Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida ootavad mehed naistelt?
 
Minni 12. mai 2016, kl 19.35
Ma soovin tõesti meeste mõttemaailmast aru saada. Huvitav, kas siin on mehi, kes suudavad sellele imelihtsale küsimusele vastata. Mingit suvalist mulli pole mõtet ajama hakata. Ootan vastust siinsete aastatepikkuste otsijate, uute katsetajate ja vahel haruharva siia sattunud meeste käest. Kas oleksite nii kenad ja vormistaksite oma soovid arusaadavalt ja viisakalt siia teemasse.

Kui imesteate, miks ma seda küsin, siis selleks, et meestest aru saada. Neid mõista püüda. Lihtne põhjus.
 
Ongi lihtne 12. mai 2016, kl 19.53
Ti.ssi ja tu.ssi tuleb naidata.
 
Minni 12. mai 2016, kl 19.57
Esimene vastaja ei hiilga just mõttemaailma keerukusega. Oleks kõik mehed nii lihtsakoelised, elaks nad pärismaalastega kuskil džunglis.
 
Alu 12. mai 2016, kl 20.10
Mina nt ei tea, mida ootavad kõik mehed kõikidelt naistelt. Niipalju tean, et ootan neilt, naistelt siis, eimittemidagi:)
 
Minni 12. mai 2016, kl 20.19
Alu, sa oled tubli! Lausa unistuste mees naiste jaoks. Mitte mingeid ootusi. Ma hakkan nüüd mõtlema, kas naised on liiga ambitsioonikad, et sellist mittemidagi tahtjat endale ei soovi või on sul mingi varjatud kiiks küljes.
 
Alu 12. mai 2016, kl 20.36
Igal mehel on kiiks või mitu. Kui polegi, siis naised suudavad midagi kylge ikka leida.
 
et nad 12. mai 2016, kl 20.36
s#*tarisse kahmaksid.
 
Minni 12. mai 2016, kl 20.46
et nad 12. mai 2016, kl 20.36

Mulle hakkab tunduma, et siin on omale mõnusa paiga leidnud primitiivsema mõttelaadiga mehed.
 
vunni 12. mai 2016, kl 20.47
14 oled? meestest aru sssaada:D
 
Minni 12. mai 2016, kl 20.48
Alukene, see ei ole ometi mingi põhjus.
 
Minni 12. mai 2016, kl 20.51
vunni 12. mai 2016, kl 20.47

Üleolev suhtumine ei anna mulle mingeid vastuseid.
 
autorile 12. mai 2016, kl 21.11
siis oled küll eriliselt lihtsa aju ehitusega kui siit mingeid mõistlikke vastuseid saada loodad.
 
Minnile 12. mai 2016, kl 21.15
soovitan minna raamatukokku, seal on oi kui palju raamatuid psühholoogide poolt koostatuid ja elust enesest, välja toodud näidetega ja soovidega, mida ootavad mehed naistelt ja naised meestelt ning kuidas neid omavahel ühildada.
Siit foorumist sa enda küsimusele vastust küll ei saa,
kui sa seda tõsiselt otsid :)
 
Kas 12. mai 2016, kl 21.18
Minni otsib meest ka siit?
 
lihtsa ajuga Minni 12. mai 2016, kl 21.19
Te olete toredad! Mina sain meelt lahutatud. Teie saite end hästi tunda. Kõik on rahul.:D
 
Sid. 12. mai 2016, kl 21.20
Minni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et nad 12. mai 2016, kl 20.36
>
> Mulle hakkab
> tunduma, et siin on omale mõnusa paiga leidnud pri
> mitiivsema mõttelaadiga mehed.

Selle äbariku pärast ei maksa veel meelt heita, ega kõik mehed sellised ei ole. Samas on ta kõige püsivam püsikas siin foorumis ja tutvumist ta kohe üldse ei salli. Kohe, kui märkab siin tutvumise algeid, hakkab oma kõntsa genereerima. Isegi pakkjalgadel psäiko on tema kõrval poisike. :)

Vastuseks su küsimusele võiks vastata vaid ühe Kukerpillide laulusalmiga - "Kui naine armastab meest...". Armastusest piisab, ülejäänu on tavalselt vaid äritehing, milles peab olema tark ja kaval, et hakkama saada. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=FyA_lf4PxxY
 
Minni 12. mai 2016, kl 21.21
Ma võin küll mõne meelest olla loll nagu lauajalg, aga siit meest otsida... kuulge, lubage naerda.
 
Minni 12. mai 2016, kl 21.25
Ohoo, Sid, vana rebane! Või kohe laulusalmi järgi peaks elama. Kuidas see seal kõlaski: Kui naine armastab meest, teeb ära kõik tema tööd, remondib autot, tassib puid ja lapsi koju toob.... Päris lõbus ja lihtne elu sel juhul mehe jaoks.
 
