Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Paneme kevadel mugulad mulda!
 
n33g3r 24. aprill 2021, kl 16.25
See käib nii:

1) käid kodust väljas ja suhtled erinevate inimestega
2) nende inimeste seas on ka naisi
3) suhtled nende naistega, lihtsalt
4) kui veab, siis mõni naine tundub sümpaatne
5) kui veel rohkem veab, tundud sina talle ka sümpaatne
6) "võiks kokku saada, kohvile minna?"
7) käite kohtingutel
8) kui koos on tore, siis hakkate rohkem koos olema
9) kui koos on nii tore, et võiks kokku kolida, siis hakkate vaatama, kuhu võiks kokku kolida

See ei käi nii:

1) tunned, et tahaks seksi- ja koduteenindajat
2) paned vastava kuulutuse välja
3) võõrad naised robinal tulevad
 
44 24. aprill 2021, kl 22.05
tänan suunamudijat n33grit, nüüd ma siis tean, et maailm on ikka täitsa p..., me esivanemad tegid kõike valesti, hoopis nii on jah õige, et kõik jätavad omad talud maha ja lähevad justkui n__grid kummipaadiga elumerele, et kuhupoole armastusetuuled puhuvad eksole, vähemalt naine ei jää eluaeg kodus irisema, et ta oleks mingi taluteenija ;P nojah, naistekas
 
n33g3r 25. aprill 2021, kl 00.36
Esivanemad elasid üldse teisiti, neil ei olnud elekrit ega internetti ega kommunaalmakseid ega ravikindlustust. Praktiliselt kõik majapidamises vajalik toodeti ise, pool aastat käidi paljajalu, koolis käidi kolm talve, lapsed surid karjakaupa nakkushaigustesse, naised surid nurgavoodisse ja mehed olid 25 aastat kroonus. See aeg on lihtsalt möödas: Kui üritad kangekaelselt esivanemate moodi elada, siis lähebki nii, et ega eriti ei lähe.
 
44 25. aprill 2021, kl 10.00
selleks need kommunikatsioonid ongi, et naisi inspireerida, kuikuskil on veel paremad võimalused ravikindlustuse kasutamiseks, kui Eestis? palju õnne neile eneseotsijatele, kes praegu nt Indias on! tinderist vaatan, et naiste moto travel as more as possible on valdav viis maailm p keerata, jõudu teile
 
to 44 25. aprill 2021, kl 10.05
mis sinu missiooniks siin planeedil peale naiste solvamise?
 
n33g3r 25. aprill 2021, kl 10.27
See reisimise teema tuleb kogu aeg üles, mis värk sellega on? Naised tahaks reisida, aga sina ei raatsi raha kulutada ja kardad tundmatuid olukordi? Siis ütlegi naistele, et sa ei reisi põhimõtteliselt, keskkonna säästmiseks :D
 
44 25. aprill 2021, kl 13.05
Oi tere, aga ma ju otsingi mahedat naist, kes pakutud tegevusega siin vabatahtlikult toimetada saaks. Nad on kusagil olemas kindlasti! Kedagi teist ei ole sunnitud! Jah, seekord ei otsita urruperverte, see solvas kedagi? Mingi solvund feministeerium peale materdama lendab, tead, see ongi muidugi veider koht, aga ei kanna enam oma funktsiooni. Mis missioon sellel lehel siis on? Maailmapäästmine maalähedaste meeste eest? Maailma saab te arust päästa ainult hedonismi ja omodega, nagu just telekast näitas?
 
kohioinas Alu 26. mai 2021, kl 09.07
Panin kevadel mugula urruauku, juba hakkas õitsema. On siinsetel peeniusepsühholoogidel selle fenomeni kohta mingi teooria?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!