Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Igav mees
 
Kiisumuah 14. veebruar 2022, kl 00.45
Tere, ma olen kaunis ja noor naine (22.a) aga mu mees on nii igav kes peale töö ei mõtle midagi. Minuga ta enam ei tegele, ei vii kuhugi jne. Ja tema arvab et mul pole igav päev otsa olla ainult kodus kas vahtida arvutit või telekat . Ja mul on mugav elu olen rahul aga mul on nii mõttetu elu kus pole midagi teha. Mu mees lubas mu soome mägedesse suusatama viia aga ma ei jõua enam ootada, ta hoolib ainult tööst nv pole teda ka kodus. Ja täna ta läks jälle oma sõpradega välja selle asemel minuga olla. Isekas mees ma vahel panin tutvumis kuulutuse et leida omale uus mees aga helistasid mingid imelikud ainult. Aga mul oli igav ja mul elu on nii mõttetu. Tahaks minna kuhugi ameerikasse elama ja shoppama kus on palju asju ja elu käib
Ja ma elan veel suurlinnas aga siin on maru igav
Mis see mees arvab et ma pean ainult kodus lage vahtima? Ja kõik on minu vastu koguaeg. Ma shoppan palju netis aga see ja ainus cool asi
Vahel on tunne et suren igavusse
Kas leida huvitav mees või leppida vanaga??
Miks elu loodi nii igavaks? Aru ma ei saa
Täna ma jälle pean tema pärast üksi kodus passima. Ma nagu tahaks omale vaata uut käekotti aga ytleb mulle et see liiga kallis ja ma tahan soome aga ta sõbrad on ka seal mingid narkarid. Millega minusugust toredat ja ägedat inimest sellise eluga karistati?
 
Mina to 15. veebruar 2022, kl 15.24
Mine swingerite clubisse,saad toredasti aega veeta.
 
annabel 16. veebruar 2022, kl 11.05
mine köigepalt tööle,saad tegevust.yhel päeval see mees viskab su kodust välja,ja siis sul ei ole mittemidagi.
 
Kiisumuah 16. veebruar 2022, kl 21.04
Tööle????? Nalja teed wa mis asja ma seal tööl veel vahin.... see ple töö vaid orjapidamine 7-18 kohuutav. ei mina ei lähe kuhugi, ja mees visakab välja kyll leiab uue kui vaja. Maailm on mehi täis.
 
Kiisumuah 16. veebruar 2022, kl 21.08
Ma ple päevagi kusagil käinud jaa kuidas sa seda endale ette kujutad??
 
Mina to 17. veebruar 2022, kl 05.56
Mine kooli siis.
 
annabel 17. veebruar 2022, kl 11.06
mees on pikad päevad tööl,sest kodus on yks omaarust kaunis,kuid rahakulutaja.
äkki see mees ei ole söpradega väljas,vaid hoopis tulevase naisega,kellel on jalad maapeal ja samad eesmärgid.
see mees vöibolla läheb hoopis tulevase naisega mägedesse suusatama.
kui tahad ameerikasse elama minna,siis peab ikka ise palju pingutama ja oskama seal hakkama saada
 
Usumees 17. veebruar 2022, kl 13.09
Hea mõte, et valida vana mees. Preestrid kingivad naistele häid kotte, Hermese omi.
 
Kiisumuah 17. veebruar 2022, kl 17.35
Kui mu mehel peaks teine naine olema, mul oleks sellest jumala suva. Aga lihtsalt sellel naisel oleks endal parem eemale hoida , kuna ta ei tea milline vastane ma oleks. Seni kuni minu elu eiii sega on kõik vägaaa hästii.


Ja öelge mulle põhjus miks ma peaks tööle minema kui mul pole selleks piisavat kogemust?
ja pealegi ei meeldi ma teistele inimestele seega jh

muah!!!
 
Pedro55 17. veebruar 2022, kl 20.34
Mm... võtan su enda juurde. Päeval saad magada minu voodis, öösel magad teises toas kuna siis on naine kodus. Lasen sul põrandaid küürida, vetsupotid, kraanikausid ära puhastada, tolmulapiga maja üle käia. Garaazis vaja auto tolmust puhtaks pühkida siis võid sellega sõitma minna. Annan sulle poenimekirja asjadest mida pead tooma. Pärast kannad mulle ette kus sa täna käinud oled ja millega tegelesid. 2 korda nädalas võid käia trennis. Iga päeva lõpus saad 20 eurot kätte.
 
Kiisumuah 17. veebruar 2022, kl 21.12
Mis sa Pedro oled lolliks läinud wä? Hahaha otsi aga edasi, Mina jään Oma koju.
 
Sommi 17. veebruar 2022, kl 22.26
Kiisumuah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui mu mehel peaks teine naine olema, mul oleks se
> llest jumala suva. Aga lihtsalt sellel naisel olek
> s endal parem eemale hoida , kuna ta ei tea millin
> e vastane ma oleks. Seni kuni minu elu eiii sega o
> n kõik vägaaa hästii.
>
>
> Ja öelge mulle põ
> hjus miks ma peaks tööle minema kui mul pole selle
> ks piisavat kogemust?
> ja pealegi ei meeldi ma t
> eistele inimestele seega jh
>
> muah!!!


Tööandjad nõuavad oskust ja vaatavad välimust. Kümne aasta pärast tänad tarka naisteka rahvast.
 
Pedro55 18. veebruar 2022, kl 02.38
Kannatust veidi. Küll sa mul veel ümber mõtled. Ostan sulle kingituseks gucci käekoti. Ja kui 2 aastat korralikult käitund oled võtan su soojamaa reisile kaasa. Muidugi seal pead kandma neid riideid mis ma sulle välja valin ja üksi linna peale ei lähe. Kui reisilt tagasi tuleme, saad omale 2 vaba õhtut. Nendest ühe võid valida ise. Teise vaba õhtu saad siis kui mulle sobib.
Igav sul ei hakka. Kannan selle eest isiklikult hoolt. 2 korda nädalas küürid mul vannituba ja 1 kord nädalas pesed aknad ära. Muud tööjaotused jagan kätte kohapeal. Muudatusi sinu elukorralduses tohin teha ainult mina vastavalt vajadusele. Ja 1 kord kuus sina, kui oled hästi käitunud
 
Kiisumuah 20. veebruar 2022, kl 21.25
Kle tule maapeale mai tule mitte kuhugi ennem lähen kuuse alla. Mul on hetkel kodu olemas ja mai pea siin midagi tegema. Ja mu mehel on ja sellega kõik fine seega ilusat elu!!!
 
pisike timur 21. veebruar 2022, kl 19.54
Haa hea teema, aga klikke ei kogu. Booring.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!