Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Üllar King, vajab oma ellu üht kindlad ausad ustavad usaldusväärsed tulevast elukaaslast naist vanuses alates 18 kuni 37 eluaastat.
Üllar King 19. juuli 2021, kl 07.39
Eestis paraku omal kogemuses tuleb välja karmilt öelda seda et ei üldsegi korralikku ustava kindlad elukaaslast naist leida, sest nagu kõiksugused olukorrad väidavad ja näidavad kõik naised otsivad meest ainult hea suure rahakoti pärast ja muude materiaalne teotuse kinnisvarade pärast.
Sest tuleb öelda ausalt eestimaa naised otsivad mehi omale ühel või teisel tingimuste põhine eesmärgipuhul on tihtipeale tutvused ikkagi materiaalne raha ja muud tähtsad omadused kinnisvarad.
Ning kes lihtsalt vaene või tagasihoidlik mees nagu mina seda tihtipeale naised ei tunnista on inimese mees? Kui mehel on kõik olemas siis see on inimese mees!
Aeg on muutunud nagu tuuleveski et eestimaa naised otsivad omakasupüüdmise eesmärgil head jõukad rikast meest püsisuhte eesmärgil.
Kui on nagu lihtne tavaline tagasihoidlik vaene maamees nagu Mina Üllar King siis naised mind ei tunnista et olen õige ustav usaldusväärne aus maamees, et tihtipeale on elu ka näidanud naised ei tee minust välja või ongi tegelikult ükskõikse suhtumisega minu suhtes olnud juba pea paar kümmend aastat järjest, sest tean mida oskan otsekoheselt välja öelda elukogemusega tõtt vaid ainult tõtt...
Kuigi usun ja loodan kõik naised ei ole ühesugused kes on ainult koguaeg rahapeale või muudes valdkondades omakasupüüdlikud, loodan eestis ikkagi on normaalsed õiged naised ka kes ei ole vaid ärakasutaja meeste suhtes nagu minuga oli aastaid tagasi. Nüüdses ajastult ikkagi ei ole ma veel kohanud seda õiged tulevast elukaaslast naist keda ikkagi südamest hingest igatsen. Mis sest olen ise lihtne tavaline tagasihoidlik vaenemaamees majanduslikult olen kõik ära kaotanud see vastab tõele, pole oma kodukest ja võlad võlad kohtutäiturid inkassod, sest räägin tõtt mis peab olema vaid tõtt. Üllar King 41 aastane telefoni number: 58208089
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!