Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida enda kõrvale head meest
 
Stina K 28. detsember 2020, kl 11.05
Tere. Eks minagi olen piilunud paljudesse kohtadesse ja teda, keda otsin, ei leia. Tihti otsivad mehi naisi vaid seksi pärast. Mina sooviks leida head sõpra ja kaaslast. Elan Tallinnas. Vanust on 48 aga ise veel ei tunne seda, loodan, et välimus ka ei reeda sellist vanust. Mulle saad kirjutada stina.kadakas@gmail.com
 
kahju ,Et Tallinna naine 02. veebruar 2021, kl 11.00
Stina K Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere. Eks minagi olen piilunud paljudesse kohtades
> se ja teda, keda otsin, ei leia. Tihti otsivad meh
> i naisi vaid seksi pärast. Mina sooviks leida head
> sõpra ja kaaslast. Elan Tallinnas. Vanust on 48 a
> ga ise veel ei tunne seda, loodan, et välimus ka e
> i reeda sellist vanust. Mulle saad kirjutada stina
> .kadakas@gmail.com
Tead naine--- Tartus saaksid kohe mehe.
Oleksin hea sõber ja selline kaslane ,kes palju liigub looduses ringi
 
kampsik 02. veebruar 2021, kl 14.07
Tartus ja mehe? Need on kõik kinni, mis sa udutad..
 
vaba mees ,ikka Tartus 05. veebruar 2021, kl 16.11
kampsik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tartus ja mehe? Need on kõik kinni, mis sa udutad.
> .
Kampsikule Vastan...Siiski ei uduta, kui just seal vanglas kinni ei istu,
Tänaval olen palju vallalisi mehi näinud , sõber 37,aastane otsib ka ammu perenaist
 
pullover 05. veebruar 2021, kl 18.59
Kuismoodi tänaval need vallalised mehed silma paistavad? Kõnnivad ringi, silt otsaees? Ikkagi udutad.
 
Nii palju sooviks öelda 05. veebruar 2021, kl 20.09
Unistus on ilus amet, ainult raha sisse ei too.
 
kampsun 05. veebruar 2021, kl 20.10
Tahtsin sama öelda...kui paljusid sa tead, kelle tutvumislugu saab alguse tänavalt? Mina küll ei tea. Peaks olema pikem kontakt, kasvõi kirikus, rongis, reisil, mingil koolitusel, töö juures. Tänaval hakkad tutvuma, jõuab nurga tagant abikaasa järele mehele. Tartus on liiga noored või juba pereisad.
 
pullover 05. veebruar 2021, kl 21.34
Tartus, nagu ka igal pool mujal, on igasuguseid mehi ringi liikumas. Kui arvad, et ei ole või ei leia, otsid lihtsalt valest kohast.
 
Hee 06. veebruar 2021, kl 19.43
Otsid head sõpra ja kaaslast-mis sul siis viga on, et seksi ei otsi?? Tegelt oled 77?
 
pullover 06. veebruar 2021, kl 21.18
Kaaslasega ei saagi seksida? Peab kohe ainult sekspartnerit otsima? Palju Hee-l omal vanust on?
18 ikka täis?
 
Nii palju sooviks öelda 06. veebruar 2021, kl 22.17
Ilma otsimata leiab ka....
Ainult kas leitu on hingeliselt sobiv? Kas tekib keemia? Leidmine on nagu lotovõit, tuleb ootamatult. Edasi on juba enda teha...koht polegi oluline. Oluline lihtsalt mõtlemata vaja kodust välja tulla. Nii lihtne ongi armastust leida.
 
Nii palju sooviks öelda 06. veebruar 2021, kl 22.27
Jää sulab igal pool, ainult soojendaja peab õige olema. Ise Tartust ei otsi, üldse ei otsi.
 
pullover 07. veebruar 2021, kl 17.03
Otsida polegi tarvis. Kõik, mida vajad, tuleb ise su juurde. Varem või hiljem. Reeglina natuke hiljem. Sellepärast kukutaksegi rapsima ja otsima. Selmet ära oodata ja siis ära tunda.
 
Jää-August 09. veebruar 2021, kl 11.37
hea mees on kalal
 
.... 09. veebruar 2021, kl 20.33
Haug too mulle...
 
miiizik 02. märts 2021, kl 15.06
Kes ei otsi, see leiab.
 
LadyK 03. märts 2021, kl 15.36
Kui Tartus on selliseid mehi, kes vastavad otsitav kriteeriumitele, siis mis nii viga! Pole see Tartugi ju teab kui kaugel. Kui kellelgi keegi selline silmapiiril, siis viige nende kontaktid kokku ja äkki üks kord ajaloo jooksul täidab ka see tutvumisportaal oma tegelikku eesmärki ja saabki reaalselt tutvuda. Tasub proovida ehk endalgi.
 
Elu läheb edasi 08. märts 2021, kl 09.01
"Kuidas ma saaksin kiiresti suveks saledaks?"

"Söö puuvilju!"

"Missuguseid puuvilju?"

"Pesemata..."
 
vaata tagasi 08. märts 2021, kl 10.54
mees läheb tartus alkopoodi, ostab kastidega viina kokku. jõllitavale turvale nähvab, et ega ma peo jaoks varu, ikka endale, olen jota.
 
Tambet.Ment 12. märts 2021, kl 12.57
Tere! Olen olemas sinu jaoks.
 
rosenbaum 18. mai 2021, kl 22.57
Olen TALLINNA inimene.Kui sobib saadke sõnum nr. 55651651.
Resihuviline kord aastas,põhiliselt põhjamaad,kaotanud abikaasa,olen 63-aastane,sportlik.
 
M44 29. mai 2021, kl 00.55
Maapoiss otsib "tugiisikut" ;)
 
Alu 14. juuni 2021, kl 19.07
Kas 73 kümbine mikroviineriga ja avara urrukaga vitaalne härra ka Sobiks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!