Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
võite minuga tutvuda
 
silmipimestavalt kaunis 26. aprill 2016, kl 18.01
Olen kõige ilusam naine, keda te üldse näinud olete. Olen pikk. Sale. Voolujooneline. Kikktissidega. Kannideni blondide juustega. Kõnnin hõljudes. Huuled maasikpunased. Tark olen, kaks magistrit ja üks doktor taskus. Ja hea olen. Sisemine ilu paistab pidevalt silmist välja. Ja muidugi olen ma noor. 23 olen ja see number ei muutu ka kahekümne aasta pärast.Neljakümne aasta pärast olen ikka veel 23! Tehke järgi või krõbistage oma hallide hiirekestega edasi.
 
alma 26. aprill 2016, kl 18.03
Jumal tänatud. Siinsed mehed juba hakkasid kartma et peavadki minusuguse värdiga leppima.
 
see ju lehm lese kirjeldus 26. aprill 2016, kl 18.04
see ju lehm lese kirjeldus, või anja manja või charlotte..

palju neid teisi naisi vihkavaid vanu enditse aegade kaunitare siis ka on? ma ütleks et parimad ajad jäid neil kolhoosiküla keskusesse.
 
eelmisele 26. aprill 2016, kl 18.15
mul täpselt sama tundub. vist keegi pani peegli meie "kõige kaunimate kaunitaride" ette...?
 
Nalja nabani 26. aprill 2016, kl 18.26
...teemaalgataja kiida oma head seksiisu ka, saad miljon kontakti :)

Kuidas sa selle küll unustasid...? :)
 
naljakad vanad naised 26. aprill 2016, kl 18.32
jah, keegi on ka niisama vanaks saanud...
 
silmipimestavalt kaunis 26. aprill 2016, kl 18.38
Minu seksiisu on väljapool igasugust kahtlust, võin seda vajadusel teha nonstopstiilis.
Ma olen nii tark, et endastmõistetavaid asju ei ole vaja mainidagi.
Ma olen ilus, nii ilus, et päike kahvatub minu kõrval.
Kõik mehed, kes siin on ja veel tulevad, tahavad mind nii väga, et neil jääb hing kinni minu silmipimestavast ilust ja seksikusest.
 
hihi 26. aprill 2016, kl 19.01
tubli, nüüd on täiuslik :) ja kõik eesti mehed sabas järjekorras :)
 
arvustaja 26. aprill 2016, kl 19.37
üks asi on siiski puudu. pead ropendama, rõvetsema ja sõimlema, siis oled väärt kaunitar, kellele mehed tormi jooksevad.:P
 
no ja silmanägemine 26. aprill 2016, kl 19.51
see ka ju suht nõme, kui silmanägemine ühe moori kannkatesse läheb..
 
ütleja 26. aprill 2016, kl 20.35
suuna siis oma silmanägemine anjanjanjajuta kannikatesse, seal on kindlasti roosilõhn ees ootamas.
 
ei usu 26. aprill 2016, kl 21.56
siin küll läbilõige ühiskonnast ei ole, mitte mingil juhul. Sel juhul oleks ju tegemist idiootide ühiskonnaga! Haiged debiilikud ajavad sõnajoga suust välja ja seda peaks normaalseks pidama?! Oleks minu teha, ma võtaksin automaadi ja laseks selle rämpsu maha, saaks õhu värskemaks ja talitseks allesjäänuid keelega vallatamast. Hirm on edasiviiv jõud. Elu eest väriseda, see on isegi debiilidele omane.
 
silmipimestavalt kaunis 27. aprill 2016, kl 11.07
Kus need meeste hordid siis on, kes torsode ja numbritega tutvuvad? Tundub, et neil endil on potentsiprobleemidega muret, siis ei jäägi muud üle kui siin anonüümselt jahvatada kui vinged seksitäkud nad ikkagi on.
 
kohandame delfile 27. aprill 2016, kl 12.06
"Näe, suudad küll kui tahad!" kiitis naine meest, saades ta naabrimuti voodist kätte.
 
silmipimestavalt kaunis 27. aprill 2016, kl 17.59
ma olen nii ilus ja tark, mehed jooksevad karjas järgi, keeled ripakil ja ila tilkumas, aga mina olen nii-nii valiv, ei vaata nende poolegi, kõnnin puusi hööritades edasi. ma ajan nii tarka juttu suust välja, et teaduste kandidaadid ei saa ligilähedalegi, aga kõige tähtsam on see, et ma ütlen teile, et olen ilus ja noor, proovige ainult selles korragi kahelda, mina räägin puhast tõtt.
mis sellest, et ma 10 aastat delfis kükitan ja ila suust ajan, ilus, tark ja ihaldusväärne olen ikka.
 
kõrvulukustavalt kuri mees 27. aprill 2016, kl 18.10
silmipimestavalt kaunis 27. aprill 2016, kl 17.59
.... ma ajan nii tarka juttu suust välja, et teaduste kandidaadid ei saa ligilähedalegi, aga kõige tähtsam on see, et ma ütlen teile, et olen ilus ja noor, proovige ainult selles korragi kahelda, mina räägin puhast tõtt....

veneaegne mammi praalib siin niisama. teaduste kandidaate pole juba veerand sajandit olnud, kõik said automaatselt phd.
sinusugused mammid vahivad mulle tänaval järele küll, kui ma pikkajalgse blondiiniga mööda patseerin.
 
sa eelmine räägid lehm Lesest vä? 27. aprill 2016, kl 18.11
lehm Lesest räägid vä? anja manja oli ka väga tark, kuni kohalikust supermarektist vaktsukingad ostis. suveks, et vanale lesk Lehmale välja rentida.
 
kõrvulukustavalt kuri mees 27. aprill 2016, kl 18.17
sa eelmine räägid lehm Lesest vä? 27. aprill 2016, kl 18.11
lehm Lesest räägid vä? anja manja oli ka väga tark, kuni kohalikust supermarektist vaktsukingad ostis. suveks, et vanale lesk Lehmale välja rentida....

järjekordne mammi siin keksimas. võta oma rohud ära ja osta omale kass. on vähemalt elav hing delfi asemel majas.
 
irw 27. aprill 2016, kl 19.35
kuidas siis need kurjad (targad, ilusad ja pikajalgsete blondiinide käevangus) siia delfisse mammide seltskonda ometi satuvad? mammid ikka paremad siis kui blondiinid, muidu ei teaks need mehed ju, mis see delfi üldse on.
haledad praalijad. teemaalgataja astus ikka kõvasti varba peale, et vinguma pani.
 
heh. 28. aprill 2016, kl 09.58
iginoored mammid on leilis. kas meestepõud paneb sõrmed sügelema, et klaviatuurist ja ... eemale ei saa hoitud. irw
 
irw 28. aprill 2016, kl 10.11
täpselt sama leilis kui iginoored papidki siin. eks nemadki peavad kati ja pillega läbi ajama, kui neid üldse veel vaja lähebki. irw
 
silmipimestavalt kaunis 28. aprill 2016, kl 22.52
mu IQ on Õhtul 229, hommikul 230, ilu, seksikus peale selle. saite aru?
 
() 28. aprill 2016, kl 23.03
sügeleb? masturbeerimine ei aita?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!