Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uhhuuu naised:)
 
non.stop 19. aprill 2016, kl 20.06
Soovin leida naist, sellist armast ja lihtsat ning ebamaist. Vanus võiks olla noor, 2-2,5x täisealine. Kehaehitus proportsioonides, et jõuaks sülle võtta ja kandagi vajadusel pikemalt. Minu hetke rekord on 60 kg:)

non.stop@hot.ee
 
hotline 19. aprill 2016, kl 20.21
Kuhu sina teda kanda soovid? Kas altari ette?
 
oijah 19. aprill 2016, kl 20.43
Nii kena kuulutus, aga vastuoluline. Kuidas saab olla korraga lihtne ja ebamaine?:)
 
ehh, jälle ei vea 19. aprill 2016, kl 20.57
Kas jõusaali ei taha minna? :( ma kindlasti ebamaine, samas lihtne, vanus ka sobib, aga kaalun 65 :D Kui selg haige, siis läheb raskeks ;)
 
hotline 19. aprill 2016, kl 20.58
Ilmselt otsib kedagi erilist, nn. temataolist.
 
ma meeter 50 pikk 20. aprill 2016, kl 11.42
kaalun 60 kilo. Hea, et mind kõrvale ei heidetud. Vajadusel veeren kohale.
 
Sandra 20. aprill 2016, kl 18.22
...mingi vanamees äkki? Tahaks tema enda vanust enne teada? Igale ei julge küll kirjutada. Muidu vastan kõigile tingimustele :)
 
Sandra 20. aprill 2016, kl 18.24
...vanamehed unistavad noorest ja saledast kehast. Seetõttu uurin. Minuvanused 2 x täisealised uurivad teisi asju enne. Või vähemalt varjavad seda kehavärki alguses natuke. Ehk siis ühised teemad ja muu sobivus ka lisaks kehale ja vanusele tähtis. Aga võin ka eksida.
 
to Sandra 20. aprill 2016, kl 18.25
see pole sinua asi, kui vana mees on

naine on mehele ke.pimiseks loodud
 
viimasele 20. aprill 2016, kl 18.32
Mine ke.pi oma naist kodus, mida sa lõugad siin. Kõik pole sulle kargamiseks, tahta võid paljugi ja unista edasi.
 
E. 20. aprill 2016, kl 18.33
Armas kuulutus, kahju, et liiga noor su jaoks.. :(
 
Sandra 20. aprill 2016, kl 18.36
...jahh, mõni oskab ainult ette kujutada. Kuidas k...ks ja teeks :). Kui nii tegija oled, siis pole tõesti siin lärmata vaja nii palju sellest :)
 
Sandra 20. aprill 2016, kl 18.38
imelik, et mõni eluskaalu järgi naist otsib - nagu lehma :) Ja mõni peab seda armsaks... Kui ise end kilode järgi ainult määratleda oskad, siis vist küll. Nojahh siis...
 
Sandra 20. aprill 2016, kl 18.40
Kes oskab selle järgi otsustada, et liiga noor mulle, kui vanust öeldud pole. Eriti huvitav ... mõni sensitiiv siin ka kohal :)
 
to Sandra 20. aprill 2016, kl 20.50
vahet pole millest sa seda uurimust alustad, sest nagunii peavad klappima lõpuks kõik asjaolud. kui alustada vaimsest sobivusest, siis selle sobivuse korral võite kirjutada teineteisele mitmeid kuid ilusaid ja sügavaid kirjasid ning siis kord kokku saades pettute mõlemad suure kolinaga, kas nii?
 
mitu last? 20. aprill 2016, kl 20.59
keretassija, mitu last sul on?
ja mitu last võib naisel olla?
siinsed tutvujad väidavad, et lapsed tuleb esimesele kohtingule juba kaasa võtta.
et asi oleks kohe selge ja kindel nagu Lenini silmavaade oli.
 
to mitu last? 20. aprill 2016, kl 21.12
mitte ainult lapsed aga kogu suguvõsa...
 
' 05. mai 2016, kl 22.12
Ja nüüd tulid siia tühje lubadusi andma? Mina pole midagi saanud nendest asjadest mida mulle lubati? Seda elu mida mulle lubati ma ei saanud. MIS PÕHJUSEL MA EI SAANUD SEDA MA TAHAKS TEADA?

MIS PÕHJUSEL ?????????????????????????????
 
to punkt 05. mai 2016, kl 23.12
ega ta hundijala vett õige asi neljapäev visata pole aga kui võtta, siis kindlasti soovitaks alla süüa korralikult, muidu paneb katuse sõitma.
 
' 05. mai 2016, kl 23.14
to punkt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ega ta hundijala vett õige asi neljapäev visata po
> le aga kui võtta, siis kindlasti soovitaks alla sü
> üa korralikult, muidu paneb katuse sõitma.


sulle soovitan ma mürki sisse süüa koos viinaga, siis ei pea enam su raisa tühje lubadusi kuuulama raisk.
 
Tohhoo 06. mai 2016, kl 08.45
Mürk mürgi otsa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!