Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kus on kõige popim ööklubi tutvumiseks
 
ööklupp 15. oktoober 2016, kl 18.37
kas amigo?
 
viimasel ajal 15. oktoober 2016, kl 18.44
viimasel ajal pole seal käinud, aga vanasti olid seal vene lit.s.id ja vanad naised, tutvuda polnud kellegagi, st voodisse vedada polnud kedagi
 
Mauno 15. oktoober 2016, kl 18.55
X-Baar
Gay Clubs
Tatari 1
+372 644 0121
info@xbaar.ee
xbaar.ee
R
P-E 16:00-01:00 R-L 16:00-03:00
 
ööklupp 15. oktoober 2016, kl 19.07
noorematel venus, keskiga ikkagi vist amigo.
 
oled mees või naine? 15. oktoober 2016, kl 21.47
naistel küll pole Amigos midagi teha(s.t. kedagi otsida),sest enamus mehi lihtsalt seisab seina ääres reas ja ootab,kuni naine end oma raha eest jopskiks joob,et siis oleks hea kaasa meelitada . . .:((
 
see vana naine 18. oktoober 2016, kl 15.18
kui ei lähe saama peale välja, siis võib ka Amigos käia- kaasa kellegagi ei kavatsegi minna, kaaslast sealt ei leia ja ei otsi ka. Valin esinejate järgi ja tegelikult sõltub sellest ka sinna kogunev seltskond.
Kohtumiseni A-s!
 
see 18. oktoober 2016, kl 17.41
küll viimane koht kuhu soovitan, endine baaritöötaja, tean, mis räägin. Varem veel võis käia aga nüüd vaata midagi muud.
 
to 15.18 (see vana naine) 18. oktoober 2016, kl 19.58
Olen 50- naine, kes pole veel kunagi ööklubis käinud. Kas Amigo olekski siis minu jaoks kõige sobivam koht, et kord huvi pärast ära vaadata, mida üks ööklubi endast kujutab. Läheksin üksinda ja kindlasti mitte nö saama peale välja. Kas sellisel juhul oleks kõige mõistlikum esinejate järgi vaadata, millal minna?
 
to see 18. oktoober 2016, kl 20.00
Endine baaritöötaja, aga millist ööklubi (Tallinnas) siis sina soovitaksid esmakülastuseks 50- naisele?
 
45_ 18. oktoober 2016, kl 22.39
olen 45 aga näen noorem ja pakutakse u 35, saan käia erinevates klubides. Mynt- odavjoogid ja noorem rahvas, kaasaegne tantsumusa, Venus- kallid joogid, veidi rohkem vanemaid inimesi, muusika kuidas kunagi, üldiselt kindel koht kuhu minna, Hollikas- kirev seltskond, kallid joogid, vahest on muusika out aga alati võib minna, Amigo- noori vähe, satun harva, Vabank- tiba eliidi poole, wannabed või edukama seltskonna ihalejad, Teater- justkui veel edukamad kui vabankis..
 
Studio 18. oktoober 2016, kl 22.46
ja studio- house music, progressive,technical, minimal house, noored ja ilusad
 
Võrust 19. oktoober 2016, kl 23.59
Bermuda! varem oli seal küll traktoriosade pood ja haiseb tavoti järgi, aga kui noort mnni tahad saada siis sadage sisse!
 
Kannu Kõrts! 21. oktoober 2016, kl 14.38
Parim seltskond, muusika, atmosfäär.
 
ei ole 21. oktoober 2016, kl 16.11
Kannu Kõrts! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Parim seltskond, muusika, atmosfäär.


seal käib ühiskonna kõige madalam kast, igasugused maakad matsid

endast lugupidav inimene sinna jalga ei tõsta, võiks siis juba Valli Baari ka soovitada
 
ei ole 21. oktoober 2016, kl 16.14
45_ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen 45 aga näen noorem ja pakutakse u 35, saan kä
> ia erinevates klubides. Mynt- odavjoogid ja noorem
> rahvas, kaasaegne tantsumusa, Venus- kallid joogi
> d, veidi rohkem vanemaid inimesi, muusika kuidas k
> unagi, üldiselt kindel koht kuhu minna, Hollikas-
> kirev seltskond, kallid joogid, vahest on muusika
> out aga alati võib minna, Amigo- noori vähe, satun
> harva, Vabank- tiba eliidi poole, wannabed või ed
> ukama seltskonna ihalejad, Teater- justkui veel ed
> ukamad kui vabankis..


oled 45 ja näed 35 välja???

olen selliste naistega koruvalt kokku juhtunud kes sama väidavad, ei ole see nii, nad kujutavad seda ette

eriti magedaks läheb asi, kui nad paljaks võtavad, lödid tissid, ebamäärane tu.ss, lõdva ka seest, hallikad tuss.i karvad, ma toidu sisse ei sülita ja olen täis peaga selliseid, kepp.ind ja see on röve

tavaliselt tutvumisportaalidest selliseid saanud
 
to ei ole 21. oktoober 2016, kl 20.31
Võta nüüd hoogu veidi maha, sul on liiga elav fantaasia kui iga postituse taga naist näed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!