Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naist nagistama
 
Peeter Tallinnast 27. märts 2021, kl 01.59
Tutvun ilusama poolse naisega kes võiks teatud päevadel tulla minuga nu...ssima. Võiksid olla Tallinnast igati karvad maha aetud ja sekspesus. Kütan sulle sisse nii, et tuss lehvib.
Orgasm kindel
 
Jaa 27. märts 2021, kl 22.16
Kahju,et sellist meest nagistada keegi ei soovi. Kas Eesti mees ongi nii labane? Ei soovi tunda ega midagi kuulda sellistest!
 
ära üldista 28. märts 2021, kl 10.39
Jaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahju,et sellist meest nagistada keegi ei soovi. K
> as Eesti mees ongi nii labane? Ei soovi tunda ega
> midagi kuulda sellistest!

väärakaid on igas rahvuses mehi ja naisi
 
See pole mängimiseks 28. märts 2021, kl 13.32
Nii mõnigi võiks käitumiskoolituse läbi teha ja alles siis siia sebima tulla. Tekst ise ajab juba oksele. Sellistele tulebki öelda, et ei sobi ja kõik. Seega otsi uus!
Ilusat ja tarka kaaslast soovivad kõik aga ise tuleb enne enda kallal tööd teha!
 
44 28. märts 2021, kl 16.37
Aga mugulate muldapanemine kevadel on veel rõvedam ja madalalaubalisem! Tahaks muidugi teada, mida kirjutavad need USA sõjaväelased, kellele eesti naised sadu tuhandeid saadavad 8))) Fuck you all!
 
to 44 28. märts 2021, kl 18.46
44 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga mugulate muldapanemine kevadel on veel rõvedam
> ja madalalaubalisem! Tahaks muidugi teada, mida k
> irjutavad need USA sõjaväelased, kellele eesti nai
> sed sadu tuhandeid saadavad 8))) Fuck you all!

ohutum on kelmidele raha saata, kui sinuga koos mugulaid mulda panna.
oled ise analüüsinud, miks naised sind ei taha?
 
44 28. märts 2021, kl 20.27
olen: pole mul hivi ega tripperit, ei joo, tüssa ega peksa naisi, p__sxi ka ei harrasta, aga vat "elu rikun ära", lõhun Su lootuse leida internatsionaalne kabi, kelle kulul halvast Eesti kliimast eemal oma laisku ja rasvunud konte peesitada
 
h.v. 28. märts 2021, kl 21.18
Kui sa naisi ikka nii väga põlgad, no leia siis endale teine samasugune virk vanapoiss, kellega koos mugulate ja muuga askeldada. Vaba ühiskond, ei pea ju enam teesklema.
 
See pole mängimiseks 28. märts 2021, kl 22.11
Viiruse tõttu reisida ei saa aga turakat võime mängida, kui aega saab!
 
ˇto 44 28. märts 2021, kl 22.18
44 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen: pole mul hivi ega tripperit, ei joo, tüssa e
> ga peksa naisi, p__sxi ka ei harrasta, aga vat "el
> u rikun ära", lõhun Su lootuse leida internatsiona
> alne kabi, kelle kulul halvast Eesti kliimast eema
> l oma laisku ja rasvunud konte peesitada

milleks sulle naine, kes mõttetult su raskelt teenitud raha raiskab. odavale orjatööle on ukrainlased sobilikumad ja esimene lennukitäis juba kohal.
 
44 29. märts 2021, kl 10.13
mõtetut naist ikka ei nagistaks, tõsi. praegu on vast Rataskaevu tn licidel ka soodukad, kui selles elu mõte seisneks. ikka sellist, kel käed ja pea töötavad, mitte lihtsalt kulla riputamiseks. muide ukrainlaste maaletoojateks on enamasti need "väenaised", kes maasikaid kasvatavad, ning suurest inimarmastusest omainimesi suure raha teenimisest säästavad, ning puhtast humanismist tööd pakuvad
 
to 44 29. märts 2021, kl 11.00
44 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mõtetut naist ikka ei nagistaks, tõsi. praegu on v
> ast Rataskaevu tn licidel ka soodukad, kui selles
> elu mõte seisneks. ikka sellist, kel käed ja pea t
> öötavad, mitte lihtsalt kulla riputamiseks. muide
> ukrainlaste maaletoojateks on enamasti need "väena
> ised", kes maasikaid kasvatavad, ning suurest inim
> armastusest omainimesi suure raha teenimisest sääs
> tavad, ning puhtast humanismist tööd pakuvad

sinu postituses on nii palju kibestumist ja rumalust, et naised käivad sinust kauge kaarega mööda. ainult väga rumal ja endas mitte lugupidav naine tuleks sinu juurde ja taluks sinu naisi alandavat käitumist.
 
