Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida mees tahab?
 
Kati28 04. oktoober 2020, kl 14.06
Hei

Olen üsna nõutu,mis kavatsused on mehel. Nimelt,olen endast pea 10 a vanema mehega koos sporti harrastanud. Tuttavad oleme ligi aasta ja suhtleme siiani. Küsimus siis selles,et mida ta tahab?
Ise olen vallaline,temal perekond ja ise abielus. Küll on ta öelnud,et meeldin talle ja värki. On ka üritanud mind paaril korral suudelda ning aeg ajalt puudutab. Oleme rääkinud,et ma ei taha abielumehega midagi, jään ootama kedagi,kes pühendub ja ma väärt paremat.
Mis te arvate sellest olukorrast,peaksin edasi suhtlema või eemale hoidma?Muidu kutt on tore, kena ja sõbralik.Vajab pidevat naiste tähelepanu.
 
ok, 04. oktoober 2020, kl 14.39
Et sa oled loll, kui endale sellise pagasi võtad. Otsiksin uue spordimehe, kes on samuti vallaline nagu mina või vähemalt lahutab enne, kui meeldimisest räägib. Kui tal veel lapsed on, siis eemaldu. Kuulnud igasuguseid lugusid, mis ei lõppe muidugi kunagi hästi. Teise naise voodist meest ei võtaks, aga kuna sa juba küsid, siis ilmselt sina võtad. Kahju, aga see on elu.
 
Kati28 04. oktoober 2020, kl 14.49
Loll või mitte. Pigem tahtsin veenduda,et see suur viga. Kui juba tuleb rääkima meeldimisest, järelikult tahab enamat. Ei võta ma midagi. Kui ma sellega päri oleks,ma isegi ei küsiks. Aga suurtänu sulle. Lapsed on tal tõesti
 
ok, 04. oktoober 2020, kl 15.12
Mis mõttes veenduda? Minu jaoks on see ülisuur viga, mõne teise jaoks pole see üldse viga. See kas tuleb su seest (öelda ei ja eemalduda) või ei tule. Sinul ei tule, sest sa vajad oma mõistusele kellegi teise arvamust lisaks.
Sa ei ole ju rumal naine, et ei saaks aru, mida tähendavad: suudlemine, puudutamine, meeldivuse tunnistamine. See tähendab, et ta tahab sinuga magada. Kas ta enamat tahab - ilmselt ei. Miks? Tegudes pole ta midagi näidanud. Rääkida oskavad kõik, aga kui peab päriselt ära lahutama ja lapsi jagama, siis oled sina unustatud ja nemad kadunud. Katseta ära. Ütle, et lahuta ja siis oled nõus temaga magama. Ma olen 100% kindel, et ta kaob või leiab kellegi, kes on nõus armukeseks olema.
 
Kati28 04. oktoober 2020, kl 16.03
Ilmselgelt,ilmselgelt. Saan aru,et see täielik tabu midagi abielu mehega teha. Ega ma ei plaaninudki seda ja ka tema teab sellest. Ma ehk selle koha pealt loll,et ei taipa,mis on tema mõtetes. Ütleb ehk ühte,mõtleb teist jne. Ega ma kole naine pole,pealegi on teisigi,kes minuga midagi tahaksid.Eelistan vaid vallaline olla ja olen alati iseseisev olnud.
Tõesti, võtan sind kuulda. Milleks oma elu keeruliseks ajada.Ma ei ole perelõhkuja.
 
ok, kiire vastuse saad :) 04. oktoober 2020, kl 16.14
See ei ole tabu. See on jälk. See mees on ebaatraktiivne ja ebaseksikas. Oma naisele on ta väga seksikas kindlasti. Tema rahuldatuse pärast sa muretsema ei pea. Küll naine selle eest hoolt kannab.

Isiklikult ei taha kellegi huuli, kes on suudelnud teist naist, enda huulte vastas tunda. Ma ei taha teise naise parfüümi enda ninasõõrmetesse. Võib veel detailsemaks minna, aga saad aru küll. Kui minu keha kuulub kellelegi, siis selle kellegi keha kuulub mulle - nii mõtlen mina. Seega ma ei analüüsi, mis toimub nende inimeste mõtetes. Jutt on väga lühike alati. Kas mina või teine naine. Soovitan sul sama proovida ja näed kuidas sa ei kahetse.
Teod tähendavad seda, et ta valib sinu. Soovitaks siinkohal end paremini selgeks teha. Ütle mehele, et sa ei taha teda enam kunagi elus näha (täida oma lubadus, mina suudaksin, proovi, kas sina ka) ja otsi uus spordisõber. Puudutamine - selle eest peaks ta juba ignoreeritavate listis olema. Sa ei ole tema mänguasi ja väärid paremat. Sa väärid head meest, kes sind armastab ja keda sina armastad.

