Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
milline naine on analoog 93 aasta Passatiga mehele?
 
Mees 06. oktoober 2016, kl 19.52
milline naine on analoog 93 aasta Passatiga mehele?

kas kooliõpetaja, et on olnud nii rumal, et aastaid õppida mittettulusa ameti pärast? või siis muud pehmete erialade ametnikud?
 
` 06. oktoober 2016, kl 20.05
Pole kahtlust, et pärakamakaak
 
ülakomale 06. oktoober 2016, kl 22.25
milles see passatimees nii süüdi on, et talle varajast surma soovid?
 
Alu 06. oktoober 2016, kl 23.42
ma tõesti proovisin metroos sõita 93 aasta Passatiga. mu junn siiski ei mahtunud.
 
päraksilm 06. oktoober 2016, kl 23.44
no Sidil küll passatit pole. seda 93 aastst.
 
Rumalale teemaalgatajale 07. oktoober 2016, kl 12.51
Kes siis koolis sinu lapsi õpetab, kui mitte see "rumal" kooliõpetaja?
Kõike ei saa mõõta rahas. Tuleb õppida seda, mis meeldib.
 
Chätryyn 07. oktoober 2016, kl 15.31
Taolisele sobib suur ja lame naine, kes meenutab kangesti sitahunnikut. Kaunistused, kulinad peas võiks ka olla, et naise moodi välja paistaks.
 
Alu 07. oktoober 2016, kl 20.53
ma olen kyll üsna junn, aga metroosse ei saanudki, vaatmata kulinatyele selle passatiga mis 93 aastane.
 
tegelikule junnile 08. oktoober 2016, kl 04.03
Mul on kahju sinust, kes sa Alu nimel siin mingeid junnipostitusi ühtelugu teed. Alu pole kunagi mingit junnijuttu kirjutanud. Mis arenguetapp sul 20.53 vahele jäi, ja millises staadiumis- üsasiseselt või puuduvad sul ülde vanemad, kes mingitki kasvatust-õpetust oleksid õigel jaganud. Sa oled sellist junnipläusti kogu foorumi täis pasandanud. See on lame... millal sa selle lõpetad. Püüa areneda. Kedagi ei huvita see junnijutt.
 
ilmselt 08. oktoober 2016, kl 13.01
siin üks hull tegutsebki kõigi eest või kogunevadki sellised lollid kokku.
Kunagi oli see normaalne foorum.
 
areneda püüdev junnide tekitaja 08. oktoober 2016, kl 14.22
10 aastat olen püüdnud tutvuda ja kuidagi ei õnnestu, kedagi ei huvita. Olen üsna veetlev naine vooolja keskkohaga, mitte mingi kaks konti ja kusehais küünepikendustega. Tegin endale alust ja sidist suured vedelad julgad ja lõikasin need junnideks. Hea hermese kotiga kaasas kanda. Las tahenevad veidi, siis topin nad omale tuppe. Sobivad hästi haigustest puretud ja elu näinud eskorttüdruku lembeõnarusse. Eks teinekord lamisen edasi, kui junnid hästi veereda ei taha.
 
Alu 08. oktoober 2016, kl 17.31
ma tegelt olen see 14.22 kirjutaja ka. jälle läks junnamiseks. kohe piinlik on.
 
alu.junnile 08. oktoober 2016, kl 17.33
kle alu, miks sa nagu õnnelik ei taha olla? õnnelik olemine on ju teadlik valik, sina aga junnad juba aastaid?

kas see mugavuspagulase elu keset laupäeva ei olegi siis õnn ja rõõm?
 
Kitty 08. oktoober 2016, kl 18.03
Kuuuuule Alu nimel libaja! Mis sul seda lühist kõik see aeg toodab, et võtab Alu nimel postitama. Ja miks sind häirib kellegi mugavustsoon? Oled Alu peale kade... see on lapsik. Saa Alust üle ükskord. Su postitused ei küüni Aluni niikuinii.
 
Alu 08. oktoober 2016, kl 19.51
On üks kena nui
ta vene keeles hui.
Ta allapoole ripub
ja üles poole kipub.
On üks kena pragu
ta asub allpool magu.
Ta ajab põsed punni
ja lutsi toorest m....ni.
 
19.51- le 08. oktoober 2016, kl 22.02
Raske elu kui elementaarsed vajadused rahuldamata ja üks m6te ajus vaid trummeldab. V6tab kohe teiste nimel libama... sinna see koer maetud ongi.
 
Alu 10. oktoober 2016, kl 02.46
mina ikka liban ise iseenda nimel. kle kloun, sa ikka ei saa aru. muidu olen aluj.unn, kyll. see kord ei olegi midagi Hermese kotist, ega sidi pä.rkasilmast ega Kittyst kirjutada.
 
megairwitus 10. oktoober 2016, kl 10.28
makaagijùnn Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina ikka liban ise iseenda nimel. kle kloun, sa i
> kka ei saa aru. muidu olen aluj.unn, kyll. see kor
> d ei olegi midagi Hermese kotist, ega sidi pä.rkas
> ilmast ega Kittyst kirjutada.

jùnn oled sa küll, aga miks aku nime all s-itta pritsid? kirjuta pärakasilma nime alt, mille ise endale panid.
kas feik hermese vakstukoti omamine paneb muidu nagu feik nimede alt kirjutama vää? irw.
 
