Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvusportaalid keskealistele ja vanematele
 
kivikakk 23. jaanuar 2022, kl 18.38
Kas mõnel foorumi lugejal on ülevaade eesti tutvumisportaalidest mis sobiksid ka kesk- ja vanemaealistele tutvuseotsijatele?
Võiks siia teha mingi arutelu tutvusportaalide kohta millest selguks kõige efektiivsem tutvumiskeskkond mis ka päriselt toimiks.
Ehk on siin keegi kes on kasutanud mingit tutvumisportaali ja teab kirjutada selle kohta põhjalikumalt.
Milliseid portaale üldse võiks tutvumise eesmärgil soovitada?
Plussid ja miinused?
Kas portaalis konto loomine ja tutvumine on tasuline või tasuta?
Kas kasutajad on reaalsed eestis elavad inimesed või on profiilid mingi spämmiroboti poolt kunstlikult loodud? (ikka selle jaoks et oma portaali kasutajate arvu kunstlikult suurendada ja seeläbi pakkuda uutele liitujatele suuremat kasutajate hulka)
Siis veel see et kui palju saab täita oma profiili infot ja kas oma profiili infos on lubatud kasutada näiteks linke millega viidata oma teistele lemmiksaitidele (näiteks oma YT kanalile vms)?

Kas näiteks need sobiksid keskealistele?
rate.ee
retrorate.ee

Rate.ee kohta ei oska öelda kuid retrorate on vist kunagine ammune rate.ee keskkond mis ikka veel siiani vaevu hingitseb?
Mõlemad on tutvumise poolest vist tasuta? Lisatasu eest saab seal vist osta mingeid boonuseid?

Mis veel?

amoremi.ee?
Amoremis peab vist kasutajakonto looma kui soovitakse näha teiste tutvuseotsijate profiile. Kas on tasuline või tasuta keskkond, seda veel ei tea.

FB?
Kuna mul seal kontot pole ja kontota kasutajale on FB keskkond samahästi kui kättesaamatu siis FB kohta ei oska mina midagi öelda.

aaatutvus.ee
Seal kuulutavate kasutajate kontaktandmete nägemiseks peab saatma sms'i mis maksab 5 euri.

kahekesi.com
Samuti kontaktandmete nägemiseks tuleb maksta.

kindelsuhe.com
See on sellepoolest eelmisest erinev, et kui seal naine otsib meest siis on naisele mehe kontaktandmed tasuta näha, kuid kui mees tahab näha naise kontaktandmeid, siis tuleb tal saata tasuline sms : )

Siin veel mõned portaalid mille kohta võiksid teadjamad lugejad midagi kirjutada:

Tinder
Fliritc
teemekoos.ee
keppjakeeks.ee
iha.ee

Veel mingeid selle teemaga seotud soovitusi?
 
seebikeetja 23. jaanuar 2022, kl 20.27
su jutt on selline tule eile meili ja võta homsed lehed kaasa...

rate-st ei tea midagi, aga retrorate on endine rate:D
 
Artur Kandjavarvas 23. jaanuar 2022, kl 22.06
Eeltöö on korralik. Ma näiteks ei teadnudki selliste kohtade olemasolust.
mansion ghost 23. jaanuar 2022, kl 23.43
Kui siin pole kedagi siis seal pole sedagi
 
Alu 25. jaanuar 2022, kl 22.22
Miks just tutvumisportaalid, ole loomingulisem. Haagi ennast näoraamatus mõne teema kommentaariumi sappa ja seal on igasuguseid sõbraks või sõbrannaks hakkamas:)
Ekre omadega saab kõige rohkem nalja, need on nagu tited solvunud ja trambivad vastu kui julged tögada.
 
