Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Paneme kevadel mugulad mulda!
 
44 27. detsember 2020, kl 21.04
Keerulised ajad on kindlasti veel ees, ehk soovib keegi naine nüüd juba maale kolida?
 
44 12. veebruar 2021, kl 21.37
Kevad läheneb
 
kaine 13. veebruar 2021, kl 19.42
Kulla mees, nii need asjad elus lihtsalt ei käi. Ükski normaalne naine, kellel on töökoht, kodu ja vanuses u 40 ilmselt ka laps(ed), lihtsalt ei koli sellise kuulutuse peale kuhugi maale võhivõõra mehe juurde. Kui aga tahad naisterahvastega hakatuseks tuttavaks saada, siis peaksid alustama endast: iseloom, maailmavaade, haridus, huvialad jne. Ainult mugulate peale küll kellelgi silm särama ei löö.
 
44 14. veebruar 2021, kl 10.45
Jaa, mul on kulda! Muidugi mulle meeldib reisida, meeldib end vaimselt täiendada, bakalaureus, mul on firma, palju alluvaid. Aga hing ihkab ikka kevadel mugulad mulda pista, tee mis tahad! Loomulikult võid omada fantaasiat, mida aias veel teha võiks, initsiatiivi! Jah, parem, kui oleksid 30ndates, ega oma elu asemel laenu ja kogu elu selle järgi sättind. Kaine ja üldse karske ka!
 
kaine 14. veebruar 2021, kl 13.43
Aga koli parem linna. Mul on vaja korter remontida. No nii hing ihkab remonti. Loomulikult võid võtta initsiatiivi ja panna laminaadi asemel naturaalparketi.
 
to kaine 14. veebruar 2021, kl 17.34
Sulle 44 ei sobi, sest ta tundub ihne olevat, aga sa tahad, et mees paneks algul parketti oma raha eest ja pärast sind. Tänapäeval on iga töö jaoks spetsialist olemas ja pole vaja kehva kvaliteediga remonti ise teha.
 
kaine 14. veebruar 2021, kl 18.22
Kuni teemaalgataja ei saa aru, mida ta valesti teeb -- et ta otsib endale kaaslast kui VAHENDIT -- niikaua ta jääbki otsima.
 
to kaine 14. veebruar 2021, kl 18.29
Mille poolest sine erined, kui teed ettepaneku panna su korterisse parkett?
 
kaine 14. veebruar 2021, kl 19.33
Selle retoorilise võttega ma püüdsingi teemaalgataja tähelepanu juhtida, mis tunne on tema kuulutust lugeda. Loomulikult ei vaja ma mingit parketipanijat.
 
44 15. veebruar 2021, kl 10.15
Oh neid individualiste! Ega ma Sinu, kaine õietimõistja peale loodagi, kelle jaoks piltlik mugulate muldapanemine on naise ekspluateerimine. Jah, ega tänapäeval enam selliseid perenaisi pole, kes talvevarudele mõtleks. Teietaolistele peab valmis tööülesanded ette näitama ja iga liigutuse kohta lepingud koostama, muidugi ka palk ette? Küll näinud selliseid, kes pinnale sattudes lesima jäävad ja poole aasta pärast nö abieluvara saagima üritavad hakata. Kui koostööd ei ole, siis ei tule kunagi ka poolt kuningriiki. Kujunda siis oma korteri parketimustrit, osta läikivaid asju ja muidugi reisi!
 
elu asemel laen 15. veebruar 2021, kl 10.42
Kuidas nendest sõnadest tuleks aru saada?
 
Kibestunud pärdik otsib orjatari! 15. veebruar 2021, kl 10.48
 
kaine @ 44 15. veebruar 2021, kl 16.44
Meietaolistele? Meietaolistel on oma kodu, aed, sahver, kelder ja talvevarud olemas. Sa oled kellegagi nullist ühise elu alustamisega umbes 20 aastat hiljaks jäänud, aga millegipärast usud, et viga on naistes.
 
88 15. veebruar 2021, kl 17.47
halvustada reisimist, vaat see on kõva tase.
 
