Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas on tõsi, ET JÄRVAMAAL ON OHTLIK? On kuulda, et seal pidi käima inimesi tyytamas ja lapsi hirmutamas paks kodanik, kes võdistab pekki ja karjub: “Teeme pihupidu, teeme pihupidu!” ja “Lubage läbi, ma olen puudega” (ehkki mingeid puid tal kaenlas või kus
 
Kartlik inimene 20. detsember 2023, kl 03.39
Palun anda teada, kui hullunud mees jälle möllab!
 
jälle sa valetad ja laimad 20. detsember 2023, kl 07.12
jälle sa mõtled asju välja
tõesta oma väiteid
 
kullake sa saad aru ,et laim on kuri ja väärtegu 20. detsember 2023, kl 07.14
ja võiksin su peale kaebata a ma ei tee seda aga ma võiks. saad aru sellest eks :)
 
ekc 21. detsember 2023, kl 02.11
kaebata - no tule eilemeile.
kaevata on see sõna, suur kirjanik ja kunagi miski raamatu läbilugeja.

sina aga kirjuta, küll meie läbi lugema. ja muidugi kaebata ka.
 
tore aga ei koti targuta edasi autist 22. detsember 2023, kl 15.06
kaebata - no tule eilemeile.
kaevata on see sõna, suur kirjanik ja kunagi miski raamatu läbilugeja.

sina aga kirjuta, küll meie läbi lugema. ja muidugi kaebata ka.


kedagi ei koti sa oled ikka autist ja vaimuhaige
 
ja sa ja su sõbrad ütlete ,et ma targutan 22. detsember 2023, kl 15.09
ma räägin nagu oskan ja nagu tahan. ma olen puudega ja ei suuda vahel end hästi väljendada. saa üle. sa ei suuda ikkagi vastata mu küsimustele ega argumentidele. see mida ütlen on kergesti arusaadav nii või naa. sul on vaja olla loll autist ja targutaja ,et saada selles mind pärast süüdistada ja öelda ,et ütlen teistele kuida elada. ma pole teind ei üht ega seda. sa vaimuhaige ei tule mulle ütlema kuida ma pean rääkima. peksa oma pead vastu seina edasi nüüd. kedagi ei koti ,et sa foorumis teisi parandad. vaimuhaige autist oled ikkagi. selleks sa ka jääd.
 
Kas puudega inimestel (kes ei oska kirjutada) on ikka vaja tulla siia sõimlema ja nii kuri olema? 22. detsember 2023, kl 15.43
Kodanik ju vaid juhtis tähelepanu, et su õigekiri korrektsem oleks!
 
ei koti surnud argument -----olen sellest rääkind. kaua sa ja su sõbrad sama asja kordavad. 12. jaanuar 2024, kl 15.38
Kas puudega inimestel (kes ei oska kirjutada) on ikka vaja tulla siia sõimlema ja nii kuri olema?


surnud argument sa loll autist olen sellest juba rääkind. see on pseudo ja mitte argument. jah on vaja sest sul ja su sõpradel on vaja mind laimata ja mu kohta valetada. ainus kes siin kuri on oled sina oma sõpradega.


Kodanik ju vaid juhtis tähelepanu, et su õigekiri korrektsem oleks!

ei koti ma olen sellest teemast rääkind . võid oma kodaniku sisse istuda. see on surnud tema ja mitte argument. kedagi ei koti õigekiri see on vaba internet . kirjutan ja elan nagu tahan. ma olen kõike seda seletan ja kõigele sellele vastand.
 
Vana pensionär 14. jaanuar 2024, kl 04.37
Kuula, ropp noormees - ma sülitan Su oma múnni peale, sest Sa oled nõnda rumal. Ma vist kogun rögistades tatti ja siis sülgan Su kõrval otse múnnile. Hea oleks, kui see oleks veidi jäik
 
oi nüüd on vaimuhaige nsionär. sa kosmonaut ei taha olla ve 14. jaanuar 2024, kl 06.58
Kuula, ropp noormees - ma sülitan Su oma múnni peale, sest Sa oled nõnda rumal. Ma vist kogun rögistades tatti ja siis sülgan Su kõrval otse múnnile. Hea oleks, kui see oleks veidi jäik


ei sülita sa si tt midagi. kutsud mind ropuks ja ise ropendad. silmakirjateener ja kahepalgeline vaimuhaige. ma võin olla rumal ja palju asju aga vähemalt ma ei ole vaimuhaige ahistaja ega topelt reetur. seda sa ei tee. edu proovimisel . su käitumine ja vaimuhaigus on jälk. ma soovitan sul mitte mind puutuda ja mitte sülitada kuhugi sest see ei lõpe su jaoks hästi. selle nimi on enesekaitse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!