Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Uueaasta vana teema
 
Alu 03. jaanuar 2022, kl 22.43
Miks teise koha? Siin on naisi, kes võivad sulle kinnitada annet nende murdmisel. Kahjuks oleme Arturiga nad pisut ära peletanud käpardlikkusega, kuid sul on ülihea võimalus tõmmata asi uuesti käima ja õigele teele:)
 
analüütik 03. jaanuar 2022, kl 22.47
Ei murra ma siin kedagi. See ongi see asi, et ma ei otsi reaalset tutvust, nii olen siin ehk ülearune.
 
Alu 03. jaanuar 2022, kl 23.12
Siin polegi reaalseid tutvusi, kõik on imaginaarsed.
Sama asi, mis vana eskorti välipreester ja hermese kott:D
 
Veenus karusnahas 04. jaanuar 2022, kl 11.51
Oi alukene :-D
Aasta on 2022 ja ikka veel pole Alul õnnestunud siit ühtki reaalset tutvust või suhet luua? Paarkümmend aastat imaginaarset suhtlust... Tundub natuke kurb.
Sellest peaks lausa Preestrile teada andma, et foorumirindel endiselt muutusteta :-P
Preester muide on endiselt hea tervise juures ja täitsa reaalne. Nagu ka Lagerfeldi kotike garderoobikapis :-)
 
Veenus karusnahas 04. jaanuar 2022, kl 11.54
Kotikesest ju tegelikult kõik ilus alguse saigi. Või õigemini Alu poolt püsti pandud naistepäevateemast :-)
Mille eest tänuks võiks lausa Alule kohvi välja teha, täitsa mitteimaginaarse ;-)
 
sahkermahker 04. jaanuar 2022, kl 11.55
Veenus, kuidas endal läheb? Kas kere peale tahtjaid on palju?
 
Veenus karusnahas 04. jaanuar 2022, kl 12.08
Oi alukene :-D
Järjekord lookleb ukse tagant tänavale ja eesti piirini. Täpsemalt Pariisi Jumalaema kirikuni, kõik seisavad kotid näpus ja ootavad kannatlikult juba aastaid. Imaginaarselt loomulikult;-D
 
Artur Kandjavarvas 04. jaanuar 2022, kl 12.54
Kuule karusnahkne, tulid siia tutvuma või vanu arveid klaarima?
 
Artupoisile 04. jaanuar 2022, kl 13.02
Kas sa hakkasid Alu isameheks?
 
sahkermahker 04. jaanuar 2022, kl 13.07
No muidugi ootavad. Üle küüru saada kulub ikka marjaks. Lööb aru klaariks ja meele mahedaks.
 
Artur Kandjavarvas 04. jaanuar 2022, kl 13.11
Artupoisile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa hakkasid Alu isameheks?

Ei, ma ei kavatse kellegi isameheks hakata. Tead, see on nõme, mida siin korraldatakse. See näitab, kui väiklane mõni võib olla. Mis lõbu pakub aastsid kedagi jälitada ja pasaga üle kallata? Öelge mulle. Tegelikult tõmbate ju enestele selle solgiämbri kaela ja korduvalt. Ma ei saa aru, kui loll üks inimene peab olema, et seda järjepanu teeb?
 
Arturpoisile 04. jaanuar 2022, kl 13.19
Oma küsimused esita Alule, miks ta selle teema tegi. See pole tutvumise teema ja parem küsi endalt, miks selles teemas oled.
 
Veenus karusnahas 04. jaanuar 2022, kl 13.19
Sahkermahker, tänan küsimast. Kuidas lükkad, nõnda läheb :-D
Tore, et ka teine imaginaarne Veenus kohe orbiidile ilmus.
Aga erinevalt temast olen ma täitsa päris :-)
Ja loomulikult sooviks tutvuda.
Näiteks Aluga kohvi väljategemise eesmärgil :-)
Kuna tänu temale juhtus palju toredaid reaalseid asju, lausa elumuutvaid.
 
Artur Kandjavarvas 04. jaanuar 2022, kl 13.26
Arturpoisile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oma küsimused esita Alule, miks ta selle teema teg
> i. See pole tutvumise teema ja parem küsi endalt,
> miks selles teemas oled.

Miks ma peaksin neid Alule esitama? Ta on mulle sama võõras, nagu kõik ülejäänudki. Jah, nimi Alu on tuttav, olen siin aastaid tagasi kohanud. Ja mis siis? Võtan tema teemast osa. Mis siis? Häirib see sind või? Tundub et häirib ja häirib kõik, mis Aluga seotud. Raputa oma taak lõpuks maha, unusta ära ja ela oma elu rahus edasi. Säästad kõiki.
 
Arturpoisile 04. jaanuar 2022, kl 13.35
Mina Alut ei tunne, aga paistab, et ta on masohhist.
Ma küsin endiselt, kas see on tutvumise teema ja kellega sa siin tutvud?
 
Kiibitsejale 04. jaanuar 2022, kl 13.39
Aga kellega teie tutvute siin, karusnahaga või ootate mõnda eesnahka, et kohvile kutsuda?
 
