Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Rahulikku ja tagasihoidlikku neidu
 
Julio 15. aprill 2016, kl 13.04
Rahumeelne ja vaikne kolmekümnendates noormees soovib leida samasugust armast kaaslast naiste seast. Peamine on sisemine ilu ja usaldus. Pehmus on seksikas. Vaimustusest ja äratundmisest kire süttimine on parim asi. Kirjuta mulle kohe!
 
Sinilille aeg 15. aprill 2016, kl 13.51
Kas lähme sinilillele?
 
Salme 72 15. aprill 2016, kl 13.59
Miks kohe kirjutada? Millest selline kärsitus? Mina miskit uisapäisa ei otsusta, seda enam, et Augusti surmast pole veel 3 nädalatki. Mul ikka võtab aega otsustamiseks, aga muidu olen rahumeelne, vaikne ja sisemiselt ilus.
 
Salme 72 15. aprill 2016, kl 14.02
Ja oma aastatest näen tunduvalt noorem välja. Kohalikus Kalamaja nurgapoes küsitakse vahel isegi passi, tavaliselt siis kui müüja ise laksu all on.
 
;) 15. aprill 2016, kl 14.03
Vana oled , Salme?!
 
Salme 15. aprill 2016, kl 14.08
 
to Salme 15. aprill 2016, kl 14.39
Sul on nägemine juba kehva või ajuprobleemid? 30-ndates naist on vaja.
 
Salme 72 15. aprill 2016, kl 14.55
Kes siin nüüd ohmu on? Tal vaja samasugust rahumeelset ja vaikset lambukest. No ja siis kui lambuke on vahepeal vanaks lihaloomaks kasvanud? Sisemiselt usaldav ja ilus olen ikka edasi. Minus näiteks süttis kirg ja äratundmine. Pealegi on põhiseadusesse sisse kirjutatud, et kedagi ealistest iseärasustest lähtuvalt diskrimineerida ei tohi. Seega ajame nüüdsest Julioga liini.
 
Salme 72 15. aprill 2016, kl 14.58
Ja Julio, kuhu esimesel deidil suundume? Turule odavaid juurikaid ostma või sinu vanematega tutvuma?
 
Salme 72 15. aprill 2016, kl 15.28
Julio, sa ära muretse, et su ema mind nähes südari saab. Ma panen ikka miniseeliku ja maksimaalse dekolteega muhu mustriga sellise korseti ja rinnahoidja vahepealset asjanduse selga, lisaks teen tutanhamoni meigi. Selle taga pole nägu, ammugi siis vanust näha. Üldilme saab olema selline, mida võib ka kõige närvilisemale emale ette näidata.
 
Salme 72 15. aprill 2016, kl 15.50
Julio pani millegipärast plehkat, huvitav miks? Eks ma sebi siis naabri Eduardi edasi. Viimati taarapunktis kohtudes oli teine eriti äksi täis. Kohe väga ilusa liigutusega lennutas õllepudeleid automaati. Tahtis vist oma treenitud biitsepseid näidata.
 
ai,ai 15. aprill 2016, kl 15.53
Salme ajas need paar meestki delfist minema :)
 
Salme 72 15. aprill 2016, kl 16.03
Ma ei märganudki, et huulioid siin kaks oli. Raudselt oleksin siis kindlakäelisemalt tegutsenud. Kelle tutvusmisplaanid kogemata nurjasin, neile võin Eduardi laenata. Üks ilusa hingega inimena. Ja kuidas ta veel taarat korjata oskab!
 
Pärja * 15. aprill 2016, kl 16.16
Huulio nagu Salme nimetab on ju sinilillepoiss, selle võiks ära naksata küll, Salmele käib Eedik kõll :)
 
Pärja * 15. aprill 2016, kl 16.19
Ossa, nüüd jäi eelmises postituses kaks koma panemata, tembeldatakse ju kohe kirjaoskamatuks ja ei siis kõlba enam tutvuda.
 
Bonham 16. aprill 2016, kl 01.06
Salme, kas Coregaga proteesid suulakke kinni liimitud? Siis võib turule minna küll, laupäev ju turupäev.
 
uus meetod 16. aprill 2016, kl 18.04
bonhamil, kes ta siin enne oli?; käivad proteesid tõmblukuga.
ikkagi lihtsam ju.
 
