Saame tuttavaks
Tahaksin tutvuda korraliku ausama truunaisega tõsisesuhte loomise eesmärgil
Üllar King 07. august 2021, kl 06.26
Minu isiklik luulesõnade read valmisid aastal 2018 suve keskel.
TUNDMATU LUULEAUTOR Üllar King
Igale ühele on tegelikult, kuskil keegi olemas.
Mehele ja naisele, on need sõnad loodud, varem või hiljem.
Seda aega ei oska ette oodata kui see aeg kätte jõuab õigemini suhete aeg, mehe ja naise vaheölisest suhte keskpunkt.
Siis esimesed sõnad laused sünnivad esmaselt samalpäeva vältel või veidi hiljem?
Lugupidamisega: Vabakutseline - Kirjanik Üllar King, tundmatu autor!
Pisarad silmis
Kord kui nägin Sind,
Meelde mulle jäid, need esimesed kohtingud, kuid see ei olnud veel armastus see oli üks hetk ja kaduv tuulelipp.
Tean see arg on arguse põhjendatud salatähendus, kui seda õigemini kohelda sünnib õige armastusetunnel, siis ta las tuleb tullagi, näe siis kui see on soe süda kutsub tule sa mu juurde.
Mil ma armun! Sinusse nagu armunud Eestimaa Sinimustvalge lipuna nagu Eestimaa laulev pääsukese armunute lauludest ja kuldsest sõnadest sellest piisab küllalt näe ma armastan siiski kui sa ei tunne mind või sa ei tunne mind! Eluteedel käime rajatud teed, kuhu see viib kuhu see läheb kuhu see kokkuviimised sõuavad mis suunta tee sõidab? kes seda juhib kas iga inimene ise?
Sinusse ja elan,
Elu lõppuni Sinuga,
Tahan et sa teaksid,
Kui väga ma Sind,
Armastan ja jäängi! Sinu kõrvale isegi kui mul on raske ja isegi kui mul on hea kerge olla!
Sind igavesti armastama! Isegi kui sa enam ei tule tagasi,
siiski armastan sind, õnnelik või õnnetu tundmatu naine sa.
Samamoodi kuulub selle tsitaat kui naine ütleb oma mehe kohta oleksi kõik armastus seegi õige, nagu mees ütleb oma armastanule naisele igatsen sind taga isegi kui ma unes sind näen suvises vaikses järves, meenutadest lähed ja tuled!
Oled mulle kõige kallim,
See õige oled Sina,
Palun tule minuga,
Kordki välja sööma!
Tänaseks ja homseks,
kuutsumus on eriline kui Jumal, selle ise kokku liidab mehe ja naise ühte kuuluvusele, siis kuutsu kohvi ja sooja magusad teed jooma!
Sinu järel igatsen,
Et ära läksid Sa,
Palun naase tagasi!
kui mind vajad
Kui sa mind vajad, siis mõtetes palu,
salaja saabun ja võtan su valu.
Salaja sosinal sumedaks muudan koleda öö,
kui seda vaid suudan.
Kui oled õnnetu, otsi mind üles,
teen sulle pai ja istun su süles.
Hellitan hetki mis sinuni viivad
kevadetuule ja annavad tiivad.
Kui sa mind ootad, siis kindlasti tulen
kuupaisteks sulan ja silmad sul sulen.
Vaikuse värvides hommikuhallis, muutub hommikuvalguseks
hõõgun kui sädemed sulatulised söed su poes,
lubadus kannan koos sinuga seda valukest, nagu poleks enam valu sinu ümber nagu minu ümbergi pole seda musta valu. Ei sa nuta enam iial
Ma luban, et ma ei nuta enam iial.
Ei nuta, kui sa lõpuks kurvalt lähed.
Ma luban, et ma ei nuta siis ka,
kui ükski kõrv ei kuule, enam halba sõnu kavatsust.
Ükski silm ei näe, ei näe su ümber halbu kohutavaid asju.
Ma luban, et ma ei nuta enam iial, seda lubadust peaksid iga õige armastatav naine lubama oma mehele seda sõna lubadust, ning samuti mehed, peaksid seda lubadusest lubama oma kallimale naisaele armastusega ja truudusega pühendama ühendama õigeid tähendusi.
Ja et ma rõõmsalt naerdes mõtlen sulle vaid.
Ja kui ma vahest enam teisiti ei suuda,
siis salaja ma välja mõtlen pisaraid. Millest seda pisara teemad on kui väljamõeldud pisarad pole üldsegi õige suhtumine vastastikule.
õnnetu armastus, pisar, nutt, lubadus, see koidab ühel hetkel rohkem armastanuna kogeda kui varesemad ajad mis olid nagu tormine valulik karm tuulehoog, mis kinnisilmi leida armastust kuid hoopis leidsin õnnetuseaukude armastuse asemel viletsusearmastuse.
Laenatud õnn ja laenatud armastus, ei ole õige siiras puhas armastus ega ei ole õige puhas siiras õnnelik õnn või armastuse alustalad.
LUULETUSTE MERELEINEID SA MEIDGI KAASA VIISID, ''Lained su kaasa viisid ja su kuldsed sõnad ja teod"
Lained su kaasa viisid...
Rannal ma istun, näen laeva kauguses,
seal oled sina, teel minust eemale,
seda laeva ma peatada tahaksin veel
kuid on juba hilja,
lained viisid su kaugele...
Loodan ma siiski, et tagasi tuled,
mu hüüde peale, loodan, et kuuled.
Igatsus minust nüüd võimust saab,
ei tea küll, mis tegema peaks...
See veel mu mõttes ringi käib veel häirekell, siis kas tulevad tormid ja muravad maha? Või tulevad vaiksed ilmad mis püsivad meie kõikide usku ja lootust armastusest südame põuasesl põuel soojassüdame toas võiksin rohkem kirjutada, kuid seda ma ei taha enam kirjutada, parem oleksime esmaselt koos siis räägin rohkem kui sulepaega kirjutamine!
Lugupidamisega Vaba üksik maamees vallaline pea kakskümned aastat järjest jubaselt olnud.
Kuigi mu südames ja mu hinges on igatsus sooviksin üht korralikku truud armsamad kallimad tulevast elukaaslast naist, kellega oleks ideaalselt võimalik tutvuda ausama tõsisesuhte eesmärgis.
Paluksin naisterahva vanuse määr alates samm 20 kuni samm 40 eluaastat.
Ise olen 41a. Kuigi suurim igatsus on leida või otsida või oodata seda õiged hetkelist õiged truuduses armastusega kallimad palavad seksikad toredad tulevast elukaaslast naist kogueluks.
TELEFONI NUMBER: 58208089
 
Tasuta nõuanne 07. august 2021, kl 07.46
Ehk sa pöördud mõne arsti poole ja kurdad seal oma muret, siin spämmimisest pole abi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!