Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvus
 
mees, 42 tln 08. aprill 2016, kl 18.54
Tutvun korraliku ja saleda naisega Tallinnast, kes omab ka kassi.
 
:) 08. aprill 2016, kl 19.58
Nagu mulle kirjutaks, aga ma Tallinnast väljaspool ja meestes pettunud, võta üks ja viska teist :)
Kas peab Tallinnast olema?
Tegelikult näitab loomaarmastud, et tegu on heasüdamliku ning hooliva inimesega :)
Miks sul on vaja, et naine kassi omaks?
Palun lisa ka enda pikkus ning perekonnaseis, ei ole ju mõtet hakata looma midagi, mis juba algselt võib olla läbikukkunud.
 
Päike 08. aprill 2016, kl 20.16
Mul on kaks kassi,olen korralik ja sale naine Tln.:)
 
:) 08. aprill 2016, kl 20.20
No siis on teemaalgatajal valikut, mina olek ka sale
 
Aluu 08. aprill 2016, kl 20.35
Mees,võta mind, ahuu!
 
mees, 42 tln 08. aprill 2016, kl 21.29
Palun nimed ka kirja panna ja fotod lisada.
Siis on kergem otsustada.
 
Prn 08. aprill 2016, kl 21.51
Mind huvitaks sale naine väljaspoolt Tallinna, parem veel kui ta jääks ca 130km lõuna poole. Loomaarmastus oleks hädavajalik, sest siis võiks vaba mees ka armastust loota...;)
 
Tiina 08. aprill 2016, kl 22.32
mees, 42 tln kirjutas:
Palun nimed ka kirja panna ja fotod lisada.
Siis on kergem otsustada.
________________________________________________
Mine tutvumiskeskusesse ja vali keda süda lustib.Seal pildid ka juures urvakil persega. Lase minna, mis siin kolistad, kus paar vana hinge jäänud.
 
:) 09. aprill 2016, kl 00.26
Jään ikka ligemale pealinnale kui 130 km :)
Aga loom on täiesti olemas ja kulla Tiina, sina ehk oled üks paar vana hinge, kuid mina isiklikul olen autorist rohkem kui paar aastat noorem, seega ära üldista.
Mees 42 tln, valid ka veel, nagu ilma pildita tutvuda ei sobiks. Mingis eas tuleks inimesi valima hakata siiski isikuomaduste ning ühiste väärtushinnangute järgi, kui mitte, võid end paari aasta pärast taas leida olukorrast, kus tuleb delfi foorumi kaudu kaaslast otsida- kas sina siis ei vajagi oma ellu kindlustunnet?
Mina hetkel kaaslast ei otsi, uusi tutvusi aga küll ja kui see õige peaks minu ellu saabuma, siis minu loomakest tuleb samaväärselt armastada kui mind ja väärt mees on iga naise poolt alati hoitud ja jumaldatud, aga sellisel juhul peaks meeski oskama panna naist tundma tema kuningannana.
Nii, aga kes tuleks minuga homme välja, tantsima, tln?
 
Marju 09. aprill 2016, kl 19.32
Mees läks vist kassi püüdma, naised ei anna kätte :)
 
to marju 09. aprill 2016, kl 19.53
mis teha kui naised on nii pipra.vitud siin kodumaal, ennem kuivab elund ära kui kätte annab..
 
see on see 09. aprill 2016, kl 20.05
et mehed ei oska läheneda naistele õigesti.
 
mõelda võib 09. aprill 2016, kl 20.07
Kui seks klapib siis annan kätte. Ja mees peab ilus ka olema.
 
ei eruta 09. aprill 2016, kl 20.10
Ei oska jah, käitumine nagu poisikesel. Kuigi mehe vanus on passis.
 
ma ka mõtlen to mõelda võib 09. aprill 2016, kl 20.10
Mis mõttes? Ennem annad kätte ja siis hakkad ilu analüüsima? Blondu?
 
mõelda võib 09. aprill 2016, kl 20.26
Kui mees ilus ja atraktiivne minu jaoks ei ole siis ei saa enamat midagi. Nii on lood.
 
ma ka mõtlen to mõelda võib 09. aprill 2016, kl 20.41
ise oled seega nagu põhjanõid, hambutu ja kongus ninaga ning jalad ja kube karvased. super.
 
mõelda võib 09. aprill 2016, kl 20.51
Ega sina endast ei räägi? Pole sa suurem asi voodis? Nii on partneri jutt sinust. Ja hambaarsti võiksid ka külastada. Või meeldib sinu naisele seksida mehega, kellel pole hambaid suus?
 
ma ka mõtlen to mõelda võib 09. aprill 2016, kl 21.03
kes see endast räägib niimoodi? siinsed naised ehk? või oled erand?
 
mõelda võib 09. aprill 2016, kl 21.08
Minul on kõik korras ja pole vaja muretseda. Ainult sinuga pole kõik korras ja ilmelt ei saagi kunagi korda!
 
ma ka mõtlen to mõelda võib 09. aprill 2016, kl 21.20
ahh niimoodi kohe. ei usu nagu seda viimast, olen muidu vinks-vonks poiss, leiaks vaid normaalse naise, kes poleks vägivaldne ja oleks ainult normaalne...
 
ppppppp 09. aprill 2016, kl 21.33
Hullud kõik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!