kivikakk 26. jaanuar 2022, kl 19.37
Ma arvan et ilmselt FB tõuseb siin suhtlusportaalidest kõrgemale kuna on siiani väga populaarne kohtumispaik. Viimati kui proovisin sinna endale konto teha paar-kolm aastat tagasi siis vist oli kohustuslik sisestada sinna konto loomise ajal oma ees- ja perekonnanimi. Kuna ma ei tahtnud sinna oma pärisnime sisestada siis panin sinna mingid suvalised ja arvasin et see toimib kuid miskipärast keelduti mulle konto avamisest. Ma ei teagi milline minu toiming täpselt kahtlust äratas. Mäletan et tõmbasin kusagilt netist endale ka suva profiilipildi ja tahtsin lisada enda profiilipildiks.
Igatahes kuvas mingi errori et midagi kontrollitakse ja enne ei saa kontot avada. FB-sse sisselogida ma sain kuid kuvas kohe sama errori ja sealt edasi ei saanud. Paari kuu jooksul logisin aegajalt sisse kuid ikka ja jälle sama error. Siis jäi vahele mingi poole aasta pikkune vahe ja kui see mulle jälle meelde tuli ja proovisin sisselogida siis teatati et sellist kasutajat pole FB-s olemas.
Niiet kui FB kontot ei saa luua ilma enda tõelise nimeta, siis jääb FB minu jaoks ära ja pean leidma mõne teise suhtlusportaali.
Kui keegi viitsib siis võiks õpetada kuidas saaks FB s avada omale anonüümne konto ja kas see on kellelgi lähiajal ka õnnestunud.
 
seebikeetja 26. jaanuar 2022, kl 20.02
sa kivikakk oled tegelikult jobukakk. su kirjutised näitavad, et sul pole peas kõik korras ja miks peaks mõni naine sind tahtma.
 
Alu 26. jaanuar 2022, kl 21.43
kivikakk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma arvan et ilmselt FB tõuseb siin suhtlusportaali
> dest kõrgemale kuna on siiani väga populaarne koht
> umispaik. Viimati kui proovisin sinna endale konto
> teha paar-kolm aastat tagasi siis vist oli kohust
> uslik sisestada sinna konto loomise ajal oma ees-
> ja perekonnanimi. Kuna ma ei tahtnud sinna oma pär
> isnime sisestada siis panin sinna mingid suvalised
> ja arvasin et see toimib kuid miskipärast keeldut
> i mulle konto avamisest. Ma ei teagi milline minu
> toiming täpselt kahtlust äratas. Mäletan et tõmbas
> in kusagilt netist endale ka suva profiilipildi ja
> tahtsin lisada enda profiilipildiks.
> Igatahes
> kuvas mingi errori et midagi kontrollitakse ja enn
> e ei saa kontot avada. FB-sse sisselogida ma sain
> kuid kuvas kohe sama errori ja sealt edasi ei saan
> ud. Paari kuu jooksul logisin aegajalt sisse kuid
> ikka ja jälle sama error. Siis jäi vahele mingi po
> ole aasta pikkune vahe ja kui see mulle jälle meel
> de tuli ja proovisin sisselogida siis teatati et s
> ellist kasutajat pole FB-s olemas.
> Niiet kui FB
> kontot ei saa luua ilma enda tõelise nimeta, siis
> jääb FB minu jaoks ära ja pean leidma mõne teise
> suhtlusportaali.
> Kui keegi viitsib siis võiks õ
> petada kuidas saaks FB s avada omale anonüümne kon
> to ja kas see on kellelgi lähiajal ka õnnestunud.


Huvitav kellega mõtlesid sinna tutvuma minna, iseendaga või? Leidub ikka veidrikke, kes kavatsevad hakata tutvuma enda nahast välja minnes.
 
seebikeetja 27. jaanuar 2022, kl 10.34
eks ta tutvub enda sugusega st. naisega kellel vale nimi, vale pilt, vale vanus ja üldse kõik vale.
 
Artur Kandjavarvas 27. jaanuar 2022, kl 15.05
Aga kus õigega tutvuda?
 
Vot on uudis 28. jaanuar 2022, kl 20.45
 
Andre 22. veebruar 2022, kl 00.12
Ma tegin ka FB - is endale konto, aga ainult perekonnanimi oli lühend see tähendab perekonnanimi lühendatud vormis, ja panin sinna juurde oma teisejärgulise e maili teise nimega ja kõik siiamani töötab, ei olnud probleeme. Aga fotot Ma ei laadinud üles, ei viitsinud.
sbemleeesse 18. aprill 2022, kl 15.53
Seksi tutvumissaidid - https://tonzes.com/sexdatingee.htm Soovitan.
did_2444 01. aprill 2023, kl 05.02
Olen 72 Arvo ,ei joo ,ei suitseta.Olen lesk.Mul on autjo ja 4 toaline korter.Pensionär,aga teen suvel ehitustöid.Naine võiks olla enam vähem sama vana kõrgema haridusga nagu minagi.Saaks elamispinna ja rahuliku elu vanaduspõlveks
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!