44 15. veebruar 2021, kl 18.01
ja Teie olete siin need, kes tavaliselt p__seksist räägite. kibestunud pärdik vist ka läbi proovitud. ilus mees ma muidugi ei ole, aga ma ei tulnud siia teiste ega enda vigadest lugema, ma pakkusin välja heatahtlikku koostöövõimalust, minus oli veel pisut inimesearmastust säilinud. aga kui te olete nii üle arenenud, mida ise siin vahite, ootate, et n__grid kirjutaks? ma arvan siin on mitmeid, kes on neil end paljaks lasknud varastada, aafrikasse ülekandeid teinud, lootmaks printsi saabumisele zamundast. aga jumala eest, mingi talumees on viimane kõnts, kes on omakasu peal väljas, see tuleb juba eos maha tampida! kibestumus seondub ikka enesehävitusliku käitumisega, aga minus on õnneks optimismi piisavalt, ärge muretsege, ma lihtsalt tegin pakkumise, maailm on võimalusi täis
 
88 15. veebruar 2021, kl 18.09
sa ei otsi naist, vaid koduabilist, kes peab aitama sinu sukasäärde raha korjata.
 
40 15. veebruar 2021, kl 21.14
Mida külvama hakad?
Vaatan just oma seenevaru üle, et mida juurde tellida ja mida üldse see suvi kasvatada. Kas oled companion plantingu usku või paned peoga väetist? Mõtlen, et sel aastal proovin okrat ja lufat kasvatada. Pole kindel kas õnnastub, aga selline mõnus hasart tuleb sisse ja silma paneb särama, kui õnneks läheb.
 
seemnehuvilistele 16. veebruar 2021, kl 08.20
Välismaalt ei tasuks seemneid tellida, sest kauba peale tulevad kaasa Lusitaania teeteo munad või midagi sarnast ebameeldivat
 
Abistav ader ihade põllul (40) 16. veebruar 2021, kl 09.25
Hästi ader künnab vagu
üles küntud saab see pragu
ja kui pikalt hullatud
saab seeme sisse külvatud

Tahan tunda sinu keha
midagi võiks praegu teha
olen valmis iga kell
sest mu püksis laetud relv

Mõnuga su kaevus sumpan
ihumahlad välja pumpan
kimab sisse spermauss
nagu maanteel autobuss

Aitab iseenda lüpsist
parem murran sind kui küpsist
igatsen su ihusse
tunglen jalgevahesse
 
kaine 16. veebruar 2021, kl 16.13
Mul on maamehest lihtsalt kahju. Ta on oma mõttemustrites nii kinni, et tallab järjekindlalt sama reha peal. Kui inimene on sada korda rehavarrega vastu pead saanud, siis hakkab ta vihkama ja süüdistama rehasid, luudasid, naisi, neegreid jne. Selle asemel, et teha samm vasakule või paremale. Üks võimalus on muidugi see, et ta käitub alateadlikult nimme ebaproduktiivselt. Sest ta tegelikult ei soovigi muutust. Sest ta kardab.
 
44 16. veebruar 2021, kl 19.24
N i k u üksi kui sa nii tark oled, :((((
 
Vargamäe Andres 17. veebruar 2021, kl 09.43
Kardab mida? Samm vasakule või paremale on ju soo. Kapitalstlik-hedonistlik mülgas!
 
40 17. veebruar 2021, kl 09.51
Kui meie maamehel on sedasorti talu, siis ma olen kohe kohal!?!
https://www.youtube.com/watch?v=afl4F_bWUJI
 
44 17. veebruar 2021, kl 10.44
Palju vahvam häärberi.

https://www.youtube.com/watch?v=M3QFR-8a1ug&feature=push-fr&attr_tag=i3Fo_9WNgW5o2-Ip%3A6
 
44 18. veebruar 2021, kl 14.58
Ikkaikka, krunt massap pool miljooni!
 
44 20. märts 2021, kl 19.38
no kas keegi on saanud vahepeal n__gritemaal ka käia tõelist elu nautimas?
 
44 22. aprill 2021, kl 10.04
kobestasin vahepeal aiamaa ära, kes käpp on?
 
Eit maalt 22. aprill 2021, kl 12.16
Mul juuba kõik külvatud, aga tänud abi pakkumast!
 
to 44 22. aprill 2021, kl 19.08
mis probleem sul nende neegritega on, naine jättis su mõne neegri pärast maha?
 
44 23. aprill 2021, kl 12.27
ei ole midagi nende vastu, eksootilised m_nnid meeldivad ju eestlannadelegi, olen ühele tuttavale n_ _grile öösel isegi aitand purjus blondiini otsida ja seni tolle köögis tukkunud, kuni asjatoimetused. naabrimehel on ka n_ _ger ja väga rahul, pidi pailju asjalikum olema kui eestlannad. saatke palun n_ _greidki!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!