Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Lihtsuses peitub võlu.
 
Ilus naine 23. aprill 2016, kl 17.51
Tutvun lihtsa mehega,lihtsamast lihtsa.
 
võta alu 23. aprill 2016, kl 17.55
 
võta võta 23. aprill 2016, kl 17.56
tark naine sellist nime ei võtaks
 
naine mustas 23. aprill 2016, kl 17.57
Kas Alu on lihtne mees?!?
 
võta alu 23. aprill 2016, kl 18.00
alu on alu, mitte midagi rohkemat.
 
ilus naine 23. aprill 2016, kl 18.06
kas siis on lihtsaid mehi.
mees peab olema,puhas nii seest kui väljast,viisakas,hooliv,hea südamega,tolerantne,siiras,elujanuline,truu,kes oskab elus rahaga ümber käia ja pole kooner,kirglik,tasakaalukas,sõbralik.
töö pole tähts olgu või kraanajuht või marsajuht:)
 
Võlur. 23. aprill 2016, kl 18.30
No vot.

Algul võib olla lihtne, aga nüüd selgub, et peab ebainimlikult lihtne olema, sorry, ebamehelikult lihtne.
 
ilus naine 23. aprill 2016, kl 18.42
Võlur,kas võlud ära?
 
Võlur. 23. aprill 2016, kl 19.03
Ma ei ole võluja, vaid (lihtsalt) võlur. Siin on väike vahe. võid ju proovida.
 
sinust noorem 23. aprill 2016, kl 19.18
võlur kõlab huvitavalt...;)
 
ilus naine 23. aprill 2016, kl 21.48
Olen harjunud vastupidisega.
Ilusate inimeste harjumus kui on välimust ja olemust siis on elu ka lihtsam ja lillelisem.
 
nentides 23. aprill 2016, kl 22.06
veel lillelisem on elu Paldiski mnt 52. eneseimetlus pole ahvatlev.
 
Alu 23. aprill 2016, kl 22.31
ytlen siis lihtsalt, et oleks lihtsalt tore, kui lihtsalt annaksid endast märku:elulahebedasi2013@hotmail.com
:)
 
Edvard48 23. aprill 2016, kl 22.54
tutvume kirjuta mulle meilile edvardboss@hot.ee
 
Ain 23. aprill 2016, kl 23.05
See naine on liiga lihtne. Eks ole ka lihtsaid mehi.
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 02.07
Oo, kaunis naine kui õnn ebamaine....
Saaks ju veelgi lihtsama mehega tutvust sobitada, kui jätaks kõik need lisatingimused lihtsale mehele esitamata, kuna ühel lihtsal mehel on need emapiimaga kaasa antud. Sul puudus nimekirjast hea nägemine ja hea kuulmine, eriti sõnakuulmine, meeldiv hingeõhk, lõigatud sõrme- ja varbaküüned, tantsuõhtul esimesed kolm tundi tantsib higistamata. Ühel lihtsal mehel on ka neid nõudmisi väga lihtne täita, kui teab, et elu läheb siis veelgi lihtsamaks.
Kandideerin väga lihtsale elule.
 
alu jõuab ka igas ettemas sapiensitada 24. aprill 2016, kl 04.42
no alu, sa ei peaks ju nii hirmsasti pingutama. erinevate karakterite loomisega.
 
ei mingeid muutusi 24. aprill 2016, kl 08.28
Samad tüübid esinevad.
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 08.49
Sapiens on Sapiens ja Alu on Alu. Palun kõigi lihtsate tutvujate nimel neid mitte segi ajada.
 
okok 24. aprill 2016, kl 10.28
Oskab rahaga ümber käia ja pole kooner. Kui mees oskab oma rahaga ümber käia, siis sa ei saaks talle kunagi öelda, et ta pole kooner. Sellisel juhul ei saa sina kulutataud mitte üks eurosent mehe raha, kui mees majandab. Ja ta oleks sinu jaoks kooner. Sina ilmselt istuksid mehe rahakotile kohe...Ei salli neid inimesi,kes enne tutvumist juba teevad etteheiteid, et kooner poleks, sel juhul on tegemist ebamajandusliku inimesega, kes tahab istuda kellegi turjale kohe peale tutvumist.Tee tööd ja teeni endale ise raha! ja ela selle eest!
 
ilus naine 24. aprill 2016, kl 13.43
Sapiens
Arvasin,et iga endast lugupidav inimene ja meesterahvas armastab ennast ja hoolitseb enda eest.
Olen ise puhtusefriik ja eeldan seda ka mehelt.
NB!Hambad olgu alati pestud ja lõhnama peab alati.
Unustasin,mehelik võiks ka olla ja mis välimusse puutub siis kindlat maitse eelistust pole,ei pea olema just
Don Diamont või Kivanc tatlitug,kuigi viimane võiks ju olla:D
 
võta võta võta 24. aprill 2016, kl 13.48
tark naine sellist nime ei võtaks
 
Alu 24. aprill 2016, kl 13.54
Huvitav. Ka mina olen puhtusefriik enda kodus, autos ja iseenda ihul aga miks puhtusefriik naise karvu kõikkohad täis on?! Või võiks neid käsitleda moodsa aja disainielemendina nende originaalsuses, et teiste kodudes või mootorsõidukites just selle naise omi pole?
 
ilus naine 24. aprill 2016, kl 13.55
See on sinu arvamus ja kas on see elus alati õige,vaevalt.
Tlerantsus on in!
Äki on need hoopis sinu kompleksid.
 
Alu 24. aprill 2016, kl 13.58
Kas "ilus naine" nikub ka?
 
ilus naine 24. aprill 2016, kl 13.59
Olen rahuarmastav inimene ja draamakuningad jäägu kellegile teisele.
 
Alu 24. aprill 2016, kl 13.59
Misasjad? Ilusa naise karvad või?:)
 
Riivas silma 24. aprill 2016, kl 15.21
Ilusa naise kirjaoskamatus.
Siin ju pidid olema haritud naised ;)
 
sinust noorem 24. aprill 2016, kl 16.42
hoidke õige oma raha endale, mehed! kah asi, millega uhkustada! iga vähegi tarmukam naine teenib täiseti normaalset palka.
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 16.48
Lihtsad inimesed ei tee vigu, nad elavadki niimoodi veatult. See üks-kaks tähte siia-sinna pole kogu teema küsimuse lihtsuses mainimist väärt.
Ilus naine! Mul oli eile öösel nii tuline rutt sellele lihtsale koormale allaheitmisega, et ei jõudnud öeldagi, et need teised(kuulmine, nägemine j.n.e.) pole mul saadud emapiimaga vaid kaasasündinud lihtsad omadused. Juba sünnitushaiglas vastsündinuna vaatasin teraselt kääride järele ringi, kuid kiuslikud töötajad olid need ettenägelikult ära peitnud.
Veel loodan, et sa öösiti ei kontrolli magamise pealt mu hingeõhku ja kohe hambaid pesema ei kupata, kui viga haistad.
Tore oleks, kui sa selgitaksid lihtsate sõnadega nende Don Diamondi ja Kivanc tatlitugi olemuse. On need mõned uued riigikogulased või ehk vahetusüliõpilased?
Muidu see Diamond tundub kuidagi tuttavana. Ega ta juhuslikult endise riigivanema Jüri Teemanti kaugelt sugulane pole. Ma üldsegi ei imestaks sellise mehe istumist Riigikogus. Teine taas on pisut põgeniku nimega, aga mis ma, lihtne inimene, sinna nina vahele torgin.
Lihtsat elu kõigile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!