui on oma maja et siis ära kasutada
> naist niikaua kui uus on leitud.
Loen su jutust nurinat Kas midagi ei meeldi väääh
 
jajah 11. juuli 2020, kl 03.23
lollakad ei meeldi kellelegi
 
naine 22. august 2020, kl 04.15
Mina sain ka oma vitsad just kuldsest börsist otsides kaaslast. Arvasin et seal liigub ikka normaalseid mehi ka aga pettusin. Perverdid ja teiste kulul elajad muudmoodi ei oskaks nimetada.Sinul Yksik veel vedas et said ennem aru kui elama kokku hakkasid. Mina olin hullike ja hakkasin koos elama väga kaua võttis aega et viisakalt lahti saada nagu puuk elas. Nüüd õnneks olen jälle vaba ja saan elada oma elu. Selliste naiste ärakasutajate kohta võiks olla kuskil nimekiri teistele hoiatuseks.
 
nimekirjades 22. august 2020, kl 11.50
Veel võiks olla:
rumalate naiste nimekiri
unetute nimekiri
...
 
noora 28. august 2020, kl 21.16
Need ajad jäävad 20 aasta tagustesse aegadesse, kus läbi ajalehele võis leida endale sõpra, nüüd ehk läbi interneti leiab mõttekaaslasi kuid abikaasa kandidaaati sellisel moel otsida...täiesti mõttetu. Meelehärmi palju, milleks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!