Sa oled piisavalt vana, et teada, kuidas elu toimib. Kui sa tahad lapsi, siis võiks juba mõelda. 28 on juba selline iga, kus võiks kaaluda variante, mis kindlustaksid toimiva perekonna.
 
Kati28 04. oktoober 2020, kl 17.01
Mõtlen ise sama. Sel põhjusel teda tagasi lükanud olengi. Algul ei teadnud ma tema perekonna olemasolustki,kuni küla pealt kuulsin. Tõesti, kui nüüd nii mõelda, siis väärin ma paremat ja ei hakka kellegi teiseks.
Eks ta ole lihtsalt 1 järjekordne libe sell, kellele meeldib naiste tähelepanu ning kui mina talle pidevalt ei olen öelnud ja selgitanud, et käitub valesti. Siis eks see ole tema jaoks veel suurem ahvatlus. Mõte sellest, et talle ei öeldakse ei anna talle rahu ehk. Ma rahulikult olen ja teen oma asja, tema juuresolekul, siis ta järsku "riivab" mu kätt, õlga jne. Kohkun veidi ega pole sellest välja teinud. Siis vabandab nii kuis suudab.
Peab tõesti hakkama tõelist meest otsima, kellega peret luua. Sa nii konkreetne ja olen Sulle äärmiselt tänulik. Päikest!
 
ok, 04. oktoober 2020, kl 17.17
Nii tüüpiline. Seda räägivad nad kõik. Et ma teen siis nii, AGA...
Et see mees on selline, AGA...
Naudid tema tähelepanu ja riivamisi. Tahad teda endale. Tahad teda suudelda ja temaga seksida. Tunned särinat.
Ei, tema jaoks ei ole suurem ahvatlus, kui sa talle eitavalt vastad. Ahvatlus on siis, kui sa talle jaatavalt vastad. Mõtle natuke.
 
Kati28 04. oktoober 2020, kl 17.40
Ehk tõesti,ehk tõesti. Kuid ei taha ma teda tõesti endale. Temaga on pigem mõnus suhelda,aga enamast ma ei huvitu. Eriti veel, kui mees on juba hõivatud. See ei too ju miskit head kaasa ja kannatajaks oleksin ma ise. Mõtlesin,et ta tundub selline, kes harjunud naistepoolse huviga. Kui ma seda talle ei anna, nagu enamat. Selles mõttes.
 
ok, 04. oktoober 2020, kl 18.02
Siis otsib uue. Selles mõttes. Sa pead end eriliseks, aga tuleb alati uus. Naisi on palju. Sina oled 100% armunud ja see on väga halvasti.
 
Kati28 04. oktoober 2020, kl 18.21
Selles on Sul õigus tõesti. Pigem heaga kohe eemale hoida sellistest. :)
Võtan su arvamust tõsiselt kuulda ja ei tee sellist viga. Mingi eneseväärikus ju peab olema.
 
ok, 04. oktoober 2020, kl 18.51
:) ilusat õhtut!
 
Kati28 04. oktoober 2020, kl 18.53
 
Kati28 04. oktoober 2020, kl 19.00
Tegelikult nüüd ma tean, mehel, kel on meeletult suur riist , seda litsim on mees.
Suhu peeretamisega on sama asi - kui uus mees ei oska rämedalt pihustada, siis ikka vana juurde tagasi. Kui aga uuel mehel veel rämedam, siis pole vanaga enam päris see...
 
Õige "Kati28" 04. oktoober 2020, kl 19.02
Kati28 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegelikult nüüd ma tean, mehel, kel on meeletul
> t suur riist , seda litsim on mees.
> Suhu peeret
> amisega on sama asi - kui uus mees ei oska rämedal
> t pihustada, siis ikka vana juurde tagasi. Kui aga
> uuel mehel veel rämedam, siis pole vanaga enam pä
> ris see...

Kõik korras ikka peas?
 
kui tore :) 04. oktoober 2020, kl 19.03
Lasteaed on jõudnud siia.
 
ok, 04. oktoober 2020, kl 20.49
Kui armastuse suurus sõltus peenise suurusest, aga see pole nii. Siis poleks mingit probleemi valikul, rivistad mehed üles ja valid :). Elu vist nii ei ole.
 
