Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
M40 tutvub naisega vanuses 34-39
 
Tim Tintin 10. juuli 2012, kl 12.37
Tere,

Olen 40ne aastane mees, 182cm pikk, 87 kg raske, helepruunid juuksed. Olen olnud abielus, kuid nüüd on see juba kaua aastaid tagasi lahutatud. Abielust on mul kolm last, kellede ees täidan oma isakohuseid nii hästi kui oskan ja suudan.
Olen pikalt elanud juhu- või kaugsuhtes või suisa üksi, rüganud tööd teha ja mitte tegelenud oma isikliku eluga. Kuid nii nagu paljud teisedki inimesed, tunnen ka mina, et siiski sooviksin elada kaaslasega koos, et astuda ühiselt läbi selle elumere lainete. Tahaks ju hommikul ärgates kellelegi pai teha, kedagi kaissu võtta, kellegagi koos reisil käia, maailma ja elu üle arutada, saavutusi ja ebaõnnestumisi jagada.

Nii ma siis nüüd olengi asunud otsima, et äkki on kusagil see KEEGI, kes just omakorda minusugust otsib?

Natuke veel minust - olen omast arust lihtne inimene ning ei pea selle maailma kuulsust ja glamuuri ihaldusväärseks. Ma ei tarbi alkoholi ja ei tee suitsu, spordimees kahjuks ei ole, aga selle asemel meeldib mulle aias nokitseda. Materiaalselt olen senini ilusasti hakkama saanud, kõik vajalik on olemas, laenud on tagasi makstud, midagi on mustadeks päevadeks ka. Elan Tallinna külje all kenas väikeses asulas oma majas, sinna ootaks elama oma kaasatki.
Ja veel - olen usklik, kristlane ja käin regulaarselt kirikus.

Keda ma otsin? Soovin leida sobivas vanuses kena ja toredat naist. Kindlasti mittesuitsetajat, kedagi, kes samuti saab oma eluga hakkama (mis ei tähenda, et me vahel ei võiks nõrgad olla), kellele ehk meeldiks ka aiaga toimetada, jne. Samuti oleks tore kui teatud seltskonnareeglidki võõrad pole, sest vahel on võimalus osaleda mõnel pidulikumal vastuvõtul või üritusel. Oleks tore kui kristlikud väärtused ei oleks vastumeelsed, kuigi ma ei eelda, et otsitav peaks usklik olema on siiski hea kui see teema ei tekitaks meie vahel asjatuid pingeid.

Kui mõni nüüd ennast ära tundis või teab kedagi, kes võiks sarnaneda otsitavaga, siis palun kirjutage meilile! Eeldades millised kommentaarid siia võivad järgneda, siis ma siin avalikult ei sooviks rohkem midagi kommenteerida.
 
tartlanna 10. juuli 2012, kl 13.01
Väga armas kuulutus:) Edu Sulle ja et leiaksid selle õige kaasase :)
 
anni 10. juuli 2012, kl 13.24
on küll tore kuulutus. Olen sobivas vanuses ja arvan, et ka tore ja hooliv. Eluga olen saanud siiani hakkama, aias meeldib samuti toimetada, ristitud olen ja leerikursuse läbinud. Vanem laps täisealine ja noorem kohe saamas.Alkoholi ei tarbi aga mingi pahe ikka igal inimesel on, siis suitsetan(mitte nagu korsten ja tuleb ette tihti ka suitsuvabu päevi/nädalaid):(
 
<> 10. juuli 2012, kl 13.53
Nii hästi kirjutatud "lugu" pole juba ammu kohanud. Ajalik ja samas täis südamlikkust. Väga hea kirjalik eneseväljendusoskus.
Loodan, et leiad peagi selle ainsa ja õige, keda otsid, selliseid naisi kindlasti on! Ja sellisele kutsele nad ka kindlasti vastavad, kui vaid seda lugu lugema juhtuvad.
 
aita 10. juuli 2012, kl 19.05
Kui suur on ?
 
veidi unine 11. juuli 2012, kl 23.45
kas kirikus käid tallinnas? kas seal kirikus ei ole toredaid vabu naisi? ma olen millegipärast kogu aeg arvanud, et toredaid vabu kristlasi naisi on rohkem kui toredaid vabu kristlasi mehi.
 
Naised, mis te... 12. juuli 2012, kl 00.22
....ironiseerite??!!
On tõesti siiralt kirjutatud enesetutvustus, unistused ja ootused...kristluse koha pealt julgeksin siiski arvata, et koostoimetamine oleks Sul lihtsam naishingega, kellele pole samuti kristluse põhitõed võõrad.

Ma ise pole kristlane, pigem pean end vaimseks,oma eluväärtustega, mis pole ennasthävitavad ja teisi jalge alla talluvad, ehk siis oskan olla empaatiline ja mitte ainult enesekeskne.
Kunagi viis mind elu kokku ühe kristlasest mehega ja mäletan, et meie vestlusest koorus välja lihtne tõde- mittekristlane ja kristlane ei suuda päris ühte sammu siiski astuda!

Aga edu selle õige leidmisel!
 
Pedro. 13. juuli 2012, kl 10.19
No kui Sa nüüd lahtiste silmadega siin foorumis ringi vaatad, siis üks tegelane "hellake" oleks Sulle nagu rusikas silmaauku. Vaata ja uuri. Suhteliselt sarnased kirjutised teil.
 
de facto 13. juuli 2012, kl 11.50
niipalju kui mina olen kristlusega kokku puutunud, ei käi neist mitte ükski kirikus, kristlane teeb sama asja, mida Jeesuski tegi
aga autorile edu ja soovitaks pühakirja vähe tähelepanelikumalt ja igapäevasemalt lugeda, et asja point silme eest lõplikult minema ei libiseks
 
kristlane naine 10. september 2016, kl 21.46
...ja meiliaadress on milline?
 
hhahahaha 10. september 2016, kl 22.06
usklikud on lollid

4 aastat vana teema peale küsida aadressi?
 
Huilalaa 10. september 2016, kl 23.02
Kust see kristlane naine välja ilmus? Kimndlasti mõni siinne ahv otsis 4 aastat vana postituse. Aga milleks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!