Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
me oleme juba tuttavad
 
Aravete Väints 25. september 2021, kl 03.40
Lasin reede õhtal 6 (lausa kuus kanget pindist) õlle hinge alla ja toksisin netist tutvumissaite-kuulutusi. aga keski ei akand õnge, ehkki paar maatibinat oleks justkui soovind mu tyrblil yles-alla end hõõrutada. aga ei näkand. õrritasid vist vaid. lõpuks koukisin oma vembo välja ja jõhkra tõmbega lõin mitu nädalit ilma olnud karal paar korda nahka edastagasi ja siis purskasin, johhairottijaa kogu oma rüperaali ekraani värsket või siis roiskund spermi täis. uijah, kõik mis sees vist oli, purskus välja mõeldes teile rahuldmata tibid. noolige noksi teinekord paremini!!
 
Good Bay 25. september 2021, kl 17.38
Sa mees ajad lihtsalt oksele!
Arst pidanuks mõne teise asja Sinul ära lõikama, kuid näe - läks valesti!
Kõik see, mis A-st alles jäi - suudab hävitada ainult valelik mees ning harimatu mees!
 
Armilde 25 jätkuvalt (veerand sajandit) 25. september 2021, kl 21.27
Minu kallis prints, valgel hobul, kes öösi mind igatsedes siin armastuskirju saadab. Minu järel jälgi ta suudleb, sest tema silmad ei suuda vaadata minu põletavat ingelikku palet. Mind taevani ta kiidab, mu ilust ja tarkusest ta lummatud. Te kõik olete selle tunnistajaks, et ta iha, kui säraküünla leek mu järgi säriseb. Kuid mina vooruslik ja karskust talle soovitan.
 
Mikko, pettund hing 26. september 2021, kl 05.12
soovin vaid naistelt naltsi, ei miskit erilist ju.. olge nyyd, kohe esimesel korral ei pea, aga mõni hetk hiljem tahaks raiuda teile oraltsi. lõpuni, nii et cube kratsib su musi-mokkasisid. ja siis lõpuks tahax tunda end vabalt ja pursat oma kaua kogutud spermapangatäie sulle näccu, rindade peale ja lõpu pudistada anaalavausele ning torgata lõpux oma emmi su ilusasse roosasse perzze!!

kuidas tundub, kas olid ilusad read ja sa lõpux andud mulle - NII ORAALSELT, VAGIKALT KUI ÄNÄÄLSELT NING LÕPUKS LUBAD PURSATA PERZZE SYGAVALLE. SEE MU UNISTUS, LOODAN ET KA SINU, POJA!!!!
 
Nii on ja nii jääb 26. september 2021, kl 13.31
Võta naine ja uha aga, kes keelab!
Nii labase mehega ei soovi keegi seksida!
 
Kimmo äss to naine 28. september 2021, kl 02.51
Kasssa tuti luftitamisele lutti tavaliselt ka kahmad? Ja ATM-i teed (ass to mouth - kui englishit mõikad?

Vatsa kindlaste, ühe maia naisega üx uhke kepsutuse - põrutuste öö kõlaks mulle küll väga ära! Ja kui sa üxi oled, siis sulle ju ka, onx nii? Et kui klit ikka punnitab, põrka meil teele.

Jääb ootele. Õhta reedel võin tantsutada, vodkat veini ka välja käristada. Ehitusel ju ikka teenib häste väljamaal!
 
Tavaline naine 29. september 2021, kl 05.30
Kõike teen, kui on õige mees.... Kahman, tahan taha janiiedasi, aga mees PEAB kõnetama!! Ei peagi olema teabkuirikas jne, lihtsalt oma eluga hakkama saama ja mulle meeldima, ellu positiivsust-rõõmu tooma. Nii lihtne see ongi. siis olen ise ka hea ja pakun sulle paljut!
 
Akneke 29. september 2021, kl 07.48
Aga mul pole midagi tarvis- Mongooliast pärit m u n n tantsib õhtuti minu sees, õujeeh. See on see Erasmus-programmi võlu. Ja lakkuda ka ta oskab, mmmmm...
 
M45, kel mugulad mullast võetud 16. detsember 2021, kl 10.35
8´) näen, et eesti naiste tutvusfoorumil läheb hästi ja mitmekesiselt, nagu ka minul. miskipärast ainus, keda siit kunagi kppinud olen, vaevleb oma uue esoteeriku vändaga kuuldavasti depressioonis, mittemidagitegemisest läbipõlemises. aga ise olen ka kohtunud lähivälismaal ühe toreda eksootilise tüdrukuga, muide, kes on pälvinud 2013. a Miss Universumi tiitli, kuid hindab ka maaelu võlusid, minu aia mett ning teeb väga hästi kurke sisse. Võite meie Havaile talvekodu soetamisele hoogu anda, nagu paksud ameeriklannadki teevad beevargathehulahooper.com. kauneid jõule!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!