Mati28 04. oktoober 2020, kl 22.13
Soovitan proovida sellist nippi. Tüdruku tagumikuaugu vaatamine erutab teatavasti nii 5 korda rohkem kui tupe. Tõmbad kannikad tagumikuaugu lähedalt eemale, et tüdruku kõige intiimsem koht hästi nähtav oleks ning mõtled, kuidas varsti tibi tagumikku panema hakkad ning kuidas tibi tihke tagumikuauk, kui ma lõpetan, pole enam nii tihke midagi. Kuidas pärast kannikad laiali tõmmates on silmaga näha, et see auk on kasutatud, pehme, avatud, läbi kepitud.

Anaal kuulub minu tavalisse repertuaari ning kui ma mõne tüdrukuga voodisse lähen, siis soovin tibi ka tagumikku panna.
 
28 Matit 04. oktoober 2020, kl 22.49
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Aeg lendab väga kiiresti 16. november 2020, kl 08.42
Kati28 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hei
>
> Olen üsna nõutu,mis kavatsused on mehe
> l. Nimelt,olen endast pea 10 a vanema mehega koos
> sporti harrastanud. Tuttavad oleme ligi aasta ja s
> uhtleme siiani. Küsimus siis selles,et mida ta tah
> ab?
> Ise olen vallaline,temal perekond ja ise a
> bielus. Küll on ta öelnud,et meeldin talle ja värk
> i. On ka üritanud mind paaril korral suudelda ning
> aeg ajalt puudutab. Oleme rääkinud,et ma ei taha
> abielumehega midagi, jään ootama kedagi,kes pühend
> ub ja ma väärt paremat.
> Mis te arvate sellest
> olukorrast,peaksin edasi suhtlema või eemale hoidm
> a?Muidu kutt on tore, kena ja sõbralik.Vajab pidev
> at naiste tähelepanu.
Mina kui oleksin naine ja veel 28 ,aastane ,
Kasutaksin kõik lähenemised ära ,,Hiljem võid naine ise kahetseda..
Vaata vanema mehega saab kõike teha,, Sest pole enam poisike
Oskab naisega ka hullata
 
Tõde ongi karm 16. november 2020, kl 21.51
Paljud mehed ei tea, mida või keda nemad soovivad. Ühega seksivad ühes maakonnas ja teistele räägivad vallalise juttu. Kuid valel alati lühikesed püksid jalas. Mida peab sellisest mehest arvama, kes ei julge tõtt rääkida ega oma väärikuse taset? Haige batoon iseloom, kellel puuduvad austus ja lõtvade elukommetega. Kas vikerkaar jääbki alatiseks vahele? Noku püksis ei tee kellesti meest!
Naised, enne õpi meest tundma....lõpuks polegi meest, keda tahta!
 
Kõige õigem Kati28 17. november 2020, kl 12.16
näeb välja selline 60+ vana eskort, kes uneleb preestrist ja igavesti heast väljanägemisest:)
 
Tõdde ja õiigus 17. november 2020, kl 21.03
Parem oleks, kui lapse sündides oleksid asjad korras. Kaevaku seni kraavi edasi!
 
Irw! 18. november 2020, kl 13.21
Kõige õigem Kati28 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> näeb välja selline 60+ vana eskort, kes uneleb pre
> estrist ja igavesti heast väljanägemisest:)

Jaa. Eks kadedus ja kibestumine võtab vanalt rosinamehelt oma. No mitte ei saa teine üle, et temast üle 20a. noorem edukas kaunitar temasuguse vana krõbi tosina aasta eest pikalt saatis ja hoopis endaealise asise preestri elukaaslaseks valis..irw!!
 
rate ohver 20. november 2020, kl 11.30
Kas selle teema taga on homod feinition Tanelite laim? HD Tanelid on homod, kes kõikjal poisse panevad.
 
Alu 20. november 2020, kl 17.15
Aitäh, Tanelpoiss, Sa oled ikka minu pepurõõm :)
 
Teadmisex 21. november 2020, kl 10.35
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Jah 21. november 2020, kl 20.47
On paremaid valikuid, kui SINA!
 
Ja-jah 21. november 2020, kl 22.48
Jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On paremaid valikuid, kui SINA!

Eks ta ole. Pole kellelegi neid naistelehtedes oma hälbega kiimlevaid rosinamehi vaja, olgu nad siis noored või vanad.
 
Kingitud tund 22. november 2020, kl 22.20
Kui nii oled aru saanud? Me räägime veel? Ehk toob hingerahu tagasi. Kuid mitte siin maastikul!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!