Artur Kandjavarvas 04. jaanuar 2022, kl 13.46
Arturpoisile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina Alut ei tunne, aga paistab, et ta on masohhis
> t.
> Ma küsin endiselt, kas see on tutvumise tee
> ma ja kellega sa siin tutvud?

Kuna siin eriti neid tutvujaid ei liigu, siis tuleb end olemasolevates teemades pildil hoida. Aga kui tahad tutvuda, siis palun, saame tuttavaks, mina olen mees üle viiekümne. Kes sina oled?
 
Arturpoisili 04. jaanuar 2022, kl 13.50
Mina ei tutvu ja võtsin sõna, sest sa torised siin pidevalt, millel on viidanud ka Juula.
 
Artur Kandjavarvas 04. jaanuar 2022, kl 13.57
Arturpoisili Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ei tutvu ja võtsin sõna, sest sa torised siin
> pidevalt, millel on viidanud ka Juula.

Lihtsalt võtsid sõna, kuna tundus, et ma torisen? Ju siis on põhjust mõnikord ka toriseda. Ja muuseas, neid Juulasid on siin rohkem, kui üks.
Muuseas, ma eile vist mainisin, et pole õnnistatud sellise hea kirjaoskusega, et emotsioone sõnas väljendada. Kui sa igat loetud teksti muuna võtta ei oska, kui ainult torisemisena, siis no palju õnne. Ela oma eelarvamustega edasi.
 
sahkermahker 04. jaanuar 2022, kl 13.59
Mina tutvun ka, kübermaailmaga. Mulje on, et reaalselt ei taha siin keegi tutvuda. Sellise tekstiga? Minu peakolus see ei klapi.

Veenus karusnahas on nii kena nimi. Romaan mulle väga peale ei läinud.
 
Mahkrile 04. jaanuar 2022, kl 14.05
sahkermahker Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina tutvun ka, kübermaailmaga. Mulje on, et reaal
> selt ei taha siin keegi tutvuda. Sellise tekstiga?
> Minu peakolus see ei klapi.
>
> Veenus karusna
> has on nii kena nimi. Romaan mulle väga peale ei l
> äinud.
Preester eesnahas on veel parem?
 
sahkermahker 04. jaanuar 2022, kl 14.11
No näedsa. Tooniandev on trollimine, targutamine, misogüünne jauramine. Vahel keegi piiksatab tutvumise teemal ka. Tutvutakse ikka Tinderis, kus nõgusselgsed inglid pikisilmi ootavad.
 
Artur Kandjavarvas 04. jaanuar 2022, kl 14.18
Saab ka siin tutvutud, kui soov on. Siin on ainult seda taustamüra rohkem, kui vaja. Üht tublit luuda oleks siia vaja, lööks kuuga platsi puhtaks ja tuleks elu siia tagasi.
 
Preester eesnahas 04. jaanuar 2022, kl 14.51
Vana lesk lehm jaurab siin juba aastaid oma õnne üle ega suuda unustada et tänu Alule õnn sülle kukkus:D
 
sahkermahker 04. jaanuar 2022, kl 14.56
Mõned vihjed jäävad hämaraks. Mis teema on kottidega? Mitte et ma muretseksin. Mul on ka olemas üks Selveri kilekotike. Veidi ära kantud, aga ehk kõlbab.
 
Mahkrile 04. jaanuar 2022, kl 15.21
Hermese kott on must have. Ja kui sul on peakolu, oled täielik turn off.
 
sahkermahker 04. jaanuar 2022, kl 15.30
Kas imaginaarne kõlbab? Peakoluga pole muret. Jooksen paar korda vastu seina ja asi korras.
 
Alu 04. jaanuar 2022, kl 17.58
Veenus karusnahas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kotikesest ju tegelikult kõik ilus alguse saigi.
> Või õigemini Alu poolt püsti pandud naistepäevatee
> mast :-)
> Mille eest tänuks võiks lausa Alule
> kohvi välja teha, täitsa mitteimaginaarse ;-)

Imaginaarselt ja igavesti kaunis lesk ise platsis?:)
Ei taht sind näha tookord, ei taha ka nüüd, vaesunud ja vana aga kohvi suudan veel ise osta kokkulunitud raha eest või kusagilt niisama välja kaubelda. Pealegi-vaxineerimata kodanikke ei lastagi kusagile sisse, kuidas me ikka istume kusagil kõnnitee äärel, mina võidunud jopes nagu koer, sina karusnahas.
 
sahkermahker 04. jaanuar 2022, kl 18.17
Kus see päris Alo kadus? Kas läks liiga karmiks? Ise ütles, et siin pole padjaklubi.
 
Alu 04. jaanuar 2022, kl 19.10
Miks päris alu ei või olla suva rääbakas, kes elatub taara korjamisest, juhutöödest ehitustel peamiselt lammutajana ja sooja õhu puhumisest kaunitele leskedele? Ega siin võib ennast printsiks ka kirjutada, keegi ju ei näe ega saa aru.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!