Alu 10. oktoober 2016, kl 11.13
Lahe lugeda, kuidas mingil võltsil lottlõual zitt keeb niivõrd, et yritab libades mainet kujundada. Go go, fat granny:D
 
õpetajanna 10. oktoober 2016, kl 11.24
Päris huvitav on jälgida, milliste absurdsete stereotüüpide küüsis inimesed vaevlevad. Täiskoormusega õpetaja, kel lisaks ka klassijuhataja tasu makstakse, saab mõnes koolis kätte kõvasti üle tuhande euro.
 
Sõle tänavalt 10. oktoober 2016, kl 13.30
izzand, kuus ainult tonn euri vää? nalja teete, nälga võib surra ju selliste sandisentidega. mul tuleb lõdvalt 2 tonni nädalas ja ikka vaatan, et naq vähevõitu.
 
ka õpetaja 10. oktoober 2016, kl 14.03
Just need lametised, kes siin kõige enam hüppavad, on ise ilma jäänud norm.kooliharidusest... norm kodust ja lametsevad siin lamedusi. Kusjuures nende kasvatamatute võsukestega tuleb õpetajatel koolis maadelda ja pehmete valdkondade esindajatel tegeleda, nii nagu foorumitegelased on hädas nende vanematega...
 
eelmisele lamerinnale 10. oktoober 2016, kl 14.23
mis su hädistest diplomitest kasu on, kui pappi jagub ainult sms-laenude tasumiseks ja kord aastas egiptuses basseini kaldal persetamiseks- kui hästi läheb.
 
ka õpetaja 10. oktoober 2016, kl 14.37
Kasu on nii palju, et oskan eristada lamedusi ja tõelisi pärle. Kõike ei mõõdeta rahas. Eriti haritust. Sul enesel vahel piinlik ka on? Sinu lamedused on ära peletanud enamiku lahedatest foorumikülalistest. Kui oleksid ka ainsama hädise diplomi saanud... ei pläustiks siin tobedusi. Kunagi pole muidugi hilja... saad veel inimeseks.
 
pärakumakaak 10. oktoober 2016, kl 16.57
sellepärast junnan ja ärplengi, et peale põhjas ära käimist uuesti inimeseks saada. Aluvalu on nii meeletu, et hüppa või metroos rongi alla.
 
kui on teada 10. oktoober 2016, kl 19.31
kui on teada, et su õpetajaameti eest antakse sandikopikaid ja sa teadlikult valid sellise eriala, siis pole ikka kõik korras

need on sellised laisad kerge vastupanu inimesed õpivad ameti ja lähevad ametnikuks pensini, ei mingit saavutusvajadust, lohutavad ennast sellega, et õnn ei ole rahas ja sisemine ilu on olulisem, kui kole välimus :)
 
õpetajanna 10. oktoober 2016, kl 22.34
Räägi meile palun oma saavutustest:)
 
pärakakam aakaak Alu 11. oktoober 2016, kl 01.34
küll ajab junnama. ja hirmus aluavalu on pärakas.
 
ka õpetaja 11. oktoober 2016, kl 04.01
Saavutus on see, et kujundan sinu lapse maailmavaadet, et ta ei mõtleks nii nagu sina. Sul on väärastunud mõttemaailm, aga sa ise seda ei adu. Sa ei adu ka seda, et oma nina ei topita võõrastesse asjadesse... veel enam... oled valelik inimene, kes esineb võõraste nimede all. Kas see on saavutus? Ma suudan panna rohkem kui 20 inimest korraga tegema ühte ja sama tegevust. See on saavutus. Suudan panna mõtlema, arutlema ja aru saama mis on õilis, hea/halb.

Kui rääkida enese heaolust, siis oman mitut kinnisvara, käin aastas mitu korda reisimas, mul on lõõgastavad hobid ja lapsed. See on saavutus.

Suurim saavutus on, et ma ei hala. Tunnen rõõmu pisiasjadest, looduse imedest. Ja järjepidevalt püüan sinusugusele lontrusele selgeks teha, et areneda on vaja. Mine kooli. Saad tiivad.
 
pärakusilm õpetajannale 11. oktoober 2016, kl 11.09
mina suudan panna 20 junni korraga veerema. Alu nime alt. Suudaksid sa lastele õpetada sellist tehnikat? Ei suuda. Iga õpetaja suudab seda, millega hoopled. Tühikargaja oled. Sest sul pole kahesaja ruudust tagumikku ja vanust 36. 10 a juba. Hermese kotti ka pole ja eskorttüdrukuks olla ei oska. Kuidas sa üldse julged ennast naiseks pidada??
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!