Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
"Idates", mida see endast kujutab?
Tuul 19. november 2021, kl 13.01
Tere "Tarkade Klubi"! Võibolla läbi arutatud teema, aga kas keegi juhataks teed või mainiks paari sõnaga sellisest tutvumise portaalist, nagu Idates. Sai see teema "Lolliklubisse" ka pandud, vb polnud kõige õigem koht. Ehk on siin kogemustega Inimesi? Tänan vastuste eest!
 
On Ilus 19. november 2021, kl 21.24
Tuul on armunud ja otsib kaaslast või.irw
Tuul 20. november 2021, kl 20.20
Hallooooo, Inimesed! Kas keegi on kunagi seda saiti kasutanud? To "On ilus" Ja kui ma armunud olen, siis mul ju on juba keegi, kellese armunud olla. Või mis? :) Aga asi selles, et on küll plaan mõnda toredat naisinimest hingesoojenduseks kohata. Ma pole selles interneti kohtamise värgis eriti kodus. Siiani suhted päris maailmas loodud, nüüd "katku aeg", kõigil maskid ees :) Ööklubi pole minu rida :)
 
Tuulekesekene 20. november 2021, kl 20.22
Ei ole kasutanud, aga kasuta ja saad teada.
Tuul 20. november 2021, kl 22.34
Juba tegin konto ära:) See on pisut karm, seal olemine....... esiteks jääb mulle arusaamatuks, kas mingi programm suhtleb minuga või on seal reaalsed inimesed olemas? Teiseks ei jõua ma neid kirju lugeda, pidevalt tuleb uusi kirju peale..... paari tunniga 74 kirja!!!??? Ja kui ma kellelegi vastuse saadan, on kohe hunnikus "münte" läinud ja neid tuleb juurde osta päris eurode eest.......odavam on väljapoole Euroopa liitu helistamine, kui seal sõnumi saatmine:).... ja nüüd ma suuda leida sellist nuppu, kust saab selle konto sulgeda? Veel hämmastab mind , kui labaselt mõningad naisinimesed oma mõtteid kirja suudavad panna! Kui muidugi nende piltide taga ei ole hoopis mingid muud tegelased??? Soov oli kohata mõistusega olendit, kellel Hing ja Süda ka olemas..... seal jääb mulje, et ainult Kehale elatakse....... Ise küsisin - ise vastasin :) Kõigile, suur tänu kaasa mõtlemast!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!