Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mitte enam, mitte iial
 
Loobu 29. november 2016, kl 15.43
Ma hingasin hea mitu aastat ühe ilusa naisega. Ikkagi läksime laiali. Põhjuseid polegi olulised vaid iva selles, et varem või hiljem ikkagi lähevad kõik laiali. Leban nüüd diivanil ja mõned aastad ei tee midagi
 
leba 29. november 2016, kl 16.10
ja õpi hingama oma nina või suu kaudu.
laiali minek on oma valik. nagu ka kooselamine.
 
ilus naine-- lendab oma teed 29. november 2016, kl 16.25
Loobu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma hingasin hea mitu aastat ühe ilusa naisega. Ikk
> agi läksime laiali. Põhjuseid polegi olulised vaid
> iva selles, et varem või hiljem ikkagi lähevad kõ
> ik laiali. Leban nüüd diivanil ja mõned aastad ei
> tee midagi
Miks jääd sinna diivanile lebama ? Naisi leidub just sisemise iluga!
Ära kurvasta mees ! : nende ilusate naiste nuhtlus ongi ilu --kuni surmani ja surma haigused algavad sealt nabast allpool;
Mees pea püsti, kindlasti saad sellest "ilusast naisest veel ,palju palju kuulda!
 
uuele ringile 29. november 2016, kl 16.28
miks end karistad nende aastatega, masohhist we.
mis eriline eit see oli, et uut asemele ei taha. ilusaid modelle klubid täis, ole täkk ja vali.
 
vanal ringil 29. november 2016, kl 16.43
Mul sama asi, et leban diivanil ja pikemat aega ei tee midagi, sest palju koosoldud aastaid on viinud sinnani. Pole ei huvi ega motivatsiooni.
 
Alu 29. november 2016, kl 17.05
Naisi leidub just sisemise iluga!
Ära kurvasta mees ! : nende ilusate naiste nuhtlus ongi ilu --kuni surmani ja surma haigused algavad sealt nabast allpool;*

Tõepoolest, hea lohutus. Või siis ka mitte. Löödud mees tutvub kellegi õudsalt koledaga, kel on näiliselt ilusad neerud ja pärast tuleb välja, et polnudki. Selle peale tahaks vist juba koos diivaniga kuskilt kõrgelt alla lennata.
 
leba 29. november 2016, kl 17.06
ka rahulikult, puhka välja möödunud suhetest, saa endaga sõbraks, õpi rõõmu tundma vaikusest ja rahust, tegele meeldivate asjadega, elame vaid korra siinses elus.
 
hm 29. november 2016, kl 17.08
Lendavatest taldrikutest ja vaipadest olen kuulnud, aga tiibadega diivanitest mitte.
Ja vabalt saab elada ühe neeruga.
 
Alu 29. november 2016, kl 18.37
Elada peaks ka saama naiseta sama katuse all. Oled seni elanud naisega seal tasub ja väärib ymberharjumist ilma temata. Saad elu maitsest õieti aru. Elu naisega koos on oluliselt tyytum, ahistavam ja ennast ohverdav.
 
Lama pealegi 29. november 2016, kl 19.10
lahkelt soovitan raamatut "Treeni terviseks koos minuga", seal on (koos fotodega) pikali lamangus võimlemine, nii saad terve füüsise säilitada ka lamades. Jõudu.
 
Tea 29. november 2016, kl 20.52
Põhjused ei ole olulised? On ikka küll. Kui sa ise ei panustanud kaaslasesse ja selle tulemusena jäid üksi siis on arusaadav miks sa seal diivanil üksi lebad, mitte kaaslase kaisus
 
Ei ole oluline 29. november 2016, kl 21.32
Kes süüdi või kui palju see ei ole oluline. Ütleme nii, et mina olin lahkumise põhjustaja aga see ei ole see millest ma räägin. Inimeste vahel saavad asjad läbi millegi pärast (minu pärast, kass, raha, ema, välimus vms). Aeg, see ilus koos oldud aeg saab läbi lihtsalt.
Eks kindlasti kohtun veel ja veel aga seest välja kõik antud ja jõud otsas. Sellest siis paar aastat diivanil
 
Arvan 29. november 2016, kl 22.42
Need otsitud vabandused. Kass, ema, raha. Nende vabandustega veedadki üksi diivanil elulõpuni. Pärast hilja kahetseda
 
eelnevaga nõus 29. november 2016, kl 23.02
Elu ei tasu ise keeruliseks elada. Lasid olulise inimese käest? Diivanil end nii haletsedes võid kaotada väga väärt inimese elus
 
Alu 30. november 2016, kl 11.15
Justjust. Diivanil lebamise asemel käi parem järjekorras tädide ukse taha:DD
 
leba 30. november 2016, kl 16.20
tubli, nii ongi, et pole vahet mis juhtus ja miks. see on möödunud. leba ja mõtle ilustaele asjadele, andesta kaaslasele ta eksimused ja anna andeks ka iseendale.
aeg ei saa läbi kuni oled elus. saab läbi see õhin, millega suhtes olid ja argipäeva hallust kartes on lihtsam lahku minna, kui proovida ühist keelt leida.
leba, sõlmi endaga rahu ja saa tagasi tasakaal. leia üles oma Mina ja saa temaga sõbraks.
 
