Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
TUTVUKS JÕGEVAMAA NEIUGA
 
yksik noormees 13. oktoober 2016, kl 19.44
Tere. Olen üksik vaba noormees,kes on üksi olemisest väsinud, soovib tutvuda Jõgevamaa vaba neiuga vanuses 22-32,et luua püsisuhe/kooselu ja koos elus edasi minna. Sooviks leida kedagi kellega jagada õrnusi,hoolivust ja veel suuremat armastust,sest igaüks ju soovib armastatud olla oma kallima poolt. Kui tunned ennast samma moodi üksikuna nagu mina, siis tea, et igaühe jaoks on kuskil keegi.Tean,et kuskil oled sa olemas aga kahuks pole ma SIND veel leidnud. Kui neiul on laps siis see pole takistuseks. Neiu puhul loeb sisemine ilu rohkem kui välimine. Minu suurimaks sooviks oleks leida see õige printsess kellest hoolida,armastada ja koos luua ainult ilusaid ja meeldejäävaid hetki ühisel eluteel,muudame selle üksluise, morni ja halli elu omavahel rõõmsamatesse värvi toonidesse. Minu unistus on olla hea isa oma lapsele ja hooliv,abistav ja truu kaaslane oma armsale naisele.
Lühidalt endast: olen suurema kehaehitusega(korpulentsem) ma pole kõrendik ega kondi klibu kes tuule käes lendu läheb ning vägijooke teietan(tarbin arva), minu üks vähestest halbadest harjumustest on suitsetamine. Iseloomuld olen rahulikum,tagasihoidlikum ja rõõmsameelsem. Veel mulle meeldib palju jalutada ja koos oleks meeldivam jalutad kuna meie aastaajad seda võimaldavad ja igal aastajal on omad romantilised võlud.Ise hindan rohkem pereväärtusi ja oma armsa pere soojust, kuna oma kalli perega veedetud aeg on ju kvaliteet aeg millest ei taha loobuda, pole ma ka mingi peoloom kes peolt peole ainult jookseb,ise hindan rohkem pereväärtusi, kodusoojust ja kodurahu. Ka lastega on mul hea läbisaamine ja oskus nendega tegeleda.Ise käin ka tööl ja oman isikliku transpordi. Tean,et armastus võib teha palju haiged kuid elu ilma armastuseda ja armsamata on veelgi valusam ja nukram.Kes meist ei ihkaks olla armastatud ja oma armastust teineteisega jagada. Kui minu kuulutus jäi sulle silma siis palun võtta ühentust julgelt. OOTAN SINU KIRJA...OOTAN...OOTAN..
 
Armastus on see 13. oktoober 2016, kl 19.52
kui süda sügeleb ja kratsida ei saa ...
Tänapäeva tüdrukud ei taha armastust jalutades käsikäes kuskil metsade vahel. Nõudmised on ikka väga karmid. Mis Sul, noormees, pakkuda on peale selle, mis loendasid?
 
Kadri28 13. oktoober 2016, kl 21.15
Kui vaja oleks, küll siis kirjutaks.

Üldiselt sellised jutuvestjad on endised vangid või töötud, kellel pennigi hinge taga pole. Jopskid, kellel aega laialt käes. Siis on muidugi võimalik jahvatada naistele maad ja taevad kokku. Tühjad sõnad on ka ainus, mis neil naistele pakkuda on.
 
To Kadri 13. oktoober 2016, kl 21.23
Sinu kurvatuseks pole ma töötu ja pole ka vangis istunud. Kindel töökoht ja hea palk olemas.
 
mnjah 13. oktoober 2016, kl 22.52
Kui jutt algab õrnuste jagamises siis on selge, et tegemist järjekordse kepijukuga ja mitte tõsist suhet otsiva normaalse mehega.
 
arvamus 13. oktoober 2016, kl 23.03
Ha-ha- le. Naine vajab nii sõnalist kui füüsilist hellust. On alati vajanud. Mehed vajavad ka. Pole vaja teeselda. Ja see, et tänapäeval suhteid vaid internetis luuakse... ilma nö helluse ja tõelise armastuseta (juhusuhted on moes), on viinud inimesed kurbusesse. Ei osata ega taheta öelda ilusaid sõnu (noored pole näinud kuidas seda tehakse, sest pered on poolikud... eeskujusid pole jne). See tekitab rahuldamatuse tunnet. Ilmselt on Kadri ise ka hellusest lapsepõlves osaliselt ilma jäänud (võin eksida). Noored ei oska suhteid luua ja mis kõige hullem... nad istuvad ninapidi telefonides ja ei tegele oma lastega.... ei räägi nendega... laste kõneoskus mandub (tõsi). Näis, kuhu me jõuame. Tehnika areneb... inimesed muutuvad... nii peabki, aga tekivad käärid... kuskil on rahuldamata vajadused (olla armastatud), lõppkokkuvõttes viib see inimesed masendusse ja tekib rahulolematuse tunne, pered purunevad... otsitakse jätkuvalt armastust ja on üks suletud ring.
 
jube 14. oktoober 2016, kl 16.27
selline imal eide tekst, samas kirjavigu täis nagu 5 klassi lapse tekst
 
jube jube 14. oktoober 2016, kl 20.03
Kahjuks on Eestis selliseid imalaid noormehi ka nagu näete, mitte ainult eitesid.
 
nohh 15. oktoober 2016, kl 11.02
seda postitust on kõik tutvumiskeskkonnad täis

kas seal Jõgeval pole siis naisi, korjaku oma koivad välja ja mingu naistesse

tegelikult see "noor" mees on üle 30 ja tahab 10 aastat nooremat naist
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!