Anzeelika 29. märts 2021, kl 11.26
Vat see kuulutus on iga naise unistus! Peeter on iga naise unistus! Wooow!
Kas Peeter naisele veini ka pakub? Vähemalt Bocki õlutki?
 
Tundub 29. märts 2021, kl 19.08
et Peetrile lihtsalt ei meeldi rumalad ja rasvunud naised.
 
Anzeelika 29. märts 2021, kl 20.25
Tark ja peenike naine tahaks siiski viisakamat meest kui Peeter. Jumal teab, mis haigused tal küljes on...
 
See pole mängimiseks 29. märts 2021, kl 20.41
Sellist tõesti ei vaataks ega soovi!
 
44 29. märts 2021, kl 20.44
jah, mees, ära ole nagu Peeter, et kütad niiet tuss lehvib, pane ikka naine maad kündma, siis on orgasm kindlustatud!
 
Toomasmm 29. märts 2021, kl 21.18
Kas Rataskaevu tn on miski tasuliste naiste asutus?
 
Leidub 02. aprill 2021, kl 12.02
On igasuguseid naisi, selliseid kes peavad lugu n.ussimisest ja tahavad mehe kulul veini juua.
Need kellel välimust pole ongi siin kibestunud vanatüdrukud ja neile ei anta suhu ka.
 
Anzeelika 02. aprill 2021, kl 19.59
Vahi aga, suhu andmine on kompliment nsisele?
 
kepi Kalle 04. aprill 2021, kl 10.04
Anzeelika Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tark ja peenike naine tahaks siiski viisakamat mee
> st kui Peeter. Jumal teab, mis haigused tal küljes
> on...

Küll Sinuga müraks voodis.........
 
Viimasele 04. aprill 2021, kl 12.52
Unista edasi, Kallike!
 
Anzeelikale 04. aprill 2021, kl 12.59
Viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Unista edasi, Kallike!

Ega ma unistagi, tuleb aeg kui ronid ise otsa.
 
Sina ei tea ju midagi, vana jõgi 04. aprill 2021, kl 18.05
Mõni kindlasti aga enamus mitte. Sellist aega enam ei tule. Sellises vanuses on kõik paigas aga kas sinul? Kui oma pole ligidal siis teisi ka ei soovi. Sinul jääbki õige leidmata. Keegi ei jää sind 10ks aastaks ootama, 11 juba möödas!

Kuula seda laulu!
 
Anzeelika 05. aprill 2021, kl 12.51
Kas siin kirjutavad vaimuhaiged?
 
Nii on 06. aprill 2021, kl 20.44
Kui ennast mõtled vaimuhaiguse all? Siis jah, sina ju eladki siin...ja mitte vähe!
 
Alu 26. mai 2021, kl 09.30
Karvad ajasin enne pensipäeva maha, selspesu on juba seljas. Kusenahk kenasti poolpehme, tule ja küta tagumikku nii et kotid lehvivad!
 
Rosinamees 26. mai 2021, kl 12.40
Olen optimistlik hallipäine vanem ülekaaluline meesterahvas. Soovin tutvuda nooremapoolse mehega, kes mind jõuliselt rosinasse prõmmiks. Olen 64 a. ja 1.68 pikk.
Tollipikkune hõre kitsehabe viltu lõua otsas (mujal ei kasva). Loomulikult p l e s s p e a, mõnede hõredate karvadega kõrvade taga ja kuklas.
Till pisike nagu krimpsus rosin hõredate karvade vahelt piilumas. Keha, eriti kannikad ja nende vahe, loomulikult karvutu, kui käeseljad ja varbad välja arvata.
Samuti on mul moekad hambad, mis meenutavad pruuniks pigitunud ja osalt murdunud rehapulki. Mõni küll ütleb, et need levitavat samasugust l e b r a t, nagu mu luuavõru moodi rosingi.;)
 
Alu 14. juuni 2021, kl 19.35
Mul krimpsus kerad
Veninud on rosin
Mu magus peerupauk
On nagu armusosin
 
Ants22 16. juuni 2021, kl 12.59
Mu meelest pole keegi siin ylalpeetavat otsinud, "progressistid"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!