eelmisele 30. november 2016, kl 16.34
ei lähe kõik laiali ja ei ole argipäeva hallust suhetes, kus on armastus. katsuge ükskord aru saada, kui elate vales suhtes, oletegi pikali löödud ja lebate end surnuks või argipäeva hallusest inimvareks. kui suhtes pole elu ja armastust, ei ole see jätkusuutlik ja hallus matab hinge ja rõõmu. ei loe, kas on ilus või kole naine-mees, loeb ainult armastus. pole siin ju teismelisi ja noori elu alles alustavaid sinisilmi. peaks juba selge keskeas olema, mis on elu ja mis armastus. ja mis on mugavus ja mis harjumus.
 
eelmisele 16:34 30. november 2016, kl 17.13
Seletaksid palun, mis asi on armastus ja millal ta algab?
Lebada pole halb, kui mõttesse süveneda suudad, lebamise mõttesse.
Argipäeva hallus ei muuda inimvareks. Ei suhtes olles ega üksinda elades.
 
eelmisele 30. november 2016, kl 17.25
ma saaksin selle eest Nobeli preemia, kui ma selle ära seletaksin:)
 
eelmisele 17:25 30. november 2016, kl 17.29
Just, isegi keskikka jõudmine ei anna sellele vastust :)
 
kadri 2 30. november 2016, kl 17.29
Olen 31-aastane kaunis blondiin, mõõdud 90-61-90, 173 cm/55 kg. Tahan, et mind normaalne ja humoorimeelne mees paneks nii, et ma oleks tõeliselt rahuldatud. Mehed kirjutage mulle või tulge täna kell 21.00 raekoja platsile kuuse juurde. Seal selgitame välja, kes minuga sab veeta meeldejääva öö...

NB! see pole naljakuulutus!!!
 
eelmisele to 17.29 30. november 2016, kl 17.31
annab vastuse, kuid vastust pead sa ise teadma, mitte teistelt küsima:)
 
Konti keppides meeldejääv öö? 30. november 2016, kl 18.52
173 cm pikkus, kaal 55kg???? Sul liha üldse kondi peale ei ole? Kle mees kepib end sandiks :))))
 
Alu 30. november 2016, kl 21.45
Noh, kadri2 on ju mingi lihava tynni unenägu ainult. Miks ei saa naine olla 173cm ja 55kg, ikka saab, missiis, et ta väljamõelnu ei saa. Nõid Nastjagi ytleb, et anne on samamoodi arendatav nagu saleduski. Muidugi jätab viisakalt mainimata, et mitte enam algmaterjalil, mis paistab kaugele kahelt poolt jämeda puu tagant. Või taolisele, kellest lumme jääb maha lai rada. Irw
 
Tädi 01. detsember 2016, kl 12.16
Minu arvates üksi need, kes tahavad saada ja tarbida...armastust, hüve, heaolu, suhet. See on meie tänane maailm.
Aga kellel seda kõike pakkuda, see ei saa ju laiali minna...Tal pole probleemi kui on, kellele anda. Kui prooviks niipidi...
Kuidas lihtlabase tarbija võrku mitte langeda, selles siis küsimus, ma näen?
 
eelmisele 17:31 01. detsember 2016, kl 16.14
Elu mõtte üle on põlvkondade viisi arutletud. Kes jääbki otsima, kes leiab vastuse ootamatult lihtsas asjas. Vähemalt sel hetkel nii usutakse.
Armastust on püütud samuti aegade jooksul defineerida seades ritta ilusaid sõnu ja sügavaid veendumusi. Ja jäädaksegi teda otsima või leitakse ootamatult lihtsas kontekstis. Vähemalt sel hetkel nii usutakse.
On palju asju, millele sõnades vastust pole ja ei tule ka keskeas.
 
tädile 01. detsember 2016, kl 16.17
probleem on selles, et sellised pakkujad on samast tõust kui starmani ja lhv tegelased kaubanduskeskusest.
 
keda te siin otsite? 01. detsember 2016, kl 16.46
Põle ju kedagi. Isegi noormmes, kes otsis tädisid, on täna kadunud. Ehk leidiski tädi :)
 
kas keegi vóiks úkskord 01. detsember 2016, kl 17.38
selgitada, mis on vale suhe ja mis óige suhe. Miks óige muutub äkki valeks jne.
 
Mina siin arvan 01. detsember 2016, kl 17.56
Arvan, et olemas on suhe. Lihtsalt suhe.
Igaüks annab vastavalt oma kogemusele suhtes sellele hinnangu, mis on puhas emotsioon olemata vale või õige.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!