Bonham 17. aprill 2016, kl 00.20
uus meetod, enne olin sinu ema! Sul tõmblukkproteesides suured teadmised, tähendab selline plastmass sul suus ongi. Ma pole enne selliseid näinud, teised arvatavasti ka mitte, äkki venitad lõuad lahti, teed klõpsu Smenaga ära ja postitad meile väljanäituseks?
 
misasi see smena on? 17. aprill 2016, kl 18.35
sa bonham, mugavuspagulane, seletad ehk, misasis see smena veel on?
 
Bonham 17. aprill 2016, kl 21.02
mugavuspagulane oled ju sina, kui ei tea, mis on Smena.
Vahi pilti ehk saad aru, tobu!

http://vanavaraantiik.ee/64-pos_thickbox...
 
kas on kohustuslik 18. aprill 2016, kl 05.16
kas on kohustulik teada, misasi on smena. see siis käib nagu sinu vanusega kaasas?

miks see, kes smenat ei tea, on tobu? mis seos sel smenaga on?
 
minge 18. aprill 2016, kl 08.10
turule oma smenaga, Miku tahab ju tutvuda!
 
Bonham 18. aprill 2016, kl 13.25
sinu vanusega peaks kaasas käima elementaarne teksti mõistmise oskus... et sul see vanus pidevalt ette jääb, siis sellest järeldub, et oled oma eaga sealmaal, kus oskused pudenevad nagu proteesid Corega liimita. aga ära sellepärast südant valuta, igaüks jõuab kunagi selleni, sina jõudsid lihtsalt teistest palju varem!

kas on kohustuslik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas on kohustulik teada, misasi on smena. see siis
> käib nagu sinu vanusega kaasas?
>
> miks see
> , kes smenat ei tea, on tobu? mis seos sel smenaga
> on?
 
kas ainult smenaga saab tutvuda? 18. aprill 2016, kl 16.52
kas ainult smena omanikud saavad tutvuda siin? kuna bonham seda nii on siia reegliks teinud?
mis su nimi siin eelmine nädal muidu oli? bonham nüüd kah mingi nimi ju pole.
 
sinine silm 18. aprill 2016, kl 17.00
sinililled varem või hiljem sinisilmad...
 
kas smena omamine teeb õnnelikuks? 18. aprill 2016, kl 17.04
kas bonham on õnnelik, et tal juba on smena? või see on just puudu tema täiuslikust õnnest?

vaniljeküünlad pidid kah õnnelikuks tegma, kui õigesti ja õiges kohas põletada.
 
Bonham 18. aprill 2016, kl 17.31
ära aja seosetut juttu, keegi ei mõista sind.

oled sa kade, et mul on nimi ja sul pole? oled ikka päris vaimuvaene, kui ainult küsimusi suudad omale nimeks panna. aga ma ju ütlesin sulle juba, et eelmine nädal olin sinu ema, sinu ema nimi oli, kas ei pannudki tähele?

kas ainult smenaga saab tutvuda? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas ainult smena omanikud saavad tutvuda siin? kun
> a bonham seda nii on siia reegliks teinud?
> mis
> su nimi siin eelmine nädal muidu oli? bonham nüüd
> kah mingi nimi ju pole.
 
Bonham 18. aprill 2016, kl 17.31
milline kokkusattumus, et sellest juttu teed! ma leidsin täna sahtlipõhjast ühe imeliku riistapuu, mille peal kirjas "CMEHA". ära suurest kurvastusest nööri päris kaela pane...

kas smena omamine teeb õnnelikuks? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas bonham on õnnelik, et tal juba on smena? või s
> ee on just puudu tema täiuslikust õnnest?
>
> v
> aniljeküünlad pidid kah õnnelikuks tegma, kui õige
> sti ja õiges kohas põletada.
 
põleb leegiga 18. aprill 2016, kl 17.33
no kui neid lõhnaküünlaid bonham kannkate vahel põletab, on ju tegemist mälestutest kustumatu pildiga.. pildi tegemiseks võib kasutada ka smenat.
 
vanainimese elamises.. 18. aprill 2016, kl 17.34
no eks bonham vanainimese elamises olegi igasugust kola. vaata et vana lehm lesk kuskil ei põõnuta. kõike juhtub. on ennegi juhtunud, enne smena, siis vana lehm lesk...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!