Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
naistele
 
küsimus 02. mai 2016, kl 19.08
millist meest tahate?
 
kindel, 02. mai 2016, kl 19.36
et siin sellist ei ole.Võid järgmise teema teha.
 
Naine vastab 02. mai 2016, kl 19.39
Ainult oma meest, 180/90, juuksevärv: must, ei joo ega suitseta - ei vaata võõraid naisi!
Pereloomine peaks selge olema nagu korrutustabel ja väärtustama oma pere - mitte elama sõprade elu!
 
aiai 02. mai 2016, kl 19.50
väärtustama oma peret...mitte pere.
 
:p 02. mai 2016, kl 20.03
 
Väga naine 02. mai 2016, kl 20.23
perekeskset mees tahan, kes ei tõmba mööda baare ja naisi ringi, toob raha koju, oskab kodus vajadusel meestetöid teha.
 
to väga naine 02. mai 2016, kl 20.37
selline ongi läbilõige Eesti naisest, kelle jaoks baseerub kõik vaid rahale...
 
naane maalt 02. mai 2016, kl 20.39
Enda meest tahan! Kes ei taha teisi ja on ainult minu jagu!
 
Kõik 02. mai 2016, kl 21.00
Ainult oma abikaasat. Ei ela üle, kui ta kaob kôrvalt.
 
Volli 02. mai 2016, kl 21.31
Mis kuradi eided siin? Õigemini polegi.Kui need paar naist ka tahaks, ei saaks meest.
 
kindel kalju 02. mai 2016, kl 21.57
Naine vastab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ainult oma meest, 180/90, juuksevärv: must, ei joo
> ega suitseta - ei vaata võõraid naisi!
> Pereloo
> mine peaks selge olema nagu korrutustabel ja väärt
> ustama oma pere - mitte elama sõprade elu!


Kas tõesti vahest alkoholi ka tarbida ei sobi?
 
hoidke eemale 02. mai 2016, kl 22.01
nendest, kes üldse ei joo, see pole mingi mees.
 
... 02. mai 2016, kl 22.16
Kas 90kg natukene palju pole? Võiks ju vähem olla, siis ilusam. Või söödad teda meelega paksuks, et keegi teda ei vaataks? Vastikud naised...
 
Hea naine 02. mai 2016, kl 22.25
Head meest peab ikka palju olema :)
 
onu Heinu Mustamäält 02. mai 2016, kl 22.41
Lähme kinnu parem aktshenit vaatama ning joome kokakoolat ja sööme popp-korrni.
Mina teen kinu pileti välja, kui on huvitav naine.
 
Niina 02. mai 2016, kl 22.43
Mulle ei meeldi tavaline mees, mingi kiiks peab olema, huumorimeel kindlasti ja see ei tähenda punnitatud lolle nalju, tark peab olema ja mul laskma vabalt olla, mina ka kedagi ei piira st mingit kodu tosserdist ei ole vaja.
 
Alu 02. mai 2016, kl 23.13
Ei usu, et naised igavat meest tahavad. Siis meest, kel silmad vaid enda naise ja kodu jaoks..daydream. Mees, keda naised tahavad on poolkodustatud nipernaadi, kes paraja trikitamise juures pysib yhe ja parima naise juures, samas on kõigil ylejäänutel sportlik huvi teda sealt minema kangutada. Ehk siis mees, keda saadab mystika, suurejoonelised plaanid, tundmatud käigud nagu jõukatel, suured jutlused ja eluõpetused, lyhidalt, esmaklassiline lobamokk ja ilueedi. Nagu villu parvet umbes.
Kui tahad vaba mees olla, on kõige kindlam rääkida, et hoiad kodu ja oma naist, lapsed meeldivad-mitteykski naine ei tunne huvi, igav mees:)
 
lara croft :* 02. mai 2016, kl 23.14
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lara croft :* 30.05.2016 22.35.
 
jajahh 02. mai 2016, kl 23.16
Alul on seekord isegi õigus.
 
N52 03. mai 2016, kl 09.37
praegu huvitaks- M vanus 47-57, pikkus 185-195, kaal-pole väga oluline. Hea huumorimeel, seltskondlik, viisakas, natuke alkot pole probleem, aga parem kui ei suitseta.
Eelistaks linnameest, sest paadunud maamehel on imelikud arusaamised naistest ja naistega suhtlemisest.
Välistan- diivani-telekaloomad, kriminaalid, luuserid ja muidu "pe-sse kukkunud purilendurid".
Ka ei sobi mees, kes paaniliselt otsib uut kodu ja perenaist. Selline mõnus vabaduse nautleja oma elu peremees on parim
 
Naiivikutele 03. mai 2016, kl 10.02
...ja kindlasti istub ta päevad läbi naiste delfikas ja loeb teie soove :D
 
milla 03. mai 2016, kl 22.37
mis teema selle meeste pikkusega on naised? kas olete ise kõik vähemalt 180 pikad, et tahate vähemalt 185 cm mehi?

kõige parem on max 5 cm pikem mees, siis füüsiliselt. ei pea talle alt üles vahtima, seistes saab otse silma vaadata, käevangus on mõnusam olla, kallistada ja seksida on ka igati parem. oli kunagi üks 193 pikk sõber, jama igati, mul kael kange, tal selg kõveras jne.

mulle näiteks meeldib, et kontsadega, mida kannan pea kogu aeg, olen mehest pikem ja tema ei põe seda kõige vähematki st on terve enesehinnanguga. olen ise 168, mees 172
 
ja 04. mai 2016, kl 18.47
Alu jutt on õige. Ja mehed ei taha naist, kes on vana, paks, kole, ilma ambitsioonideta.

kui naine on nagu 18 a, sale, rinnakas antakse vead andeks.

naine peab olema ilus ja pringi rinnaga, see on minimaalne.
 
' 05. mai 2016, kl 22.04
Ja nüüd tulid siia tühje lubadusi andma? Mina pole midagi saanud nendest asjadest mida mulle lubati? Seda elu mida mulle lubati ma ei saanud. MIS PÕHJUSEL MA EI SAANUD SEDA MA TAHAKS TEADA?

MIS PÕHJUSEL ?????????????????????????????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!