Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Olen pea 20 pikka aastat järjest olnud üksik vaba vallaline maamees Üllar King.
Üllar King 20. juuli 2021, kl 06.12
Jah see on tõsi. Et ise loomulikult otsin oma ellu üht ustavad toredad usaldusväärsed truud armastavad kallimad tulevast elukaaslast naist tõsise suhte loomise eesmärgil kellaga olla ühiselt armastatuna truuduses.
Üllar King 41, Ääsmäe, ja lähiümbrused Eestis
Saadetud: hetk tagasi; Loetud: lugemata
Loodan leian selle õige, kuigi ei tea millal ja kuna see on omaette hea küsimus?
41 aastane üksik vaba vallaline maakas mees soovib tutvuda võrumaa ja setumaa naisega tõsise suhteloomise eesmärgil.
Ise harjumaal kuigi sooviksin kagu-eesti naist kellega tutvuda ustavalt ja usaldusväärselt sest naisterahva vanus võiks alates olla 20 kuni isegi 45??? Eluaastat.

Telefoni number: 58208089.

Eestis paraku omal kogemuses tuleb välja karmilt öelda seda et ei üldsegi korralikku ustava kindlad elukaaslast naist leida, sest nagu kõiksugused olukorrad väidavad ja näidavad kõik naised otsivad meest ainult hea suure rahakoti pärast ja muude materiaalne teotuse kinnisvarade pärast.
Sest tuleb öelda ausalt eestimaa naised otsivad mehi omale ühel või teisel tingimuste põhine eesmärgipuhul on tihtipeale tutvused ikkagi materiaalne raha ja muud tähtsad omadused kinnisvarad.
Ning kes lihtsalt vaene või tagasihoidlik mees nagu mina seda tihtipeale naised ei tunnista on inimese mees? Kui mehel on kõik olemas siis see on inimese mees!
Aeg on muutunud nagu tuuleveski et eestimaa naised otsivad omakasupüüdmise eesmärgil head jõukad rikast meest püsisuhte eesmärgil.
Kui on nagu lihtne tavaline tagasihoidlik vaene maamees nagu Mina Üllar King siis naised mind ei tunnista et olen õige ustav usaldusväärne aus maamees, et tihtipeale on elu ka näidanud naised ei tee minust välja või ongi tegelikult ükskõikse suhtumisega minu suhtes olnud juba pea paar kümmend aastat järjest, sest tean mida oskan otsekoheselt välja öelda elukogemusega tõtt vaid ainult tõtt...
Kuigi usun ja loodan kõik naised ei ole ühesugused kes on ainult koguaeg rahapeale või muudes valdkondades omakasupüüdlikud, loodan eestis ikkagi on normaalsed õiged naised ka kes ei ole vaid ärakasutaja meeste suhtes nagu minuga oli aastaid tagasi. Nüüdses ajastult ikkagi ei ole ma veel kohanud seda õiged tulevast elukaaslast naist keda ikkagi südamest hingest igatsen. Mis sest olen ise lihtne tavaline tagasihoidlik vaenemaamees majanduslikult olen kõik ära kaotanud see vastab tõele, pole oma kodukest ja võlad võlad kohtutäiturid inkassod, sest räägin tõtt mis peab olema vaid tõtt. Üllar King 41 aastane telefoni number: 58208089. Sest olen ise juba mitu mitmeid kuid puhta hädas nagu mustlane mädas, sest iialgi ei osanud oodata ette seda õuduse musta auku, sest olen koguaeg aus ja ning juba pea 13 aastat ei hooli kärakast ega ei hooligi alkoholist sest pole alkohoolik, vaid ikkagi suitsumees jah. Olen juba pea kakskümmend aastat järjest täiesti üksik vaba vallaline maakas maamees lugupidamisega Üllar King.
Tuleb ikkagi tunnistada seda olen Interneti kaudu ja väljaspool interneti kaudu ei ole selle ajajooksul veel kohanud seda õiged tulevast elukaaslast naist, sest üksi on kohutavalt valusalt piinavalt raske koorem kanda, sest vajan oma ellu üht kindlad elukaaslast naist, kuigi jah tean olen praeguses ajas vaene õnnetu mees ise.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!