Minnile 12. mai 2016, kl 21.31
nagu näha, pead end teistest paremaks, targemaks ja üleolevaks "lubage naerda", ja naerad teiste inimeste üle... , see ei ole eriti eetiline, aga edu sulle teiste üle naermisesl :)
 
Sid. 12. mai 2016, kl 21.33
No kõiki töid ei pea ära tegema, ikka mõstuse piires. ;)
Aga armastusest piisab täiesti. Kui kaks inimest teinetist armastavad, siis saavad kõik muud probleemid lahendatud koos. Pealegi, ei ole ju armastatu nimel millestki kahju, ei ajast, ei rahast. :)
 
olen kuulnud 12. mai 2016, kl 21.45
et kahte asja ootavad- seksi ja sööki. kinnitage või lükake ümber.
 
Franz Oberhauser 12. mai 2016, kl 21.50
Vastan ühe sõnaga - ausust! Kui tekib keegi teine, siis ei talu ma susserdamist ja vassimist. Nii lihtne see ongi!

It was all me, James. It's always been me. The author of all your pain.
 
Lubage naerda 12. mai 2016, kl 21.53
Minni kirjutas:
Ma võin küll mõne meelest olla loll nagu lauajalg, aga siit meest otsida... kuulge, lubage naerda.

Ja milleks siis püstitada sellist teemat, kelle jaoks?
 
Niihea.ee 12. mai 2016, kl 21.53
Tere õhtust!"

Lihtne on vaid põhjus, tagamaad aga keerulised ja selliseid küsimusi küsivad mehed naistelt ja naised meestelt ka ilmselt saja aasta pärast samamoodi ja vastus ei peitu kuskil mujal kui sinus endas. Kui raha on palju, siis võid osta palju raamatuid ja käia erinevatel kursustel, otsida tõde foorumites aga vastuse leiab igaüks ise, kui mitte varem, siis enda eluõhtul...
Kõigepealt, et sina saaksid meestest aru, peaksid sa selgitama missugused on sinu soovid mehele kellega soovid tutvuda. Milline sa oled välimuselt ja missuguseks pead sa enda iseloomu ise ja kuidas hindavad sinu iseloomu sinu lähedased ja kolleegid, sest tihtipeale peabki inimene ennast kõige paremaks ning veatuks, märkamata isegi kõige suuremaid vigu enda juures, rääkimata pisivigadest.

Et aru saada meeste mõttemaailmast ei piisaks sul isegi kümnest elust, rääkimata sellest ühest, mis meile elada on antud. Inimesi, sealhulgas mehi on vähemalt pool maailma elanikonnast ja nende kõikide mõttemaailmast aru saamine ei ole ühelegi inimesele jõukohane. Seega alusta enda mõttemaailma tutvustamisega ja siis võib-olla leiad, et sul pole tarviski kõikide maailma meeste mõttemaailmast aru saada, sest nagu ma aru saan, siis otsid sa ikka ju vaid seda ühte ja õiget meest enda jaoks? Me oleme kõik väga erinevad, nii mehed kui ka naised ja mõttemaailmad on samuti kõigil inimestel erinevad ja usu mind, mees ja naine võivad kujundada enda mõttemaailmad väga sarnaseks kui selleks on soovi ja tahtmist.
 
olen kuulnud 12. mai 2016, kl 21.55
Franz Oberhauser Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vastan ühe sõnaga - ausust! Kui tekib keegi teine,
> siis ei talu ma susserdamist ja vassimist. Nii li
> htne see ongi!


aususest üksi söönuks ei saa nagu öeldakse.
 
nǐ hǎo, 你好 12. mai 2016, kl 21.59
et kere oleks täis, koristama ei peaks, saaks telku ees õltsi lakkuda ja regulaarselt k.eppi, ehkki üle kahe minuti ei kesta. naine olgu ilus ja mukitud, mehel rippugu kõht üle püksiääre ja vanad dressilötakad seljas. parandage mind, kui eksin, aga väga suur osa meestest just nii mõtlebki.
 
naljakas 12. mai 2016, kl 21.59
Mehed ootavad naistelt ausust, aga ise löövad üle aisa.
 
naljakale 12. mai 2016, kl 22.03
kui palju on elusid, kus naised peavad armukesi ?
 
Franz Oberhauser 12. mai 2016, kl 22.06
Mul on jällegi vastupidiseid näiteid tuua oma elust. Haavad võivad kinni kasvada, aga armid jäävad nagu laulis Smilers. Kõik mehed kindlasti ei peta ja naised samuti mitte!

It was all me, James. It's always been me. The author of all your pain.
 
ümberringi 12. mai 2016, kl 22.11
Petmine, petmine
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!